Miliardáři v USA se nechali inspirovat SOROSEM. Chtějí udělat proti Trumpovi barevnou revoluci

…..vidíme dnes a denně, že se ničím netají a dávají vědět dopředu co se má odehrávat. Já se ještě divím, že lidé jim to ještě „žerou“ a těch jejich nesmyslných tažení se zúčastní….

04:54

 

Doposud USA vyvážela barevné revoluce do zahraničí a nyní, když se naučili praktiky a vedení revoluce, tak mají sami zájem udělat MAJDAN za pomocí DEEP STATE také v USA. Vzhledm k tomu, že se to rozkřiklo po celém USA a také po celém světě, pochybuji, že se jim něco takového podaří.

Těsně před mezivolbami v USA 06.11.2018 se má na jižní hranici uskutečnit velká „Karavana s přivandrovalci“, kteří vezmou útokem hranici Ameriky. Karavana se šine z Hondurasu.

Samozřejmě že hranici nechal prezident Trump střežit vojskem a bude také silně osvětlená. Není to první pokus. Jeden byl tento rok v dubnu, kdy Trump nechal hranici hlídat vojskem a Mexickou vládu upozornil na okamžitý výstup z NAFTA a dalšími těžkými důsledky pro Mexiko. Deep State na tuto akci použil velmi chudé Hondurasce, kteří dostali vše zaplaceno a bylo jim mnoho slíbeno. Naštěstí se chaotická akce nezdařila.

Uvidíme přespříští týden co se odehraje.

Zločinci z minulých amerických vlád a Deep Statu vědí, že je to jejich konec a proto se drží všemi možnými triky a silami nad hladinou, jenom aby svrhli Trumpa….

Zdroj je možné použít s českým překladačem:

https://de.sputniknews.com/zeitungen/20181024322742078-maidan-revolution-vorbereitung-trump/

Dle posledních zpráv se karavana s „uprchlíky“ vydala ke svému cíli:

Počítají se 7000 uprchlíky, kteří žijí v absolutní nouzi. Nyní je jich kolem 4000, ale mnoho z nich už zdlouhavý a namáhavý pochod vzdali a vracejí se domů. Mezi nimi se nachází i mnoho dětí…..

Zdroj: https://www.epochtimes.de/politik/welt/migrantentreck-setzt-fussmarsch-in-mexiko-richtung-norden-fort-a2687408.html

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4 komentáře

  1. jirik napsal:

    Letadlo indonéské společnosti Lion Air z Jakarty na Sumatru dnes krátce po startu havarovalo a zřítilo se do moře u ostrova Jáva. Oznámily to tiskové agentury s odvoláním na záchranáře. Na palubě pohřešovaného letadla se podle nich nacházelo 189 lidí, cestujících a členů posádky.
    „Dosud nevíme, zda někdo přežil,“ řekl novinářům šéf záchranářů. Podle něj bylo na palubě mezi cestujícími nejméně 23 vládních úředníků.
    http://vool.cz/LuHkv

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..