Mimozemská zpráva lidstvu: „Přejete si, abychom se ukázali?“

Předáváme zprávu, která údajně přišla k muži jménem Jean Ederman. Jean praktikoval projekci své mysli, když se dostal do kontaktu s tím, co nazval mimozemskými laskavými bytostmi.

Než se dostaneme ke zprávě, je důležité se zmínit o Jeanovi a pokusit se zjistit, kdo skutečně je a zda jeho zpráva může být považována za důvěryhodnou. Ať tak či onak, když procházíme tyto informace, důrazně doporučujeme, abyste na toto zkoumání zapojili vlastní intuici. Slepé popírání nás nečiní dobrými, stejně jako slepé přijetí neznámého.

 

Vzdálené vhledy a sledování osob na dálku, astrální projekce, existence ET apod., existuje spousta věrohodných důkazů o těchto tématech, která jsou financována z „černého“ rozpočtu na vojenské úrovni. Tyto schopnosti jsou využívány, a byly vynaloženy miliony USD na jejich zkoumání v rámci americké armády. Jinde se můžete dozvědět více o programech CIA pro vzdálené sledování, vojenské využití a studium mentálních schopností. Další informace o mimozemšťanech a dokumentech, které dokazují existenci jejich světů, můžete shlédnout v průkopnickém filmu zde.

Díky těmto prostředkům, které nám pomohou zpřístupnit skutečnost, že je to vše možné, můžeme pokračovat s otevřenou myslí dále. Domnívám se, že je důležité zmínit tyto prostředky předem, protože většina lidí si neuvědomuje, že všechny tyto „schopnosti“ nebo „pseudo-vědecké podvody“ (jak je hodně lidí vnímá) jsou ve skutečnosti velmi dobře studovány, zdokumentovány a reálné.

Kdo je Jean?

Jean tvrdí, že byl pilotem vojenského letounu, řídícím letového provozu a manažerem letišť. Je držitelem magisterského titulu v oboru ekonomie. Říká, že od svých 6 let má zkušenosti s mimozemšťany a UFO.

Jean vydal v roce 2006 knihu nazvanou Věda o mimozemšťanech (The Science of Extraterrestrials). Tato práce byla přezkoumána řadou výzkumníků ET a UFO a získala si velkou pozornost. Jako pilot v armádě tvrdil, že měl kontakt s mimozemskými technologiemi, včetně pilotování lodí mimozemského typu.

Významný výzkumník v oblasti UFO Michael Salla řekl o knize a práci Jeana: „Řada významných francouzských výzkumníků zhodnotila jeho knihu a vyjádřila názor, že to není plagiátorská práce, za což ho někteří vědci zpočátku kritizovali.“

 

Během času Jean přednášel na řadě konferencí o ET a UFO. Sdílel zajímavé zprávy, a tvrdí, že se podíleli na ET technologiích.

Bez ohledu na to, zda je příběh Jeana faktem či nikoli, níže uvedené sdělení nám může být přínosem. Říkám to proto, že nemůžeme s jistotou vědět, zda tento vzkaz Jean obdržel, ale můžeme si ze zprávy každý něco odnést.

Kdo jsme?

My jsme vědomí, stejně jako vy. Naše existence je realitou, ale většina z vás ji ještě nevidí, protože jsme většinu času neviditelní pro vaše smysly a přístroje.

Přejeme si v tento čas tuto prázdnotu zaplnit. Toto kolektivní rozhodnutí jsme učinili na naší straně, ale to nestačí – potřebujeme i to vaše.

Každý z vás si přeje uplatňovat svobodnou vůli a prožívat štěstí. Vaše svobodná vůle závisí na uvědomění si své vlastní moci. Vaše štěstí závisí na lásce, kterou dáváte a přijímáte.

Jako všechny vědomé rasy v této fázi vývoje se můžete cítit na vaší planetě odděleně. Tento dojem dává určitý pohled na váš osud. Přesto jste na pokraji velkých „otřesů“ a změn, které si uvědomuje jen menšina na Zemi. 

Není naší povinností měnit vaši budoucnost bez vaší volby. Takže považujte tuto zprávu za celosvětové referendum.

Ani vaši vědci a vaši náboženští představitelé vědomě nehovoří o jistých nevysvětlených vzdušných a nebeských událostech, které lidstvo zažívá tisíce let. Abychom poznali pravdu, musíme ji poznávat bez filtru vlastních přesvědčení anebo dogmat.

Mějte na paměti, že to, co se ve vaší historii zdálo směšné anebo nepravděpodobné, bylo často možné a reálné. Uvědomte si, že budoucnost bude ještě zajímavější a překvapivější.

Mnoho z vás, kteří studují naše odhalení, poukazují na světelné objekty zvláště v noci. Často přemýšlejí o objektech, i když jde o vědomé bytosti.

Stejně jako miliardy dalších v této galaxii jsme vědomé bytosti, kterým někteří říkají „mimozemšťané.“ Neexistuje žádný zásadní rozdíl mezi vámi a námi, kromě toho, že jsme prožili určité další fáze vývoje.

 

Stejně jako u jakékoli jiné organizované společnosti existuje hierarchie v našich vnitřních vztazích. Ta naše je založena na moudrosti několika ras. Se souhlasem této hierarchie se na vás obracíme.

Stejně jako většina z vás, hledáme Nejvyšší Bytí. Proto nejsme bohové, ale prakticky vám rovní v Kosmickém bratrstvu. Fyzicky jsme poněkud od vás odlišní, ale většina z nás má humanoidní rysy.

Prostřednictvím této zprávy se můžete stát rozhodovateli. Ty – osobně. Na Zemi nemáme žádného lidského zástupce, který by mohl provázet vaše rozhodnutí.

Proč nejsme viditelní? 

V určitých fázích evoluce se objevují vesmírné „lidské objevy,“ určité vědecké principy týkající se hmoty. Strukturovaná dematerializace a materializace jsou mezi nimi. Vaši lidé toho dosáhli v několika laboratořích, v úzké spolupráci s dalšími mimozemskými rasami, avšak za cenu nebezpečných kompromisů, které někteří z vašich představitelů záměrně před vámi tají.

Mnoho lidí bylo ve vizuálním, sluchovém, hmatovém nebo duševním styku s těmito bytostmi – z nichž některé, nutno poznamenat, jsou pod vlivem skrytých mocností, které vás řídí, což často označujeme jako „třetí stranu.“

Relativní nedostatek vašich pozorování kosmických lodí je způsoben dematerializovaným stavem těchto lodí. Nedovedete je vnímat vašimi smysly, nemůžete tedy potvrdit jejich existenci. Tomu plně rozumíme.

To je záměr ze strany různých ras, které vás obklopují. Je to z různých důvodů a rozhodnutí. Pro negativní multidimenzionální bytosti, které hrají skrytou roli ve výkonu moci ve stínu lidských vůdců, je diskrétnost motivována jejich touhou udržet jejich existenci neznámou. Pro nás je diskrétnost motivována respektováním lidské svobodné vůle. Přijetí lidstva do rodiny galaktických civilizací se velmi očekává.

Můžeme se objevit za jasného denního světla, abychom vám pomohli dosáhnout tohoto sjednocení, ale dosud jsme to neudělali, protože jen málo z vás si to skutečně přálo kvůli neznalosti, lhostejnosti nebo strachu.

 

Co můžeme nabídnout? 

Můžeme vám nabídnout holistickou vizi vesmíru a života (pozn. překl.: filoz. směr zdůrazňující celostnost a pokládající celek za něco vyššího než souhrn součástí), konstruktivní spolupráci, zkušenosti se spravedlivými a bratrskými vztahy, uvolnění technických poznatků, odstranění utrpení, rozvoj individuálních schopností, přístup k novým formám energie a lepší porozumění vědomí.

Nemůžeme vám však pomoci s překonáním vašich osobních a kolektivních obav, nebo přinést zákony, které jste si nevybrali. Musíte také pracovat na sobě, uplatňovat individuální a kolektivní úsilí o vybudování světa, který si přejete.

Co bychom přivítali?

Kdybyste se rozhodli, že k takovému kontaktu dojde, rádi bychom ochraňovali bratrskou rovnováhu v této části vesmíru, započali diplomatické výměny, a měli bychom velkou radost s poznání, že jste sjednoceni, abyste dosáhli toho, čeho jste schopni.

Pocit radosti je ve vesmíru silně vyhledávaný, neboť jeho energie je božská. Jakou otázku jsme tedy položili?

„Přejete si, abychom se vám ukázali?“

Jak můžete odpovědět na tuto otázku? Odpověď duše může být čtena telepaticky, takže je pouze třeba jasně se sám sebe zeptat na tuto otázku a dát jasnou odpověď. Můžete samostatně nebo i ve skupině, jak si přejete. Odpověď je prostá – ANO nebo NE.

Stačí to udělat, jako byste mluvili sami k sobě, ale přemýšleli o poselství. Toto je univerzální otázka a těchto málo slov, pochopených v souvislotech, má silný význam. Bylo by dobré o tom v klidu popřemýšlet.

Jaké by byly důsledky, kdyby velká část z vás řekla ANO?

Pro nás je okamžitým důsledkem kolektivního příznivého rozhodnutí materializace mnoha lodí na vaší obloze a na Zemi.

Pro vás by bylo přímým efektem rychlé opuštění mnoha domněnek a přesvědčení. Jednoznačný vizuální kontakt by měl obrovské dopady na vaši budoucnost.

Mnoho znalostí by bylo navždy modifikováno. Uspořádání vaší společnosti by se navždy proměňovalo ve všech oblastech.

Moc by se stala individuální, protože byste viděli sami sebe jako živou, svobodnou a suverénní bytost, ve které je duch, a nepřijímali ani neodmítali tuto skutečnost od jakékoliv vnější autority. Zvyšovali byste váhu vaší hodnoty.

 

Nejdůležitější věcí pro nás je to, že lidstvo by vytvořilo jednu rodinu, před tím, než bychom tyto „neznámosti“ představili. Nebezpečí by se pomalu „tavilo“ z vašich domovů.

Naše vztahy by se mohly rozvíjet postupně. Proběhne několik etap v několika letech nebo desetiletích: představení našich lodí, ukázání našeho fyzického vzhledu, spolupráce ve vašem technickém a duchovním vývoji, objev částí galaxie a mnoho dalšího.

Později budou možné i větší výměny, pokud je to vaše přání. „Ten, kdo má hlad, nemůže se usmívat, ten, kdo se bojí, nás nemůže přivítat.“

Přeložila tereza. Zkráceno. Zdroj: 1

 

Mohlo by se vám líbit...

28 komentářů

 1. Honza napsal:

  A nyní zase HONZO ty trolle,
  na nás si nepřijdeš s tvoji ZASE STEJNOU IP adresou 188.167.252.157, ALE POD JINÝM JMÉNEM a s mejlíke: honza987@seznam.cz jsi už všude známý a nauč se slušně vyjadřovat. Jsi nebezpečný sám pro sebe…..
  Když máš psychické problémy, zajdi si k lékaři a ber raději ty drogy dál….
  tm

 2. Franta napsal:

  Franto ty trolle,
  na nás si nepřijdeš s tvoji IP adresou 188.167.252.157 a údajným mejlíkem: franta@seznam.cz jsi už všude známý a nauč se slušně vyjadřovat. Jsi nebezpečný sám pro sebe…..
  Máš zablokovanou IP adresu tak se už ani nesnaž….
  Kdybys uměl číst, zjistil bys, že jsem článek nepsal já. To je ale moc na tebe velký požadavek při tvém vzdělání, že ano?????
  tm

 3. Sys napsal:

  Mňo, co se týče bank, tak jsme totálně sjednoceni panem Rothschildem
  http://www.theeventchronicle.com/finanace/three-countries-left-without-rothschild-central-bank/
  Zbývají už jen tři státy a jsme připraveni.
  Schválně si typněte než se podíváte, které 3 národní banky je třeba ještě sjednotit, není to tak těžké uhodnout.

 4. igi napsal:

  Na tuto démonskou taktiku asi skočí hodně lidí. A že se to děje zrovna 23.9.. Náhoda ? Nevěřím na náhody. Trochu toho světla do nabídky, kterou vám nabízí najdete zde: http://www.nejvic-info.cz/az-budete-vitat-mimozemske-civilizace-dejte-si-pozor-kym-mate-tu-cest/

 5. julius napsal:

  Pane boze za coooooo. Trestas tento lid.

  “ Nejdůležitější věcí pro nás je to, že lidstvo by vytvořilo jednu rodinu, před tím, než bychom tyto „neznámosti“ představili. “

  multikulti a je to tady – koinspirascni teorie o ET – ET poku dby nas poznal se zatreli sam a dobrovolne.

  • J.P. napsal:

   Nemyslím si, že to je nabádání k multikulti. Oni nechtějí přece dovážet černochy z Afriky do Evropy, Asiaty z Asie apod. Oni chtějí, aby lidé na Zemi táhli za jeden provaz, za mír, za svobodu, …

 6. člověk napsal:

  Větší blbost jsem nečetl, ahoja člověk

  • tomáš marný napsal:

   Vážený člověče,
   dokažte pravý opak a pak můžete diskutovat. Pokud zase nejste nějaký trolllll…..
   tm

 7. kolbih napsal:

  za mne,rozhodně ANO!!!!!!

 8. Michal M. napsal:

  ANO já si to přeji a často to i říkám vědomě.Věřím že lidstvo by se konečně vybralo správným směrem!

 9. Michal M. napsal:

  Jelikož se neumíte ani podepsat svým jménem a hned hatíte názory jiných tak je váš komentář důležitý asi jako lejno v záchodě

 10. Michal M. napsal:

  Jak psal igi je také důležité dávat pozor kdo by se představil…nemám žádné předsudky vůči kterékoliv entitě, avšak u takových „šediváků“ ,“dracos“ a nordických ras bych si dával větší pozor…

 11. Nula napsal:

  …slušnosť káže opýtať sa pred vstúpením. Je to ako pohľad do kukátka – za dverami sa predsa môže skrývať hocikto aj vydávajúci sa za hocikoho ? 🙂 Tu však znie otázka, či sme vôbec pripravení niekoho prijať …? Za mňa áno….
  „Kontaktor“ s nimi je Jean Ederman alebo inak Eric Julien.
  Bližšie info tu : http://www.bibliotecapleyades.net/vida_alien/alien_contact62.htm

 12. renekovacgu napsal:

  Totálna blbost. Ktorá má zjednodušiť, alebo urýchliť dostať do jednej otrockej skupiny všetkých obyvateľov planéty zem. Sranda a dosť zaujímavé je to že všetky takéto a podobné zvesti pochádzajú s USA a od amerického obyvateľstva. TJ. Od národa ktorý chcete ovládnuť všetko na planéte zem. Tiež veľmi zaujímavé je že vetsina ufo je tvaru tanier. Tiež komické, keď normálne zmyslajuci človek vie že existuje obrovský počet vyspelých civilizácií a je veľmi malá pravdepodobnosť že dopravné prostriedky sú si podobné.

 13. tauri napsal:

  Chápu, co možná bylo myšleno..jsme jeden, není třeba dělat rasové rozdíly.
  Jenže, pokud je člověk blbec, má celou řadu bloků, s kterými se nechce vypořádat a nutí své problémy druhým, je těžké být jeden národ. Čili v tomhle je třeba ještě hodně velká práce.
  Jenže černoši jsou zlo, číňani taky, rusové taky a američani, jak bysmet.
  Černoch, po dlouhé stovky let se mozek nevyvýjí, protože mozkem makat nechtějí
  Čínani-duchovně jim věci taky moc neříkají, protože jsou zablokovaní a dělají jen to, co musí a ne chtějí. Jsou učení pevným řádem a proto jsou taky dost naprogramovaní. Jedí ještě živá zvířata..
  Rusové chlastají a z mozku toho taky moc nezbylo.
  Amíci tlusté pupky, zidealizovaní iluzí, že amerika je dokonalá a kdo je neuctívá, je proti nim, takže jsou duchovně taky na úrovni opic.
  Lidičky, nenechte se chlácholit tím, že jinde je lépe. Že Rusko je fajn, Amerika taky..jen si člověk nechce připustit, že je lidi jsou zkrátka zdegenerovaný a že jinde líp není.

  • df napsal:

   Ale ty na tom dnes nejsi moc dobře. V klídku. V práci jsem normálně našel tři oázy. Jeden z kolegů je astrolog a skrýval to, máme mnoho společného, další je mi podobný v obraně a ten třetí, tak z toho mám největší radost, tak tomu je třiadvacet a svět je mu divný zjednodušeně řečeno.

   • tauri napsal:

    Není nutno být sluníčkář, ale vidět to tak, jak je 🙂
    Jinak si člověk začne sám lhát…samozřejmě, že o lidech, kterých jsem psal jsem myslel většinu, ne všechny. I mezi černochy, asiaty, rusy a američany se dají najít duchovně založené duše a vyspělé..Jen říkám, co národ, rasa..to jiný životní styl a podobnost.
    Ostatně..co je divné? 😀 Je to jen úhel pohledu 😀
    I dost lidí vidí svět jinak, nadávají..ale nic pro změnu nedělají..Člověk musí začít hlavně u sebe 🙂

 14. Jara napsal:

  Mnohokrát jsem žádal o kontakt s těmi venku.CHce to vyvinout ůsilí,dost psychické síly a vytrvalost a upřímnost. Vyplatilo se mi to,velmi mi pomohli. Mám vlastní zkušenost,není však pro všechny,bohužel je stále mnoho pochybovačných lidí,kteří to celé znesvěcují a zesměšňují a je to na škodu,zbytečně se pak plýtvá energií a tu potřebujeme.Poprvé to bylo v r.1978 na Moravě pod Pálavou. Musel jsem to tajit řadu let a to naprosto všem,v opačném případě jsem moc dobře věděl,co mne čeká a dobře jsem udělal.

 15. jiří tesarčík napsal:

  mne by to taky zajímalo Jaro,pokud by jsi byl ochoten se podělit,byl bych rád,díky.

 16. Patis napsal:

  Kéž by to klaplo. Tenhle svět je nuda

 17. Fotografka napsal:

  Nedávno jsem v pořadu Odhalení-mimozemské spisy slyšela názor, že jsme udělali chybu, když jsme dali o sobě vědět vysláním poselství do vesmíru o tom, kdo jsme a kde nás lze najít. Každý má na to jiný názor. Samozřejmě je tu také možnost, že nás vypátrají ti, které je lepší nikdy nepotkat. Zkuste si najít články na http://www.exopolitika.cz o setkání kontaktéra Kostrykina s těmi, kterým se říká Blue Avians. Tento web je zajímavý a některé články jsou volně dostupné, jiné jsou k přečtení po zaplacení příspěvku. Po nějaké době jsou ale téměř všechny k dispozici zdarma.

 18. Sany napsal:

  Já se musím připojit k těm kteří nejen věří ale mnozí opravdu mají i vlastní zážitky týkající se setkání vesmírných lidí. Oni uznávají právo každého člověka na jeho svobodné rozhodnutí a nikoho do ničeho nenutí. Toto se týká jak přímé pomoci tak osobního poznání, je jen na nás jak se rozhodneme.

 19. marsan napsal:

  hahaha, psát sem se dá cokoliv, jenomže, 100 % důkazy jsou nutné, bez toho jde o pouhé fantazírování. Žije se krátký úsek v hmotě hmotného světa a co oči vidí, to se vnímá …..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four × five =

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!