Ministerstvo obrany RF vysvětlilo, proč USA pozastavily financování Bílých přileb

Existuje možnost, že Spojené státy mohly pozastavit financování Bílých přileb, protože se objevilo velké množství důkazů o provokaci v Dúmě, řekl oficiální představitel Ministerstva obrany RF, generálmajor Igor Konašenkov.

„Není jasné, proč představitelé USA a některých evropských metropolí nechtěli osobně mluvit se svědky provokace Bílých přileb, kteří přijeli do Haagu. Není to právě proto, že vyšla napovrch informace o ukončení financování Bílých přileb? I když dnes, kdy vyšlo na povrch tolik faktů a svědků té odporné provokace, všichni zřejmě už chápou, o co tady jde,“ řekl generálmajor.

Dříve, kanál CBS oznámil, že Ministerstvo zahraničí USA pozastavilo financování organizace, což jí stálo okolo jedné třetiny rozpočtu.

Co se stalo v Dúmě?

Před několika týdny Washington obvinil Damašek z chemického útoku na civilisty v Dúmě, aniž by předložil jakýkoli důkaz. Poté Spojené státy a jejich spojenci bez čekání na vyšetřování OPCW zahájili raketový útok na Sýrii.Damašek a Moskva opakovaně vyzývaly k otevřenému vyšetřování.

Téměř okamžitě se začaly objevovat důkazy ve prospěch verze o inscenaci „chemického útoku“, který uspořádaly Bílé přilby.

Organizace Bílé přilby tvrdí, že chrání mírové obyvatelstvo Sýrie při politické neutralitě a neúčastí na ozbrojených akcích. Na internetu můžete najít videa, kde lidé v bílých přilbách zachraňují děti z trosek.

Nicméně, na dalších videích je vidět, jak organizace Bílé přilby vytvářejí zinscenované videa, ve kterých „oběti“ využívají a diktují jim, co mají dělat.

Navíc syrští novináři předložili řadu materiálů, na kterých jsou „záchranáři“ zachyceni se zbraněmi a ve vojenské uniformě.

Zdroj: 1

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

1 Komentář zapnuto "Ministerstvo obrany RF vysvětlilo, proč USA pozastavily financování Bílých přileb"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
janko
Host
janko

Ten pravy dovod bol ze tie biele prilby(aka priatelski teroristy),nespravily dostatocne dobre tu spinavu pracu,proste to nebolo naraficene lepsie,lebo okamzite bolo jasne ze je to podvod,teraz asi Mosad prevedie lepsiu verziu a samozrejme dalsie bombardovanie,ale tiez 100% zostrelenie rakiet,z Ruskej strany,asi v lete sa planuje ze Israel napadne Iran,cim sa rozputa uz vo velkom tretia svetova vojna,kde zahynu biliony,tak ako je to presne uz dopredu naplanove,dokonca vytesane na kammennom monumente v state Georgia,USA a nakonies sa vytvori novy Zidovski svetovy poriadok,uplne otroctvo,Janko,Los Angeles

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!