Mega chaos na letišti v Hamburgu!!!!!Copak na nás zase zkouší???? Pokračování nevysvětlitelného

…..ve večerních hodinách bylo lidem sděleno tiskovou mluvčí hamburgského letiště, že se nepodařilo zatím záhadný zkrat ve vedení objevit a prý technici urputně pokračují v hledání chyby…..

23:00

Vymývání mozků běží na plné obrátky a lidé to skutečně „žerou“. No, nutno dodat i s navijákem. Veškeré velké firmy, nebo letiště mají samodiagnostiku elektrické sítě s nalezením skratu během několika vteřin a možné odstranění problému pomocí zapojení výluky inkriminovaného místa a možného přemostění. Automatické agregáty na výrobu elektrické energie se ani neseply. Pročpak. Čopak na nás zase zkůšajů?????

Je zajímavé, že celé letiště je bez elektriky už 12 hodin a přístupové cesty na letiště jsou zablokovány policií. Pravděpodobně se jedná o jinou skutečnost, než je lidem řečena. Uvidíme, jak budou vysvětlovat zítra nevysvětlitelné nevysvětlitelným…..

Je nutné ještě dodat, že okruhy navádění letadel, radary, řídící věž, osvícení startovacích drah a taxiway jsou napájeny ze zcela odlišných zdrojů a nejsou na sebe připojeny a na sobě závislé. Ve stavu nouze budou určitě fungovat Instrument landing system  neboli navádění letadel na dráhu, osvícení dráhy, radary a komunikace věže s letadly.

Pravděpodobně došlo k něčemu, co nemohou lidem sdělit. Že by snad byl vyzkoušen někým nějaký nový systém…..????

Věřte si čemu chcete ale stejně bude zajímavé vysvětlování známých srač..metů další dny….

napsal tm

Zde si můžete článek přečíst s překladačem: https://www.t-online.de/nachrichten/panorama/id_83873000/nach-stromausfall-flughafen-in-hamburg-stellt-flugbetrieb-fuer-heute-ein.html

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

2 komentáře

 1. Vašek napsal:

  Aktuálně tam přistál Boeing 467-27GER s ozančením B762 letící z Bruneje. Jinak všude kolem mrtvo.

 2. Metatron napsal:

  Ruská federace má nové EMP zbraně, dle rozsahu – letiště, ne celý Hamburk – bych řekl, že to byl pouze typ 4, ani nebylo potřeba nejnovější – ten si pravděpodobně RF nechává pro případ reálného bojového nasazení…

  Že by to byla odplata za nedávnou akci západních „demokracií“ v okolí Житово?
  Nebo test na celo-EU blackout? I když ty dvě věci se vlastně nevylučují.
  Je načase začít dělat zásoby a přestat spoléhat na elektroniku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.