Migranti přicházející do Evropy mají karty MasterCard plné peněz od OSN, EU a Sorose

Slovinský web Nova24 přišel s informacemi, že OSN a EU ve spolupráci s MasterCard a Georgem Sorosem financují migranty na jejich spanilých cestách do Evropy tím, že jim vydávají předplacené karty.

Karty mají logo EU a OSN. K jejich získání a použití není prý třeba žádných dokumentů. Místo jména uživatele je na kartě jeho číslo. MasterCard už v minulosti takovou informaci zveřejnila.

[wp_ad_camp_2]

 

Stránka informaci získala od chorvatské policie, která tvrdí, že migranti jsou dobře vybaveni novými botami, turistickým oblečením, chytrými telefony a prý i zbraněmi.

Na cestě po východní Evropě si z bankomatů vybírají peníze, díky kterým mohou pokračovat. Existenci takových karet MasterCard nepopírá.

I její partnerství se Sorosem je známá věc.

zdroj: 9

3 komentáře

 1. jirik napsal:

  Něco bude v Sýrii se odehrávat –

  Pokud syrské komplexy S-300 zaútočí na izraelské cíle, je Izrael připraven udeřit na samotné komplexy, novinářům to oznámil ministr absorpce imigrantů a ministr pro strategické záležitosti Ze’ev Elkin.

  Ministr rozmístění S-300 v Sýrii označil za velkou chybu. „Syrští vojáci ne vždy umí správně zacházet s technikou, která je jim předána,“ poznamenal.

  „Při nesprávném použití mohou být sestřelena civilní letadla. Letecká přeprava v tomto regionu může být v nebezpečí,“ uvedl.

  „Rádius S-300 je velký, pokrývá celé území Izraele, takže se Syřané mohou pokusit sestřelit vojenské letadlo nebo dokonce civilní letadlo nad územím Izraele,“ oznámil Elkin.
  https://sptnkne.ws/jWsW

 2. irile napsal:

  Naprosto tomu věřím.
  V Brně,jsem stala ve frontě v obchodě s oblečením.
  Přede mnou na kase dvě ucha přistěhovalci…
  Každý velkou kupu oblečení ,kol.20 triček atd…
  Jako,když potřebujete vybavit celou skříň.
  Sorry, mam dvě zaměstnání a toto bych si zaplatila zde dvou výplat…
  Oni jen vytahnou kartu a trada…

 3. mino napsal:

  Ale tie ozajstné zbrane im budú vydané až tu v ich zbrojniciach – mešitách.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *