Michal a Petr – 8. díl o mafii v české vysoké politice a policii

Další rozkrývání mafie prorostlé do nejvyšších pater české politiky, justice a policie. Stojí za poslech. Zejména voliči SPD to nebudou slyšet rádi.

8. díl pořadu o mafiánech, vraždách, podvodech a politicích je zveřejněn na odkaze: https://youtu.be/tu_6XqNH_EM 
Pořad vznikl díky podpoře skvělých českých vlastenců M.M. a J. M. Brzy se jejich neuvěřitelnému příběhu o bezpráví budeme věnovat podrobněji. Mafiáni, kteří stojí za všemi podvody jsou napojeni na mafiány, o kterých informujeme. Jsou jedna banda! Banda, která bezostyšně falšuje dokonce výsledky voleb!

Sdílejte naše informace a pokud nás můžete a chcete podpořit, Petr založil účet 2601593605/2010 a dary na něj zaslané budou převedeny do spolku, který zakládáme.
A hlavně poslouchejte a sdílejte naše pořady. Díky Vašemu zájmu se získali partner mimo území ČR a ti budou naše materiály publikovat pokud se nás policie pokusí zablokovat.

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3 komentáře

 1. jirik napsal:

  Bazuky, útočné pušky i český Škorpion. FSB ukázala video z tajné skrýše ruských banditů
  Ruská bezpečnostní služba FSB publikovala video, na kterém je vidět zabavení zbraní a výbušnin z tajné skrýše, jež patřila banditům působícím v okolí Moskvy v 90. letech.

  https://sptnkne.ws/kYHa

  https://youtu.be/aBuMMI1rjpc

 2. jiri nikdo napsal:

  Z prvniho odposlechu jsem pochopil ze povod se udal ve prospech pana drahose, a kdyz vyhral zeman tak proto se to nemusi resit. To vyrazne meni situaci, vazeni.Ze pani poslankyne slibila, ze bude hajit dobro obcanu, podle sveho svedomi. vi, ze dobro respektive mensi zlo je pan zeman , ktery vyhral, takze pokud by se to vse znovu opakovalo tak by treba vyhrat nemusel, ze ano. V tomto bode by to tedy takovy prohresek nebyl dle meho nazoru, ale zatim jsem slysel pouze prvni cast odposlechu

 3. jiri nikdo napsal:

  A kampan zadarmo,tim je mysleno dle meho,vlastni zviditelneni pri iniciaci vysetrovani one kauzy na s podvodnym chovanim protistrany, tedy plusove body od lidi pro svou stranu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..