Mega chaos na letišti v Hamburgu!!!!!Copak na nás zase zkouší???? Po výpadku VISA karet další jobova zpráva. No vlastně celá série

…..ale klid, přece se nic neděje, všechno je zdánlivě naprosto v pořádku. Zdá se, že svět už dávno není tím, čím kdysi býval….

11:54

Po delší odmlce jsem zase tady. Mám na starosti momentálně důležitější věci, než psát články na tadesco, a tak jsem si „ukradl“ čas ze svého soukromí, abych Vás v rychlosti mohl datovat …..

Aby na nějakém letišti vypadl totálně elektrický proud je naprostý nesmysl. Vše je jištěno agregáty a dokonce i v zimě vytápění přistávací a startovací dráhy při náledí je takto jištěno. Jedině, že by někdo vykradl „diesel“ palivo z tanků agregátů. Je to veliká cisterna, která zajistí provoz i pro případ nouze 7 dnů výpadku elektrické energie.

Ale aby se nerozsvítilo ani nouzové osvětlení a nešly ani nejjednodušší jistící zařízení při výpadku elektrické energie, tak to je i příliš silné kafé pro obyčejného laika.

Nejdou radary, nefunguje spojení a všechny lety musejí být zrušeny či odkloněny. Lidé asi nedostanou ani zavazadla zpátky a musejí vyklidit letiště. Copak se děje????? Nefunguje klima, nefunguje ani hlášení pro cestující co mají dělat a nastal megachaos, tak jak to nazvali odborníci na letišti …..

Článek si můžete přečíst v němčině zde:

https://www.focus.de/regional/hamburg/luftverkehr-hamburger-flughafen-nach-stromausfall-geraeumt_id_9030157.html

https://www.focus.de/regional/hamburg/stromausfall-in-hamburg-stromausfall-chaos-am-hamburger-flughafen_id_9029990.html

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

6 komentářů

  1. Liběna napsal:

    mimo tema: u nas probehla „bourka“…zahremelo asi 50x, ale blesk byl jen jeden. A to hrmeni taky znelo podivne, ne tak, jak ho mam za leta naposlouchany. Jako by to snad pousteli „z repraků“ :DD Takze akce bourka se jim moc nevyvedla a za ten jeden blesk jim davam lajk :DD

  2. Požadovaný formát napsal:

    Přesně před 2 měsíci byl zase „technický výpad systému řízení letu evropského vzdušného prostoru“, jestli si vzpomínáte.
    Považuji za nemožné, aby na letišti vypadla elektřina. Kdo ví, co je tím pravým důvodem

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.