Minds.com: Svobodná sociální síť, která ctí soukromí uživatelů a jejich názory. Alternativa Facebooku přilákala již 3 000 000 lidí

Dobré dopoledne přeji. Na našem Facebooku mě oslovil jeden z čtenářů a poprosil o publikaci jeho krátkého příspěvku ohledně nové sociální sítě jménem Minds. Nevím, jestli jste to zaznamenali i vy, ale poslední dobou se všude po internetu setkávám s reklamami na Facebook. Tento gigant v poslední době zažívá poměrně rozsáhlý odliv uživatelů. A je se čemu divit? Facebook o vás ví pravděpodobně více, než vlastní matka. Jedná se proto o dobrou příležitost, jak svoji závislost na Facebooku nahradit nikotinovou náplastí v podobě Minds. Nebo ještě stále poskytujete veškerá data o sobě Velkému bratrovi? 

raja


Minds je svobodná sociální síť, která klade důraz na soukromí a netlačí uživatele k tomu, aby uváděli své osobní udaje. Dává jim možnost zachovat si internetovou anonymitu a nemaže politicky nekorektní příspěvky.

Nedávno Facebook masově zneužil soukromé údaje 50 milionů účtů a poskytl je společnosti Cambridge Analytica. Myslím, že po tomto bychom se vážně měli zamyslet nad tím, co tady ještě děláme… Zprávu o skandálním pochybení Facebooku naleznete např. zde https://zpravy.idnes.cz/trump-kampan-faceb…/zahranicni.aspx… a zde https://www.novinky.cz/…/467682-facebook-vyhlasil-stopku-k-…

Minds má už přes 3 miliony uživatelů, kteří jak se zdá vědí, proč opustili Facebook. Funkce této nové sociální sítě jsou shrnuty v tomto videu:

PS: Od nedávna je samotný Minds asi i blokovaný ve výsledcích vyhledávači Google.https://www.minds.com/blog/view/826175980458209280 . Zdá se, že měli důvod, proč jej blokovat.

 

raja: Zadala jsem do vyhledávače Googlu heslo „Minds social network“ a vyjelo mi všechno, jen ne odkaz na tuto stránku. Evidentně vědí, že je pro ně tato stránka velkou hrozbou vzhledem k počtu skandálů, který má Facebook již na svědomí. Mnoho lidí mu již přestává důvěřovat, což považuji za výbornou zprávu…

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

6
Komentujte

avatar
5 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
jirikastonJaros Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Jaros
Host
Jaros

Nejdriv chci vedet, jak chteji zabranit, ze se jich nezmocni tajne sluzby zapadnich zemi? Kdo za nimi stoji, kdo a jak je financuje. Soros? Ani tam nebudete ale jisti jako ostatne nikde jinde, ze vam vase data ukradnou!! Je to dane nedokonalosti ochrany internetu a jeho nastroju.

aston
Host

Také doufám, že u nich uplatní nějaké decentralizované principy, aby je takový osud nestihl.

jirik
Host
jirik

https://www.novinky.cz/internet-a-pc/468149-zuckerberg-musi-skoncit-ve-vedeni-facebooku-hrima-velky-investor.html
Zuckerberg musí skončit ve vedení Facebooku, hřímá velký investor
Kauza okolo zneužití desítek miliónů účtů na sociální síti Facebook bude mít pravděpodobně nakonec velmi nečekanou dohru. Jeden z velkých akcionářů totiž bude usilovat o to, aby se současný šéf podniku Mark Zuckerberg stáhl z vedení. V rozhovoru pro server CNBC to uvedl Scott Stringer, který investorský fond spravuje.

jirik
Host
jirik

Nejpopulárnější web-browser Google byl přistižen při tajném skenování souborů. Vyhledávač neustále skenuje prakticky všechny soubory na počítačích s operačním systémem Windows.
http://www.nwoo.org/2018/04/05/prehled-zprav-rusvesna-4-4-2018/
odst. 21
https://www.facebook.com/groups/511690602264071/permalink/1532600720173049/
Zdroj: rusvesna.su

jirik
Host
jirik

Facebook šmíruje všechny soukromé zprávy a bude to dělat dál, řekl Zuckerberg
Sociální síť Facebook stíhá v poslední době jeden problém za druhým. Nejprve se ukázalo, že data prakticky všech uživatelů – tedy více než dvou miliard lidí – mohla být zneužita. Nyní šéf podniku Mark Zuckerberg přiznal, že Facebook šmíruje prakticky každou zprávu, kterou si lidé pošlou přes komunikační aplikaci Messenger. A navíc tvrdí, že to hodlá dělat dál.
https://www.novinky.cz/internet-a-pc/468387-facebook-smiruje-vsechny-soukrome-zpravy-a-bude-to-delat-dal-rekl-zuckerberg.html

jirik
Host
jirik

Ďalším obrovským krokom proti chazarskej mafii je pokračujúci útok na ich internetové zariadenia na kontrolu myslenia. „Po škandále Facebooku je teraz cieľom pozornosti Google, Twitter, Amazon, Tesla a Microsoft“, uvádzajú zdroje Pentagonu. Ako kolektív je táto skupina spoločností viditeľnou súčasťou toho, čo gnostickí ilumináti nazývajú darebáckou umelou inteligenciou, ktorá ohrozuje ľudstvo. Transformácia týchto spoločností z centier na vymývanie mozgov na služby verejnosti je nevyhnutná, ak má byť ľudstvo oslobodené.
http://prekladyodlesa.sk/kabalisti-planuju-protiutok-proti-trumpovi-v-tokiu