Mezi signatáři Milionu chvilek je nejspíš značné množství podvodníků

Vymývání mozků na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně se sudeťákům podařilo! Na fotografii vidíte typickou metodu vymývání. Fotografii si nejprve dobře prohlédněte!. Pokud si přečtete texty na plakátech vyvěšených na budově této University, nebudete věřit vlastním očím. O vraždění Čechů, Heydrichyádě, Lidicích a Ležákách není jediné slovo. Němci jsou naopak ve stejné rovině obětí jako Židé, Rómové, Imigranti. Nikde nezmínění Češi jsou tak vlastně čtenářovi podsouvání jako skrytí původci všeho zla!

 

 

My jsme se na Universitu zaměřili a nevěřili jsme vlastním očím! Prověřili jsme 28 studentů pedagogické fakulty, kteří skládali závěrečné práce ve školním roce 2018-2019, a to podle abecedy až do studentky Kristýny Drajkové. Podle průměru populace měl tento vzorek studentů vygenerovat jednoho až dva signatáře Milionu chvilek, jenže my jsme jich odhalili 6! Tedy trojnásobek až šestinásobek. Jednoduše řečeno. Podle tohoto počítání by na Letnou muselo přijít ne 250 tisíc, ale 750 tisíc až 1,5 milionu demonstrantů! Takto jsou tedy vymyty mozky našich českých studentů, Vašich dětí.

 

 

 

 

Mezi signatáři Milionu chvilek je ovšem nejspíš značné množství podvodníků. Jenom z tohoto vzorku 28 studentů UJEP jsme zjistili dva pravděpodobně zdvojené podpisy iniciativy Milionu chvilek!

Pod čísly 109 866 a 282 088 se skrývá Irena Carkovová učitelka z Jáchymova, a pod čísly 327 704 a 397 594 Jaroslava Dragounová – Ostraha – z Kynšperka nad Ohří! Tedy prozkoumáte 28 jmen a získáte dva pravděpodobné dvojníky v podpisovém archu Milionu chvilek! Neuvěřitelné!

 

 

 

Ovšem to je teprve začátek. Určitě znáte vynikající český film Pekařův Císař. Při scéně v alchymistické dílně se Češi už léta třesou smíchy z elixíru neviditelnosti a jiných hovadin. No, naše nové české učitelky ovšem na UJEP v závěrečných pracích rovněž tak rozebírají „Motivy neviditelnosti“, „Tetování“, „Inkluzi“ a dokonce „Filmovou tvorbu v mateřské školce“. Zřejmě je už není, co normálního učit. Tím je dána odpověď proč byl Václav Klaus ml. odstraněn z ODS a školského výboru. Vrchní ideolog sudeťáků Tillman Asmus Fischer to požadoval. Současný předseda ODS se paktoval se sudeťáky. Milion chvilek si Klause vytklo za cíl! Vše do sebe zapadá! Ostatně Ovčáček včera tweetnul, jaká profesionální politička z TOP-09/STAN řídí Milion chvilek! My jsme to tvrdili už minulý týden ve videu.

autor: Michael | investigace.com

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

2 komentáře

  1. Miroslav napsal:

    Budu se opakovat. Od plyšáku nám vyrůstá již 2 generace, a to je ten materiál, který je dobrý na rozbití země, Slovanství, V4 atd. Vůbec se jim neříká nic o 360.000 mrtvých Čechů za II. světové , které mají na svém kontě Němci. Vůbec se jim neříká, kdo rozhodl o odsunu Němců z ČSR ! Vůbec ! A v neposlední řadě to rozhodnutí Českého soudce o navrácení majetku jistého šlechtice, s odůvodněním, že si jen plnil svou povinnost “ říšského Němce „, tak co byl, Český Němec, nebo Říšský Němec ? Co ? Padesátá léta jak vyšitá. Děti půjdou proti rodičům ! A kdo za to může? Politik, který asi nemá rodinu, a není schopen udělat pořádné zákony !

  2. martin jeřábek napsal:

    No to jsem měl na mysli ve svém podezření, že manipulují hlasy-lajky i na fc.Jinak toto také dobré https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/610771/co-odsava-penize-z-uctu-milionu-chvilek-vyplata-pro-minare-web-i-technika.html

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..