Mimořádná zpráva: povolala Česká televize speciální vůz na pomoc Drahošovi s psychology a poradci napojené na sluchátko Drahoše a Witowské?

AKTUALIZACE 09:00 …..DRAHOŠ je jenom loutka ovládaná zezadu a zvrchu. Je to ubožák a nechce si to přiznat. Jak jsem psal, máme potvrzeno ze zahraničních služeb, že volby chtějí zmanipulovat! A na konci ještě velice zajímavé vyhodnocení (symbolické) co měla ta sluchátka znamenat….

07:54

A z tohoto důvodu by bylo dobré učinit následující:

S TOUTO RADOU Z FB SE PLNĚ ZTOTOŽŇUJI KVŮLI PŘIPRAVOVANÝM PODVODNÝM MANIPULACÍM S HLASOVACÍMI LÍSTKY. PROSÍM, KDO CHCE PODPOŘIT ZEMANA, POSLECHNĚTE JI.

Vlasta Hrochová:  Ve volební místnosti dostanete dva lístky. Ten s Drahošem neházejte do koše ve volební místnosti. VÍME PROČ. Zničte ho doma.

A nyní k článku o manipilaci na ČT

Co vlastně organizuje hlavní dramaturg České televize Lutonský a jaké má zadání, aby kritik migrantů, Bruselu a Merkelové Zeman přestal překážet? Už od rána běžela zdánlivá fáma, že Česká televize vypravuje speciální vůz, jehož jedno naslouchátko dostane Drahoš a druhé bude mít Witowská, aby se mohly otázky koordinovat, případně vracet k tématu, které zapůsobí na diváka a bude deptat prezidenta Zemana!

 

 Včera ráno to vypadalo jako šílené  či další HOAX a Fake News.

 

V 15. hodin František Lutonský potvrdil část, ze které vstávají vlasy hrůzou na hlavě a demokracie pláče:

„Budeme zkoumat programy kandidátů, jejich motivaci, to, jak vedli kampaň, jak transparentně, a budeme se zajímat o jejich spolupracovníky,“ nastínil Lutonský, který je hlavním dramaturgem debaty.

A to, co se od rána šušká, potvrdil tedy neprozřetelně sám dramaturg František Lutonský.

 

Vypravíme zvláštní přenosový vůz a tam budou specialisté.

Výsledek obrázku pro František lutonský

 

Jak to funguje v praxi?

Je to role hlavního dramaturga. Ten sedí v přenosovém voze v režii, kde se sbíhají informace od dramaturgů, analytiků a editorů, a sám se rozhodne, co předá moderátorce, protože těch informací je mnoho. Vždy se musí rozhodnout, která informace je zrovna nejdůležitější. Může se stát, že už diskuse bude dávno u jiného tématu a bude na hlavním dramaturgovi, zda se vracet, když tam dojde k nějaké (údajně z pohledu Evropské unie – doplněno) nefér praktice.  Pět editorů a dramaturgů plus pět až deset redaktorů, kteří na tom pracují on-line.

 

Ano, čtete dobře, bude tam asi 15 lidí, co budou do sluchátek dávat povely, jak Evropskou unii zachránit a zvýhodnit „správného“ kandidáta dobře vybranými otázkami!

 

Kdo to je a co bude radit? Nemá vše posoudit divák? Proč zákulisí nesmí znát občan?

Z toho už dostal strach Václav Moravec a odmítl se zúčastnit.

Politická fraška na objednávku je až příliš průhledná!

 

Jak na to bude napojen Drahoš? Štáb prezidenta Zemana by měl vyslat jednoho člověka, který by objektivitu editorů, redaktorů a dramaturgů v přenosovém voze hlídal.

 

JE TO VEŘEJNOPRÁVNÍ TELEVIZE, TUDÍŽ ÚDAJNĚ NESTRANNÁ!

 

Celý záznam z přenosového vozu musí dát Čt následně veřejnosti, nebo na Lutonského musíme podat trestní oznámení!

 

P.S. A toto je přesný popis špíny, jak s námi zpravodajství České televize od roku 2000 manipuluje a lidé to nevnímají. Ani o  tom nevědí! Nyní to Lutonský přiznal. To je to sluchátko, která má mluvící hlava veřejnoprávní televize v uchu a zatímco nadáváme na loutku redaktorku v obraze Čt, v pozadí jsou celé týmy, kterou tou hlavou a následně celým národem manipulují.

Zdroj (1)

A zde ještě zajímavá symbolika ze studia Čt. Zde nám jasně ukazují že DRAHOŠ, pokud bude zvolen, dovede stát do NWO

tm komentuje:

Z jiného pohledu vidíte tři otevřené nenažrané tlamy, které nás mají zotročit celé lidstvo:

VZPOMEŇTE SI NA FILM MATRIX, KDY AGENT, KTERÝ SLOUŽIL PRO SYSTÉM, TAKÉ NOSIL SLUCHÁTKO V UCHU!!!!! Používají symboliku a nejen tu (nebudeme si nic namlouvat, AGENT DRAHOŠ ASI NEMÁ MOC VELKOU „VÝŘEČNOST) a proto potřebuje nápovědu odjinud. No chraň nás konstruktivní sílo vesmíru před jeho zvolením!!!!!

JAK MODERÁTORKA TAK DRAHOŠ BYLI NASAZENI JAKO AGENTI MATRIXU NA LIKVIDACI ZEMANA.

Pozor, to není sranda!!!!!

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

57
Komentujte

avatar
28 Comment threads
29 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
29 Comment authors
jiriktomáš marnýMarošmartin jeřábekdf Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
octan
Host
octan

Moderátorka sluchátko měla, to je pravda, dramaturgie pořadu byla v průběhu podle situace upravována – místo moderátorky tam byl de facto štáb více mozků. Drahoš žádné sluchátko neměl. Pan prezident v závěru debaty sám uznal, že moderátorka (tedy skupina dramaturgů a editorů) byla nestranná. Tolik fakta, toť vše.

marie
Host
marie

jak to muzete tvrdit 😀 z druhe strany jej kamera neukazala 😀 sedel strnule a ani se neotacel na sve priznivce 😀 takze ….

Dalibor Kotán
Host

Třeba ho měl šikovně vloženo hlouběji, aby nebylo vidět.

sys
Host
sys
anna
Admin

To nie je dôkaz, že slúchatko nemá. Na vlastné oči som videla…. študenti vysokej školy, chodia na skúšky a takto podvádzajú, že im kamarát šušká do ucha odpovede. Tie slúchatka sú tak malé, že si to nevšimnete aj keby vám ukázal celé ucho na kameru… Študent sa normálne rozpráva pri tom so skúšajôcim a pokiaľ mu naozaj nevlezete do ucha nie je šanca aby ste si to všimli. Dnes sú ľudia naozaj vynaliezaví a keď takýto vynález poznajú študenti prečo nie profesor?

mariankosnac
Host
mariankosnac

Takzvané neviditeľné sluchátko, napríklad tu https://www.spyobchod.cz/skryta-komunikace/mikrosluchatka/

jirik
Host
jirik

Včera (25.1.2018) na svobodném radiu u Kabala toto téma rozebíraly; mají existovat tak malé sluchátka do ucha, že je lze vyndat magnetem….
http://svobodne-radio.cz/2018-01-25-studio-beta-diskuze-o-prezidentske-debate/

https://www.spyshop24.cz/neviditelne-sluchatko-toppro-s-indukcni-smyckou-bt-3-506.html

Iva
Host
Iva

Povedal: chcem pochváliť pani moderátorku,ze bola ovplyvnená len sama sebou. Takže,co tým chcel povedať? Viac krát bolo zjavné,ze moderátorke hučia do uší.Na čo viac mozgov? To je debata,nie súťaž.

anna
Admin

Veď je to jasné, že mal slúchatko ani sa neotočil k svojmu publiku. A očividne s pí moderátorkov mali rovnakých pánov, keď ho vedela doplniť…. tak ako už sem pani marcela dala komentár.

LDV
Host
LDV

Do obrouček a nožiček brýlí lze zabudovat jak kameru, tak i sluchátka, takže možná jeden z důvodů proč ty nedioptrické brýle nosí např. https://www.gsmcentrum.cz/spionazni-bryle-s-bluetooth-a-mikro-sluchatkem-digital

jirik
Host
jirik

Mediální expert tuší, proč Drahoš v ČT odmítl prozradit, koho by si vzal na Hrad.
TELEVIZNÍ DEBATA Ani opakované naléhání moderátorky nepřimělo Jiřího Drahoše, aby v duelu prezidentských kandidátů prozradil, kým obsadí klíčové pozice na Hradě, pokud bude zvolen. Mediální odborník Jiří Mikeš ho však nepodezírá z toho, že by to divákům České televize nechtěl říci. Myslí si totiž, že mu je tam dosadí ti, co za jeho kandidaturou stojí, aby plnili maximální vstřícnost vůči Bruselu.
http://www.rukojmi.cz/clanky/5391-medialni-expert-tusi-proc-drahos-v-ct-odmitl-prozradit-koho-by-si-vzal-na-hrad

Martin Rubáš
Host
Martin Rubáš

Mám spoustu výtek vůči Zemanovi, pochybní lidé kolem něj, stupidní ekonomické názory… Ale je to člověk co má alespoň vlastní názor. Zatímco Drahoš jasný názor nemá a udělá to co mu lidé v jeho pozadí řeknou. A co mu řeknou? A kdo jsou ti lidé? Ale audou naprostí eurohujerové a bruselosocialisté. Takže radši budu volit Zemana.

http://www.epshark.cz/clanek/386/churchilla-nebo-chamberlaina

Vítek K.
Host
Vítek K.

Rozbor slova Drahoš: Pochází ze starého jazyka, již mrtvého. Dříve používaného v oblasti BENELUXU. Jde o zkrácené větné spojení Draho iš (zde zkrácený tvar Drahoš). Kde iš se překládá jako sloveso (v tomto tvaru je v budoucím průběhovém čase). Překlad pak je „Bude se zdražovat“ nebo „Bude draho“ také „Stanu se drahým“ vždy však ve spojení s penězi nebo odměnou.

PavelB
Host
PavelB

Symbolika jak vyšitá,víme odkud vítr vane,za trojanem pyramida s okem https://www.facebook.com/drahosjiri/videos/708412016213164/

marcela
Host
marcela

Zajímavý postřeh z přípěvku na FC…..

…. “ Jenom jeden střípek k prezidentské debatě – koukněte na zadrhnutí Drahoše a pohotovou reakci moderátorky.
Zarazilo mě, jak mohla moderátorka vědět, co chce Drahoš přesně říci?
Čas 57:04
https://www.youtube.com/watch?v=_xPZgMRnK_k&feature=youtu.be&t=3424

octan
Host
octan

Mě to nezarazilo, já to věděl taky, ještě než to řekla. Paní moderátorka totiž čte zprávy. To, že to nepsali na Tedescu ještě neznamená, že to není všeobecně známá věc…

aston
Host
aston

Nevím, proč bych měl jít k volbám, když jsou stejně dopředu zmanipulované…..

jirik
Host
jirik

Miloš Zeman teď nechce přijmout euro, kvůli dluhům Řecka. Jenže Jiří Drahoš se vykrucoval a nechtěl na otázku odpovědět, nakonec z něho vylezlo, že by rád viděl euro v ČR do 5 let! Velká legrace byla v debatě o přijetí eura. Zatímco Miloš Zeman zopakoval, že je proti v současné době, kvůli dluhům Řecka, tak Jiří Drahoš měl naproti tomu velký problém. Chodil okolo horké kaše, blábolil o tom, že je třeba debatovat, vést diskuse, debatovat a pokud vláda rozhodne, tak že potom se uvidí. Když ho Witowská znovu požádala, aby se vyjádřil, kdy chce vidět euro v ČR, tak… Číst vice »

anna
Admin

Milý Aston,
ak bude mať Zeman príliš veľký náskok je tu šanca, tak šup šup voliť. Tak ako Zeman kžadého vyzíval, boli to jeho slová v závere poslednej debaty. Toto si vybral ako najdôležitejšie a vedel prečo to hovorí.

jirik
Host
jirik

Doporučení k prezidentským volbám
http://www.nwoo.org/2018/01/25/doporuceni-k-prezidentskym-volbam/
—-
z diskuze –
Josef Švejk napsal:
25.1.2018 (22.57)

Proč tolik slov, pánové autoři? Vezměte si příklad z vyjádření prezidenta Zemana. Je vyčerpávající a bohatě to stačí.
„Vážení občané, žijete ve svobodné společnosti se všemi jejími nedostatky. Můžete tedy svobodně rozhodovat o tom, koho si ve volbách vyberete. Jděte k volbám. Nezůstávejte doma. Protože pak ti, kdo k volbám nepůjdou, mohou ovlivnit svojí neúčastí výsledek,“ řekl Zeman.

provlada napsal:
25.1.2018 (23.00)

Občané, vaše děti, vaši přátelé, známí, sousedé, nikdo nemohl spáchat nic tak ohavného, aby si zasloužil potrestat zvolením Drahoše za prezidenta.

Iva
Host
Iva

Aby ste nedopadli,ako my na Slovensku.Kiska s destabilizuje spoločnosť jedna radosť.

Iva
Host
Iva

Odpoveď Astonovi,preco ísť voliť.

marie
Host

já jsem debatu nesledovala…ale tato výtka je opravdu „síla“…..Zemanovi je vyčítáno, že je prezidentem dolních 10 mil. občanů…
tak už víme, čím by byl prezident Drahoš….prezidentem zbohatlíků a „vybraných“ herců a umělců v Praze a Brně…

https://vimeo.com/252797035

octan
Host
octan

Samozřejmě máte pravdu, jen bych dodal slovo „nejen“. Pan Drahoš slíbil, že bude prezidentem VŠECH, na rozdíl od pana prezidenta, který o sobě říká, že je prezidentem pouze dolních deseti milionů (tuto frázi si pan Drahoš nevymyslel, pan prezident jí říká často). A kromě toho bude pan Drahoš taky prezidentem malých soukromých zemědělců („venkov volí Drahoše!“) – na rozdíl od Potravinářské komory, velkých zemědělců oligarchů (české Monsanto), kteří patří spíš k hornímu půlmilionu a kteří podpořili Drahoše. (http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/drahose-do-prahy-prijeli-podporit-soukromi-zemedelci-s-traktory/1577718)

anna
Admin

Milý octane, ja osobne si naozaj začínam myslieť, že ste sem bol dosadený za účelom reklamy v diskusiách a pomalého rozkladu, tak ako to popisoval jeden z diskutujúcich pán Maroš. Štýl akým s nami komunikujete a čo dokážete napísať v niektorých komentároch má fascinuje. Hlavne čo sa týka tohoto komentáru. Drahoš je za 100% dovážanie alebo pestovanie GMO, to je práve to čo najviac ničí a doslova odstreluje malých zemedelcov (nehovoriac o otrávenie krajiny v maximálnej miere, ak by zakázaný pesticid DDT nemal také mierne účinky oproti tomu, akú pohromu dokáže narobiť GMO aj by som ho ku GMO prirovnala)… Číst vice »

df
Host
df

Milá anno, nejdříve sem si myslel, že maroš zase někoho bezdůvodně napadá a pak mi došlo, že je to test po přečtení všech komentářů octana. Taky mi přijde, že je to troll. Jiný by na maroša zareagoval, buď vysvětlil a nebo napadl rovněž. Octan nic, buď nebyly instrukce a nebo naopak zněly „mrtvýho brouka dělej“. Seš asi pěkný filuta marošu mimo jiné.

Maroš
Host
Maroš

df – je to asi tým, že nemám odrobených 40 rokov len na železnici /inak môj dedo bol „veľký“ železničiar – „žil“ s vlakmi až moc/, ani 40 rokov len v horárni. Práca s ľuďmi v rôznych profesiách je škola života – to podstatné – profesionalita je vec prístupu, nielen vec veku a vzdelania. Ľudí treba vedieť počúvať – inak ti môže ísť o život. Treba sa nielen pozerať, ale aj vidieť. Mám dávno prežité to, čo dnešní DRAVÍ mladí arogantní = obmedzení, považujú za „unikátnu prvotinu“. Takých klonov „octanov“ sa nakotí v každej generácii ojojoj. Nedotknutých poznaním a kvôli… Číst vice »

df
Host
df

Hele nejsu utržený za zelena. Zítra máme jakýsi rodinný sejšn. Hlídej to. Nemám čas se rozpovídat. Jdu dokončit mňamky a koštnout slivovicu.

Maroš
Host
Maroš

anna – zdravím, poslal som sem dnes 4x dlhší koment – nezobrazuje ani hlášku, na novšom článku áno – tu nie. je to v spame? Diki. /téma – Prezident Zeman – čas získaný pre Českú republiku!/

Ork
Host
Ork

Hele ty jsi ale špína, pro koho dělas, vis ze jsi vlastně vlasti zrádce, ale jelikož jsi asi ž.d tak slovo vlast nic neříká že

Aronie
Host
Aronie

Octane, já jsem si někde na diskusi kde podporovali p. Drahose dovolila argumentovat a to co jsem si za to schytala za nadávky a urážky od příznivců p.Drahose se nedá publikovat.Doufam, že jste si stejně jako já všiml toho rozdílu tady.

jana
Host
jana

nedostavala takto informacie nahodou aj Hillary? keď mala predvolebné debaty s Donaldom? Ten ich strach je neskutočný

Soto
Host
Soto

Tipsport který je pro elitu, věří více Zemanovi, že vyhraje. Nebo je to ještě jinak?
Sponzorovane volby? Vsadte si litr, dva a běště si zvolit drahose.

https://m.tipsport.cz/#/prematch/match/2518628/events

.lak
Host
.lak

Zajímavá fotka, to byl záměr nasvícením to vypadá tam nahoře v záběru že jsou jakoby tři tlamy hydry?

Tohle bude vůz nového €pana.
http://img24.cz/images/42135089257449520705.png

Yintrovert
Host
Yintrovert

Moc pěkný rozbor symboliky toho interiéru/sálu… Ta teda byla(!)Když kamery nezabíraly hlavy z blízka,tak mi oči automaticky vždycky sjížděli na to pozadí jak to vědomí podprahově přitahovalo a to nasvícení bylo doslova šílené,jako při nějakém opravdu velkém „rituálu“ (tunel v Gotthardu,Olymp.hry 2012 ap.) Jinak drahá Anno Octana vnímám dosti podobně a pro začátek bych mu doporučil mazat čelo min.3krát denně…https://www.octan.cz/octan-gel

Drla
Host
Drla

převzato fb/Josef Vaverka-Hlavou se mi honí otázka, kde se vzal pan Drahoš?Asi všichni víme, že za tak obrovskou kampaní, která má jediný námět (Antizeman), musí stát někdo mocnější. Na nápad, aby Drahoš kandidoval, přišel a zrealizoval jej prý pan Petr Kolář *1962.Bývalý diplomat, velvyslanec Č.R. v ve Švédsku, USA a Rusku, bývalý náměstek min. zaharničí a od r. 2013 ředitel pro zahraniční vztahy PPF, finanční skupiny nejbohatšího čecha ,Petra Kellnera. Pan Kolář, také učinkoval v aféře neznámých dárců ODS, tudíž i v tzv. Sarajevském atentátu. Při dnešní debatě na ČT. se paní Witowská několikrát ptala p. Drahoše, kdo má být… Číst vice »

mariankosnac
Host
mariankosnac

Je to tu samý Drahoš, už mám o ňom aj nočné mory. Ten sen o Drahošovi nemal tuším ani žiadny dej, len sa mi zobrazoval taký nepríjemný obraz Drahoša. Dúfam že to nebol prorocký sen že Drahoš vyhrá. Slovenská stávková kancelária počíta s výhrou Drahoša, kurz bol okolo 1.6 a na Zemana cez 2. Voliť by bolo asi lepšie v sobotu aby to nějak „cez noc“ nestihli zmanipulovat.

Lenka
Host
Lenka

Pan Václav Klaus hovoří o zkušenostech s Drahošem https://gloria.tv/video/vH9fs3BVvMkt1xJsu2GniBGqG

Ales
Host
Ales

Octan bude neco jako Jitka Mala na Sputniku. Otravovac vzduchu

Zoro
Host
Zoro

Ten pisatel OCTAN je silně zoctovatělý – prostě víno na vylití. Jasně, že když bude zablokován, jako troll vleze do diskuze otvorem přes jiný mail. No jo no. Neziskovky z peněz daňových poplatníků platí právě tyto nasazené rozeštvávače. Lepší takové příspěvky zcela ignorovat, případným „rozčílením“ nad blbcem pak člověk může akorát tak živit požírače šéfující zdejším mocnostem, kteří jsou nad námi (už dlouho… a snad už jen krátce) v potravním řetězci. OCTANE – běž si povídat s přitakávači postupné genocidy opravdových citlivých lidí. Nebo jsi už dokonce UI? Až si světlo udělá nádech, srdce to přežije, ale dráty se budou… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Z debaty na ČT
comment image
—-
Mýtus Drahoš. Stvořil ho loutkář Kolář, který ho naučil říkat, proč máme patřit na západ.
http://www.rukojmi.cz/clanky/5392-mytus-drahos-stvoril-ho-loutkar-kolar-ktery-ho-naucil-rikat-proc-mame-patrit-na-zapad

jirik
Host
jirik

14:04 – Ze sněmovních stran Zemana podpořilo ANO, stejně jako SPD a KSČM. Za Drahoše se postavily ODS, KDU-ČSL, TOP 09 a STAN a většinově také Piráti.
https://www.novinky.cz/domaci/461646-on-line-drahos-burcoval-lidi-k-volebnim-urnam-zeman-vyhlizel-polonahou-zenu.html

jirik
Host
jirik

Fischer skončil v prvním kole prezidentských voleb na třetím místě a figuroval na pozici náhradníka za postupujícím Zemanem a Drahošem. České Budějovice – Při druhém kole prezidentských voleb nabízel minimálně jeden českobudějovický okrsek asi 15 minut voličům hlasovací lístky tří kandidátů. Kromě Miloše Zemana a Jiřího Drahoše tak mohli podpořit i Pavla Fischera. Novinářům to potvrdila předsedkyně volební komise 22. okrsku Jana Šejharová. Podle ní komise dostaly k dispozici lístky se jmény tří kandidátů, a proto nabízely všechny. „Považuji to za nafouklou bublinu,“ řekl náměstek ministra vnitra Petr Mlsna. Zdůraznil, že volby jsou podle něj zatím bez problémů. Ministerstvo vnitra… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

4. pokus – tu mi nezobrazuje koment – pri iných článkoch áno – ??? Prezident Zeman – čas získaný pre Českú republiku! Čo sa týka mňa – som občan SR, takže voľby v Čechách sa mňa – podľa povrchných – akože netýkajú. Asi tak sa ma netýkajú, ako keď váš sused v Tepliciach predá dom muslimom. Dovolím si vás teda upozorniť na – nielen podľa mňa – KĽÚČOVÝ DÔVOD, prečo voliť Zemana – hoci ja sám mám voči nemu odôvodnené výhrady /Charta 77/. Ten dôvod je zdanlivo absolútne banálny – pretože odkedy komunisti preformátovali väčšinu našej populácie na materialistov a… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

„Značkoví utečenci“ Puma, Adidas, Reebok, smartfon, i-pod z Bosnny a Hercegoviny v roku 1992! Deti, ženy, zranení – to je
komparz a fotošop!
Poznámka – vďaka určitému zamestnaniu sme ich mali na tranzitnom pľaci 3-5 autobusov v noci – cez deň ich nepresúvali.
bosnia refugees & relief supply line 20.10.92
https://www.youtube.com/watch?v=g9Rd3PvC98g

Maroš
Host
Maroš

Tak 5. pokus… —————— Prezident Zeman – čas získaný pre Českú republiku! Čo sa týka mňa – som občan SR, takže voľby v Čechách sa mňa – podľa povrchných – akože netýkajú. Asi tak sa ma netýkajú, ako keď váš sused v Tepliciach predá dom muslimom. Dovolím si vás teda upozorniť na – nielen podľa mňa – KĽÚČOVÝ DÔVOD, prečo voliť Zemana – hoci ja sám mám voči nemu odôvodnené výhrady /Charta 77/. Ten dôvod je zdanlivo absolútne banálny – pretože odkedy komunisti preformátovali väčšinu našej populácie na materialistov a ateistov – tento dôvod je mimo hlbšieho vnímania takýchto ľudí.… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

Skúsil som to 5x – bez vulgarizmov – niečo tu filtruje, tak 6. pokus – bez vysvetlenia – torzo: Čas je „priestor“ na uplatnenie sa PROZRETEĽNOSTI! Uplatnenie sa toho, čo je v podstate odozvou Stvoriteľa na ZOTRVAČNOSŤ našich snov, túžob a ideálov! TÁ Prozreteľnosť, ktorá mieša „karty“ a tisícročné plány a organizáciu našim uchvatiteľom – plány svetovej globálnej moci! Nám sa počíta každý deň – nosíme hodinky! – ONI sa hodinami neriadia, ONI počítajú čas podľa udalostí – „podľa priebehu ich plánu“ – ASAP – „až sa IM TO podarí“! NIE JE PRAVDA, ŽE KAŽDÝ JE NAHRADITEĽNÝ! – je to… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

Tak tu je filter ako sviňa! – urobil som 6. pokus – pôvodný text som poprehadzoval a skrátil – a neprilepilo to. Je to zrejme tým, že niekto-niečo robot zvonku priebežne sleduje moje pripojenie – a filtruje konkrétne vety, výrazy. Takže sorry jako… dôsledok nie https pripojenia. Záloha je tu…
http://www.nwoo.org/2018/01/25/doporuceni-k-prezidentskym-volbam/

martin jeřábek
Host
martin jeřábek

Mám tu stejnou zkušenost, že mi nejde na několikerý pokus poslat jakýkoli komentář! I třeba jen poděkování za pěkný článek…

martin jeřábek
Host
martin jeřábek

ejhle-tento prošel napoprvé…tak čím to je?!