Merkelová ztrácí kontrolu: Němci zahájili velké protesty proti migrantům a otevřeným hranicím

Dva velké protesty proti migraci probudily Němce: Dne 20. ledna protestovalo v Cottbusunejméně 2500 demonstrantů a v neděli 28. ledna se v Kandelu objevil další velký protest.

Protesty začaly v Cottbusu poté, co Syřané za několik dní zaútočili na několik Němců. Například německý muž a německý chlapec byli napadeni syřany noži. Po dalších událostech se napětí ve městě tak vystupňovalo, že město přestalo přijímat nové uprchlíky.

Ale také v Kandeli lidé mají dost migračního násilí. V prosinci byla 15letá německá dívka, nazvaná Mia, brutálně zavražděna afghánským uprchlíkem v jednom obchodě. Mia byla velmi oblíbená, pomáhala organizovat místní karneval každý rok.

Po vraždě dívky, se ještě vystupňoval hněv lidu, který byl už tak vysoký kvůli starostovi, který se podle všeho více zajímal o xenofobii než o bezpečnost německých občanů. Ustarané ženy, které se cítili nevyslyšené začali protestovat a protesty se začaly šířit anejvětší se konal minulou neděli.

Několik německých zdrojů uvedlo, že budou následovat další velké protesty a nepřekvapilo by je, pokud by byli větší. Nemohli být lépe načasované než během projevu Merkelové na ekonomickém fóru v Davosu, kde řekla, že je nejvíce znepokojena pravicovým populismem.

Je jasné, že Angela Merkelová rychle ztrácí kontrolu nad situací. Má velké potíže se založením vládní koalice a členové její vlastní strany ve Freiburgu dříve požadovali , aby odstoupila. S nově zahájenými protesty německých občanů se její situace brzy nezlepší.

Další protest bude 3. února v Cottbusu

 

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

11
Komentujte

avatar
9 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
citujiMurik Drabkosiboletkublajchanjirik Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
julius
Host
julius

Ja tomu nerozumim. Tak Nemci chteji aby makrela odstoupila a ona nakonec vyhraje volby??

jirik
Host
jirik

Francouzský pár z londýnského předměstí je obviněn z vraždy 21leté chůvy Sophie Lionnetové. Uvádí to The Telegraph. Zuhelnatělé ostatky mladé Francouzky byly objeveny v sadu pod vrstvou popele: sousedé si všimli ohně a zápachu spáleného masa a zavolali na policii. Podle novinových údajů Sabrina a její přítel Kissem Meduni podezřívali chůvu svých dvou dětí z čarodějnictví a z krádeže briliantového náhrdelníku. Kromě toho byla dvojice přesvědčena, že Lionnetová se spikla s bývalým Sabrininým manželem. Nejdříve drželi mladou ženu jako rukojmí, bili ji, mučili a trápili hladem. Stanovit přesnou příčinu smrti Sophie je obtížné. Soudní řízení ve věci vraždy ženy pokračuje.… Číst vice »

sibolet
Host
sibolet

Volby jsou vždy cinknute, proto nevolim. Další protest bude 3 února v Chotěbuzi aha tedy v roce 2019.. Dobro došli.

Martin Rubáš
Host
Martin Rubáš

Merkelová je nejhorší kancléřkou poválečného Německa, skazila co mohla – krize eura, migrační krize, zelená energie… Naštestí protesty proti ní se rozšiřují a její moc slábne. AFD je už druhá nesilnější a to je dobře.

http://www.epshark.cz/clanek/447/nemecka-euroskepticka-afd-predbehla-spd-a-stala-se-druhou-nejoblibenejsi-stranou

jirik
Host
jirik

Uprchlíka odsoudili v Německu za znásilnění a vraždu studentky na doživotí
Uprchlík Husajn K. byl ve čtvrtek odsouzen za znásilnění a vraždu 19leté studentky v jihoněmeckém Freiburgu na doživotí. Soud konstatoval mimořádnou tíži viny, uvedla stanice Deutsche Welle. Dívku muž zavraždil 16. října. Případ provázelo mnoho komplikací, protože se pachatel vydával za nezletilého Afghánce, i když šlo o zřejmě 32letého Íránce.
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/466961-uprchlika-odsoudili-v-nemecku-za-znasilneni-a-vrazdu-studentky-na-dozivoti.html

cituji
Host
cituji

Každých 36 minut útok na policii v NRW

V loňském roce v NRW bylo 7058 odporových opatření proti policejním důstojníkům.

Každých 36 minut útok na policii v NRW
Sjednocení policie (GdP) to poukázalo před dnešním rozhovorem ve Výboru pro vnitřní věci v Düsseldorfu. Útoky zažilo na 14 505 policistů, což bylo za posledních pět let nárůst o téměř 50 procent. Více zdroj
https://haolam.de/de/Deutschland/artikel_33092.html

cituji
Host
cituji

V praktické části odpoledne se provádí psaní cvičení v arabštině. Účast na kurzu je zdarma zdroj https://www.rundblick-unna.de/2018/03/22/hellweg-museum-bietet-zusatztermin-fuer-einfuehrung-in-die-arabische-schrift/

Cha chaa, integrace]]]]tak se ucte jazyk, ale verte tomu ze zdarma to nebude, to zacaluje nemecky danovy poplatnik

sibolet
Host
sibolet

Ale prd.to zaplatí zdejší otroci v říšských montovnách, mzdy se poněkud sníží, mají v tom tradici..Ceny datových operátoru máme evropské a ty dotují ty německé,takže bubáci volají uvědoměle za pár šupu
https://rutube.ru/video/78ef75bc8146a415e904b7a666d1a4c3/?ref=search..

cituji
Host
cituji

Nechápete citaci

kublajchan
Host
kublajchan

Šmankote, proč v závěru března stará zpráva z ledna????

Murik Drabko
Host
Murik Drabko

Čudoval by som sa, čo ona robí vtedy, ak by toto nebola pravda!

Vynára sa za tým Kalergiho plán: http://www.chelemendik.sk/Kalergiho_plan_legalni_genocida_evropskych_narodu_pomoci_miseni__474943069.html

A za druhé, citáciu z toho istého článku: „Na počest Kalergiho byla ustanovena Evropská cena Coudenhova-Kalergiho. Každé dva roky jsou jí odměňování evropeisté, kteří se obzvláště vyznamenali v naplňování jeho zločinného Plánu. Mezi nimi jsou osobnosti kalibru Angely Merkelové, která dostala tuto cenu jako první v roce 2010, a Herman van Rompuy, který ji dostal v roce 2012 na speciálním kongresu ve Vídni, který se konal na oslavu 90 let panevropského hnutí.