• Nezařazené
  • 4

Miloš Zeman potvrzuje predikci výkladu PL pro ČR.

…..zajímavý návrh a požadavek Miloše Zemana ohledně obrany České republiky před nežádoucími „uprchlíky“, kteří většinou uprchlíky nejsou…..

02:54

ČSSD potřebuje člověka, který zemi připraví na obranu před migrační vlnou, řekl Zeman

Sociální demokraté se podle prezidenta Miloše Zemana odpoutali od svých voličů. Strana je podle něj destabilizovaná kvůli uprchlíkům. Podle něj potřebuje člověka, který v zemi připraví obranu před migrační vlnou. Prezident to řekl v nedělním rozhovoru pro Frekvenci 1.

zeman

Prezident Miloš Zeman

FOTO: Archiv TV Prima

Dnes 18:00 (Aktualizováno: 19:30 )

„To, co potřebuje sociální demokracie, je člověk, který zemi připraví na obranu před migrační vlnou, zvlášť když ta vlna může přijít už tento rok,” řekl Zeman.

Strana se podle něj odtrhla od svých přirozených voličů, a to konkrétně v otázce migrační krize, takže teď je stabilizovaná tím, že ji podporují tzv. sluníčkáři, ale je destabilizovaná tím, že jí přestali věřit někteří její voliči.

Čtěte také: Zeman ve vysílání opět použil vulgarismy

Na otázku, kdo by dál mohl vést ČSSD, řekl, že jde spíše o názor než o jméno. Tím jménem by podle něj mohl být i Bohuslav Sobotka, pokud by změnil postoj. Hrozí mu prý, že „zůstane poněkud osamocen po boku Angely Merkelové a možná ani to ne.”

Se Sobotkou prý vycházel celkem dobře, než přišel rozpor právě v názoru na uprchlickou krizi.

Premiér přes mluvčího vlády Martina Ayrera vzkázal, že Zemanova slova nebude komentovat.

Kritizoval inkluzi

Zeman v rozhovoru také kritizoval inkluzivní vzdělávání, které by mělo začít v září. Podle něj to bude jeden z mnoha nezdařených experimentů, které dětem i učitelům uškodí. „Společné vzdělávání zdravých a postižených dětí je podle něj módní vlnou.

 

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

4 Komentáře zapnuto "Miloš Zeman potvrzuje predikci výkladu PL pro ČR."

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!