Merkelová tvrdila, že německý multikulturalismus selhal. Že by dcera A. Hitlera tuhle skutečnost nevěděla dopředu? No hloupá je na to dost

…..skutečnosti, které viděli lidé po celé EU dopředu, kdy MADAMME ANGELA HITLER MERKELOVÁ zvala do EU „ATOMOVÉ INŽENÝRY, GYNEKOLOGY, LÉKAŘE, VĚTCE, MUDR JUDR, PUDR, DR CSC“ a jiné odborníky, kteří neumějí ani číst a psát, ona neviděla????

08:54

To je sebereflexe “jak sviňa”!!!!

Und was nun…?

Merkelová tvrdí, že německý multikulturalismus selhal

 

POTSDAM, Německo (Reuters) – Pokus Německa o vytvoření multikulturní společnosti „naprosto selhal“, řekla v sobotu kancléřka Angela Merkelová a přidala palivo do debaty o imigraci a islámu polarizujícím její konzervativní tábor.

V rozhovoru pro setkání mladých členů jejích křesťanských demokratů (CDU) Merkelová uvedla, že umožnění lidem různého kulturního prostředí žít bok po boku bez integrace nepracovalo v zemi, která je domovem asi čtyř milionů muslimů.

„Tento (multikulturní) přístup selhal, naprosto selhal,“ řekla Merkelová na setkání v Postupimi, jižně od Berlína.

Merkelová čelí tlaku ze své CDU, aby zaujala pevnější linii vůči imigrantům, kteří neprojevují ochotu přizpůsobit se německé společnosti, a její komentáře se objevily s cílem uklidnit její kritiky.

Řekla, že v minulosti se od přistěhovalců vyžadovalo jen velmi málo, a zopakovala svou obvyklou linii, že by se měli učit německy, aby mohli chodit do školy a měli příležitosti na trhu práce.

 

Debata o cizincích v Německu se posunula od doby, kdy bývalý centrální bankéř Thilo Sarrazin vydal knihu, v níž obviňuje muslimské přistěhovalce ze snižování inteligence německé společnosti.

Sarrazin byl odsouzen za své názory a propuštěn z Bundesbanky, ale jeho kniha se ukázala být velmi populární a průzkumy veřejného mínění ukázaly, že většina Němců souhlasila důrazně s jeho argumenty.

Merkelová se pokusila přizpůsobit obě strany debaty, tvrdě mluvila o integraci, ale také řekla Němcům, že musí akceptovat, že se mešity staly součástí jejich krajiny.

V sobotu uvedla, že vzdělávání nezaměstnaných Němců by mělo mít přednost před náborem pracovníků ze zahraničí, přičemž poznamenává, že Německo by se neobešlo bez kvalifikovaných zahraničních pracovníků.

tm dodává: tak to si tvrdě odporuje „myslitelka“

Ve víkendových novinách v interivew její ministryně práce Ursula von der Leyen (CDU) upozornila na možnost omezit překážky vstupu pro některé zahraniční pracovníky s cílem bojovat proti nedostatku kvalifikovaných pracovníků v největší evropské ekonomice.

„Několik let odcházelo z naší země více lidí, než vstoupilo do této země,“ řekla Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung. „Kdekoli je to možné, musíme snížit vstupní překážky pro ty, kteří posunou zemi vpřed.“

tm dodává: ano dle Kardinála JUDASE do občanské války a to je cílem celé migrace!!!!!

Německá průmyslová a obchodní komora (DIHK) tvrdí, že v Německu chybí asi 400 000 kvalifikovaných pracovníků.

Přesto Horst Seehofer, předseda Křesťanské sociální unie (CSU), sesterské strany CDU, odmítl jakékoli uvolnění imigračních zákonů a minulý týden řekl, že v Německu není místo pro více lidí z „cizích kultur“.

tm dodává: je to o to horší, jak jste si mohli všimnout, protože článek je z roku 2010 a to už věděla, že do EU zavádí neodvratitelnou katastrofu. Katastrofu, která čeká nás všechny…..
Lhala naprosto vědomě lidem a nakonec k tomu dodává nové heslo MY TO ZVLÁDNEME. Pokud měla na mysli svého šéfa 6 padlých andělů, KARDINÁLA JUDASE, kterému musí bezmezně věřit a plnit jeho úkoly, tak možná právě myslela rozpoutání WWIII, ke kterému má díky migraci dojít, jak to předprogramoval K.J. v roce 2003 s 23 bratry….

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

9 komentářů

 1. Miroslav napsal:

  A nám, bělochům, kulturně a historicky blízkým,se po vstupu do EU dala stopka vstupu do pracovního prostoru Německa. A to nemluvím o vzdělání. Ale blby, kteří neumějí číst a psát ani ve své rodné řeči, jsou otevřeny dveře dokořán, a ještě je živí. Vlastně né, oni něco umí. Natahovat ruku a nebo zabíjet.

 2. Maroš napsal:

  Keďže korene EU sú sion-nacistické – ten nacizmus treba znovu uviesť! A ako inak sa dá nacizmus uviesť? Keď vznikne problém, ktorý vie napokon vyriešiť ten najväčší hegemón EU – neonacistické Nemecko! Pritiahnuté za vlasy? A o tak pozvoľný protektorát Czechia? Za holokaustom európskych Židov /semitských/ bola spolupráca nacistov a sionistov. Za multikulti a islamizáciou sú sionisti. Takže kam „zmizli“ nacisti? A kto je za nacizmom? Vo videu si všimnite, že v roku 1933 vyhlásili židia svätú vojnu – dnes ju vyhlasujú za nich islamisti!
  https://www.mojevideo.sk/video/2e0b6/co_urobili_zidia_nemcom.html

  Takže ako – „Židia“ v službách nacistov – alebo – nacisti v službách židov?!
  https://aeronet.cz/news/video-televizni-stanice-al-jazeera-odvysilala-vybusne-informace-o-pozadi-holokaustu-a-smlouve-domu-sion-s-nacistickym-nemeckem-dva-redaktori-okamzite-dostali-vyhazov-media-zbesile-video-mazou/

 3. Ales V napsal:

  Multikulti selhalo? Ale vubec neselhalo… Cim vic islamskych vojaku sem k nam prijde, tim je jejich vysnena totalni valka o vyhlazeni Evropy blize.
  Kdo vidi, tomu je zcela jasne co prijde dal.

 4. mariankosnac napsal:

  Nakoniec Merkelka otvorí koncentračné tábory aby to ,,zachránila“

  • Maroš napsal:

   Tu je to polopate. Len pripomínam rolu lóže Lebka a kosti 322 – Bratstvo smrti, ktorí sú v hierarchii „hneď“ pod „vševidiacin okom“, že začiatkom minulého storočia vytvorili sociálny experiment – vojnovú súťaž dvoch systémov – nacionálny socializmus vs. socializmus a v WW2 vyhral socializmus. Dnes to bude „multikulti“ islám vs. nacionalizmus /poťažmo nacizmus/.
   Scénáře pro Evropu, role kultury v řízení společností. Co by měl chápat každý liberál i nacionalista – hovorí M.Veličko.
   6 576 zhliadnutí
   •28. 11. 2017
   https://www.youtube.com/watch?v=PPUNFhPnnI4

   Takže áno – EU-FEMMA koncentráky sú pripravené, detto analógia Hitlera – Projekt Brejvik.

 5. Jarek* napsal:

  Ta baba je stroj zla. To je celé. Má po kom být.

 6. Jaroslav Kuča napsal:

  Ty první vlny imigrantů byly mimo jiné i základní zkouškou a prověrkou reakcí původních obyvatel. Dobře víme,že vše bylo naplánováno dopředu a svádět to např.na kšeftaře aj,jsou jen přidružené bláboly.Kdo to vše organizoval,platil,naváděl,dávno ideologicky připravil,včetně praktik nečinné policie a armád. Ti,co vše připravili dobře vědí,co čeká v budoucnu Ekonomiku a celou planetu při současném oteplování a změn klimatu. Nová hosp.krize,ale taky přibývající přírodní katastrofy, nemoci,nové nemoci,aj.včetně rostlin a zvířat. Nastavený systém ,,Kupuj a Vyhazuj“ nemění.A do organismu lidí nezákonně vpravují jedy z chemtralů,potravin a nyní i nové energie záření 5 G.Pokud se tání ledovců nezastaví,včetně ztráty pitné vody,umělých potravin naplněných nežádoucími látkami,ničení lesů a půdy,atd nic dobrého nás nečeká a ONI to moc dobře ví. Ví,co způsobují a klidně jedou dál.. ,,Primitivnější“ a odolnější imigranti jim budou dál sloužit,když nás,severské národy zcela zdecimují,my jsme pro ně nebezpeční,příliš toho víme a ohrožujeme jejich systém,byť destrukční.Proto ty nové, ,,ekologické demonstranty“ tak tvrdě policie rozhání a zatýká rybky,které loví.Často tyto demonstranty sami navádí, infiltrují se i organizují,aby včas a dopředu pozatýkali a likvidovali své odpůrce. Podobné pokusy probíhají i v Praze na Václaváku.Na zkoušku zorganizují ekologickou demonstraci,aby mladé a hloupé lidi žhavili,učili je,jak chutná byť krátká chvilka pocitu moci a prožitků v davu,rovnajících se v podstatě onanii a krátkého uspokojení,byť na ůrovni zvířat a instinktivního zvířecího myšlení. Aby je pak mohli pozvat (nalákat)na další demonstraci,ale už jinak zinscenovanou,cílenou,na politické aj.nepřátele,někdy Zeman,někdy Babiš nebo Okamura a hlavně taky Putin a celé Rusko i Čína.A Imigranti jim v tomto systému vydatně pomáhají,počítají s nimi,kalkulují,vytváří podmínky.A bude nová vlna.A nové oblbování ovcí.A nová krize.A nová válka,na které vždy velmi zbohatli,dokončili likvidaci odpůrců a konkurentů.Klidně pak vytvoří nový ,,norimberský proces“,kde odsoudí zločince.Ale ty největší zločince..Sami Sebe..nikdy neodsoudí. Ty,co hezky,zkrytě,vše dávno plánovali,ideologicky a pak i prakticky zbraněmi fyzicky realizovali. V tomto systému je nejhorší to,že Ovce a Ovčani byli vždy nepoučitelní a znovu a znovu se nechali a nechávají i dnes zblbnout,oklamat a zavraždit.Dostat se z téhle šlamastiky jde,ale musí každý sám za sebe.Uvažovat a hledat pravdu.Ta není v Praze na Václaváku při demonstracích.Ta je ukryta hluboko v každém z nás,uvnitř nás,vlastním myšlení a kontrole svědomí.Není u politika,není v TV,není na ulici, ani překrucovaného náboženství,nebude u loupeživého imigranta.A jestli je všechny neodhalíme,neukážeme na jejich zločiny současné i minulé,stane se vše znovu,budou se opakovat.

 7. jirik napsal:

  Slovenský poslanec Ľuboš Blaha (Směr-SD) si tentokrát vzal na paškál Američany. Ve videu, které zveřejnil na svém facebookovém profilu, jim poslal drsný vzkaz.
  https://cz.sputniknews.com/slovensko/2019102410866779-blaha-se-s-americany-nemazal-a-poslal-tvrdy-vzkaz-to-co-pachate-ted-naposledy-dokazal-jen-adolf/

 8. jirik napsal:

  Poslanci za Stranu levice vyzvali spolkovou vládu Německa, aby zrušila smlouvu o pobytu amerických ozbrojených sil v zemi, oznámila RT.

  Němečtí poslanci vyslovili názor, že jejich přítomnosti se využívá pro stupňování napětí ve vztazích s Moskvou.

  „Americká vojska se přesunují v kolonách po dálnicích a železnicích z jedné americké základny na druhou blíž k západní hranici Ruska,“ podotkli.

  https://cz.sputniknews.com/svet/2019102510875366-poslanci-spolkoveho-snemu-vyzvali-ke-stazeni-americkych-vojsk-z-nemecka/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..