Mimořádná zpráva Benjamina Fulforda. Možný útok na Trumpa, události ohledně Antify

Od pozorovatele. Jsou tady dvě zajímavé věci:

  1. Kompletní seznam plánovaných událostí Antify na 4.11.
  2. Toto jsou dedukce založené na známém harmonogramu. Myslím, že půjde o masivní cvičení a nějakou událost pod falešnou vlajkou.

Vzhledem k tomu, že Trump bude v Japonsku od 5.11., bude logické, že odletí již 4.11. Toto „cvičení“ by mohlo běžet „na živo“ a bylo by použito jako vražedná zbraň na odstranění Donalda Trumpa. Spiknutí by bylo snadné zakrýt např. tím, že nebudou existovat forenzní posudky elektronických zařízení a celé se to zahraje jako „nešťastná nehoda v letadle.“ Hlavním mozkem této vraždy je s největší pravděpodobností Barack Obama.

Je zajímavé, že z celé země jsou hlášena neobvyklá pozorování ozbrojených sil OSN. (Pozn.: Zřejmě má na mysli USA.)

Zakladatel domácí teroristické organizace Antifa přiznal, že George Soros pomáhal s tím, aby se přeměnili na teroristy „nebezpečnější než ISIS.“ Článek byl uveřejněn na AC24 dne 25.10.2017. 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

11
Komentujte

avatar
7 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
sovaSysiMarošAlesNikol Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Nikol
Host
Nikol

Doufám že se Trumpovi nic nestane, je lepším prezidentem než byl Obama! Budu věřit že se mu nic nestane. Pozitivní myšlení ma velikou moc 😉 osobně vyzkoušené.

Ales
Host
Ales

Pokud opravdu chystaji prevrat se vsim vsudy, musi ho zlikvidovat. U Erdogana se toto nepodarilo a cely puc sel zakonite do haje. S Janukovicem na ukrajine to melo byt zrovna tak, toho na posledni chvili zachranili rusti vojaci, ale byl uklizen tak jako tak.
Uvidime zitra co ti dementi z antify rozpoutaji

Maroš
Host
Maroš

„DEEPER AND DEEPER“ – V PRDELI!!! Okultizmus má reálne základy na určitých znalostiach kvantového priestoru a informačného pola – Matrixu. Otázka do pléna – ste si všetci istí, že ste pri zmysloch?! Lebo toto je výsledok interakcie zmyslov českých „voličov“ a podprahovej manipulácie! – ĎALŠIE SKU….. VOĽBY 2017!!! „Cuba!“ /vyslov „Kúa!“ pozn./ „Výbor EU parlamentu pro občanské svobody odsouhlasil již 19. října návrh nového zákona o přerozdělování uprchlíků v EU, který se má stát reformou tzv. Dublinského protokolu. Dokument si můžete stáhnout zde. Reformní text zákona nově určuje, že všechny členské země EU jsou povinny přijímat uprchlíky podle přerozdělovacího mechanismu,… Číst vice »

Sysi
Host
Sysi

Tentokrát je to střelba vedle. VK udělal z prdu kuličku. Bavili se dnes téměř celé 4 hodiny o tomhle na Sv. vysílači. SPD vystoupení ČR z Nato nemají v programu, mají tam, že chtějí uzákonit referendum a umožnit referendum o vystoupení z EU a Nato. Mimochodem z NATO se referendem nevystupuje. Vstoupili jsme do něj také bez referenda. A Fiala odpověděl na dotaz tak, že vystoupení z NATO v programu nemají (což je pravda) a kdyby mělo dojít k referendu o vystoupení, oni by doporučili v současné době hlasovat proti vystoupení (což nevylučuje vystoupení v budoucnu). Nevím, proč se z… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

Sysi – „3) KONEC DIKTÁTU EU Prosazujeme referendum o vystoupení ČR z EU“ http://www.spd.cz/novinky/tomio-okamura-volebni-program-hnuti-spd-2017 – takže tam ani referendum o vystúpení z NATO nemajú. Ale v čom je podstata problému – že ich predvolebná prezentácia je totožná s prezentáciou ŠMEJDOV! Tí tiež ľuďom ukážu divotvorný hrniec, ale nakoniec im zabalia akurátny šit! Robí sa to tak, že urobia mediálnu bublinu na určitú tému – otvoria ju, takže ľudia majú pocit, že im ide o toto, že toto riešia, takže sa ani nestarajú o formálnu stránku veci – verejne deklarovanú kvázi zmluvu, záväzok verejnosti – volebný program! Tých, ktorí si tesne… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

oprava – už absolútne NEM8 vplyv na…

Sysi
Host
Sysi

Nebudu-li věřit nikomu a ničemu, nemusím se obtěžovat volbami. Nebo naopak. Věřím, že TOPka jde ve všem zásadně proti občanům ČR a republice jako takové, tak s čistým svědomím mohu volit právě ji, protože nezklame. Jenže takovou důvěru si můžu strčit za klobouk, protože samozřejmě nechci volit proti zájmům svým a svých spoluobčanů.

Ales
Host
Ales

SPD jsem volil, ale ocividne nas nezachrani. Bila rasa je naslednikem zidovske tak to uz konecne pochopte. Jsme na rade a bez boje to nepujde

Maroš
Host
Maroš

Ales – „Bila rasa je naslednikem zidovske tak to uz konecne pochopte. Jsme na rade a bez boje to nepujde“ – otázka – Bez boja za čo?! Otázka č. 2. – A bez toho obligátneho boja PERMANENTNEJ REVOLÚCIE – profesionálnych revolucionárov a sociálneho darwinizmu – triedneho boja – to nepôjde – POVEDAL KTO?! YEHOVA?!

Ales – akože ťa vôbec neserie zodpovednosť za voľbu SPD? Okamuru?! Tak potom si profesionálny revolucionár! PERMANENTNÁ VOJNA!

Ales
Host
Ales

Holt nam zase lhali, nic noveho

sova
Host
sova

Mě by zajímalo, proč skoro nikdo nevolí vlastence ze SPR-RSČ a DSSS? Mají přece v programu rozumné postoje na zachování národní suverenity, ale holt v ČT byla jen propaganda Babiš x Kalousek tak to dopadlo tak, že Babiš ze sebe udělal ublíženého chudáka, kterého se třetině lidí nevím proč zželelo a Kalousek se znemožnil sám …
A jinak doufám, že se Trumpovi nestane nic zlého, ale naopak, že se mu podaří zničit tzv. Deep State a převzít kontrolu nade vším. Přeji mu, aby měl kolem sebe čestné lidi a ne lháře. Přejeme si přece mír, ne válku!