Měsíc Islámu a multikulturalismu v Německu: Červen 2017

…..ale jinak se nic neděje, „příchozí“ jsou přece slušní a vzdělavatelní lidé. Máme přikázáno se na ně těšit a ve všem je přece podporovat. Takže TĚŠTE SE a vítejte je. Připravte v každém městě a na vesnici VÍTACÍ VÝBORY….

10:45

 

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

4 Komentáře zapnuto "Měsíc Islámu a multikulturalismu v Německu: Červen 2017"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik
Rada Evropy rozhodla, že se nebude ověřovat věk u ilegálních migrantů mladších 18 let – bylo by to pro ně traumatizující 24.9.17 Evropská unie: Je známo, že nezletilým ilegálním migrantům bez doprovodu nemůže být odepřen azyl. Migranti tuto výhodu zneužívají a u cca 80 % „nezletilých“ se po ověření věku ukáže, že jsou již dost dlouho za hranicí zletilosti. Rada Evropy nyní rozhodla, že se u migrantů mladších 18 let nebude ověřovat věk, protože by to pro ně bylo traumatizující. Komise pro dětská práva Rady Evropy prohlásila, že pokud budou pochybnosti ohledně věku, bude se s migrantem zacházat jako s… Číst vice »
jirik
Host
jirik
Podíváte-li se na výsledky všech voleb v letech 1949-2013, tak vidíte, že CDU s Angelou Merkelovou získala nejnižší procento hlasů, ve srovnání s jejími předchůdci. (Graf v článku) http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/muzete-volit-koho-chcete-ale-vladu-povede-vzdy-merkelova/ V roce 2005, když Merkelová poprvé šla do voleb, získala CDU 21,23 procent hlasů. V roce 2009 poklesl volební zisk CDU na pouhých 19,03 procent. V roce 2013 to bylo 24,09 procent. Ze zhruba 62 milionů oprávněných voličů, tedy 13 milionů, téměř 12 milionů a skoro 15 milionů volilo CDU a Merkelovou tak chtěli vidět jako hlavu vlády. To znamená, že Merkelovou chtěla jako kancléřku jen menšina německých voličů. Podařilo se… Číst vice »
jirik
Host
jirik

I v německu dokážou stihnout volby za jeden den; předběžné odhady výsledků –
První odhady volebních výsledků zveřejněné německou televizní stanicí ARD:
CDU/CSU: 32,5 procent
Sociální demokraté (SPD): 20 procent
Alternativa pro Německo (AfD): 13,5 procent
Die Linke: 9 procent
Svobodní (FDP): 10,5 procent
Zelení: 9,5 procent.
http://vool.cz/NPnUP

jirik
Host
jirik

Na svobodném radiu informovala nějaká pani, že AfD ve svém programu požaduje zrušení Benešových dekretů!!!, tak že bude spolkupracovad s CDU/CSU.
A mám dojem, že s AfD spolupracuje Tomio Okamura co se týče nelegální migrace…..
ps: a nyní se hodí věta z Cimrmannova Blaníka – Včíl jsme v ř..i,…
https://www.youtube.com/watch?v=Kwls1oQylWc

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!