Mikročipy – pohodlí, které si dopřává doktor z Novosibirska

Novosibirský doktor si nechal pod kůži implantovat nejméně 6 mikročipů a učinil tak ze svého těla multifunkční zařízení.

Mikročipové implantáty se v Rusku, Evropě i v USA stávají stále běžnějšími.

Porodník/gynekolog Dr. Alexander Volchekt dokáže vyřídit mnoho věcí pouze mávnutím ruky.

Siberian doctor

RT.com uvádí: Některé z čipů fungují jako karty, které ho pouštějí do práce nebo do svého domu.

Volchek, novosibirský porodník-gynekolog, sám sebe nazývá kryptoanarchistou. Otvírá dveře a platí účty mávnutím své ruky, funguje to jako kouzlo. Jedná se o vymoženost, co šetří čas, říká důvtipný lékař.

Pro zavedení mikročipu je třeba injekční stříkačka s tlustou jehlou.

 Velikost standartního čipu je 2 x 12 mm a ten nejmenší nemá více než 1,5 x 8 mm, tvrdí doktor.

Čip není implantován permanentně, lze jej z těla jednoduše vyjmout v minutě, kdy se rozhodnete se jej zbavit.

Volchek byl první, kdo si nechal zavést mikročip (v roce 2014) s kontrolní kartou pro sibiřské lyžařské středisko.

Od té doby lékař přopojil ke svému arzenálu dva čipy. Jeden, aby mohl vstoupit do své kanceláře, jeden transportní čip a dvě paměťové karty schopné uložit téměř kilobajt informací.

„Je to vizitka“, říká hrdě.

„Zde si můžete uložit 888 bajtů, hezké číslo, že? Všechna svá hesla si ukládám na jeden ze svých čipů.“

Volchekova touha po mikročipech je zřejmě neukojitelná.

„Rád bych měl čip na provádění plateb.“ sdělil agentuře RT Ruptly.

„Mým snem jako kryptoanarchisty je mít identifikační nástroj pro šifrování elektronického podpisu a samozřejmě pro lékařské použití. Také chci implantovaný glukometr, který vyřeší řadu problémů, kterým mnozí v současné době čelí, ale stále v této oblasti probíhá výzkum. „

Několik desítek zaměstnanců společnosti Wisconsin nedávno obdrželo mikročipové implantáty během jejich „čipového večírku“.

Přibližně 41 z 85 zaměstnanců firmy souhlasilo, že se nechá dobrovolně očipovat. Tvrdí, že jim to připadalo jako krátké bodnutí, informuje AP.

Čip zaměstnancům umožní otevírat dveře, přihlašovat se k počítačům nebo nakupovat svačiny pouhým mávnutím ruky. Víceprezidentka společnosti v oblasti prodeje Melissa Timmins říká, že doufá, že bude moci jednou čip užívat k tomu, aby se dostala do svého auta nebo v obchodě zaplatila za nákup.

Mikročipové injekce slaví v Evropě pré.

Zaměstnanci švédského centra Epicenter pořádají speciální oslavy pro ty, kteří se „připojí do klubu“ a nechají si implantovat mikročipy o velikovsti zrnka rýže.

„Největším benefitem je podle mého názoru to pohodlí“ prozradil v dubnu Patrick Mesterton, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Epicenter.

„V podstatě čipy nahrazují mnoho věcí, které máte. Jiná komunikační zařízení, ať už jsou to kreditní karty nebo klíčky od auta.“ dodal.

Siberian doctor

 

přeložila: raja

zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

9
Komentujte

avatar
6 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
pépémariankosnactauriGabbySys Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
vician
Host
vician

No doporucuji film vymezeny cas. Ono vas to cipovani prejde. JA nic takoveho nepotrebuji klidne si otevru dvere sam rukama a klidne vytahgnu penezenku a zaplatim u pokladny prodavacce rukama a kes. Zadne karty mobil nic takoveho nepotrebuji. Ono vsechno se da zneuzit a ze toto bude zneuzito je skoro 100%

jakub
Host
jakub

samozřejmě , to každej kdo má otevřený oči ví. jen at se nachj všichni blbci dobrovolně očipovat. aspon v tom bude pořádek 😀 prosim ti nejmenuje se ten film náhodou „vyměřený čas “ ?

tauri
Host
tauri

Tož máš tam překlik chlape
Vymeřený čas 🙂
https://www.csfd.cz/film/281357-vymereny-cas/prehled/

mariankosnac
Host
mariankosnac

Oba názvy sú správne CZ: Vyměřený čas SK: Vymedzený čas

jirik
Host
jirik

trochu mimo téma – Google umí odstranit viditelný vodoznak z obrázků Čtveřice výzkumníků z Google popsala algoritmus, jak úspěšně odstranit poloprůhledné viditelné vodoznaky z obrázků. Nejprve je potřeba prozkoumat mnoho fotografií a najít na nich s velkou přesností neměnný vodoznak. Ten pak lze lehce odečíst a pomocí odhadnuté průhlednosti opravit i fotografii pod vodoznakem. Výsledek se prakticky blíží originálu. Více detailů v článku [PDF]. Google již dříve upozornil portály s fotografiemi, aby mohly pozměnit svůj algoritmus vkládání vodoznaků. Dostatečná je malá variace polohy, průhlednosti a tvaru vodoznaku mezi obrázky. https://www.root.cz/zpravicky/jak-odstranit-viditelny-vodoznak-z-obrazku/#newIndex1 (zdroj: bleepingcomputer) Z diskuze – Zdravím, k čemu je odstraňování… Číst vice »

Sys
Host
Sys

Když už jsme u těch satanistických vymožeností, podívejte se, co nám vzkazuje slouha satanův papež Franta:
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/447021-zajmy-uprchliku-jsou-dulezitejsi-nez-narodni-bezpecnost-tvrdi-papez-frantisek.html

Gabby
Host
Gabby

Ja si patlmatuji, jak nam kdysi chodili do posty letaky (viz odkaz) ohledne tech cipu.

Nejak takhlebto vypadalo:comment image

pépé
Host
pépé

Film náhradnici-2009(doporučuji zhlédnout)https://ulozto.cz/!52yiwx6cQw0l/nahradnici-2009-1080p-bdrip-x264-ac3-cz-eng-by-deejay-snoopy77-mkv

pépé
Host
pépé