Ministerstvo obrany USA umožňuje médiím účast na vojenských tribunálech na Guantanámu

Ministerstvo obrany a Úřad vojenských výborů přidělí místa pro média na palubě vojenského letadla pro cestu ze základny Andrews na námořní základnu na Guantanamu, aby se účastnila předběžných řízení vojenských komisí, naplánovaných na 18. až 29. březen. Jedná se o případ Spojené státy versus Khalid Shaikh Mohammad a spol.

Společná cesta je naplánována ze základny Andrews, v sobotu 16. března a návrat z Guantanama na základnu Andrews bude v sobotu 30. března.

Vzhledem k omezenému počtu míst na palubě letadla a omezených ubytovacích kapacit na Guantanamu, není výběr zaručen všem. Nicméně pro členy médií existuje další příležitost pro pozorování řízení na uzavřeném vysílacím okruhu (CCTV) z mediálního centra na základně Fort George G. Meade.

 

 

 

Média, která si přejí přihlížet tomuto slyšení buď z Guantanama nebo Fort Meade, by měly zaslat své žádosti e-mailem na adresu osd.pentagon.pa.mbx.gtmo-press@mail.mil. Všechny žádosti musí být přijaty nejpozději do 17:00 hod, pondělí 18. února.

Členové médií by měli na uvedenou e-mailovou adresu předložit následující informace:

– Celé jméno
– Pozice
– Zaměstnavatel
– kontaktní informace (mobilní telefon a e-mail)
– Pohlaví
– Země trvalého pobytu
– Kontaktní místo pro nouzové volání (jméno / telefonní číslo)

 

 

 

POZNÁMKA 1: Během vojenských tribunálů nejsou naplánovány zájezdy do vazebních táborů. Žádosti o podávání zpráv o tématech z Guantanama, které nesouvisejí s vojenskou komisí (soudní síní), musí být koordinovány prostřednictvím služby pro veřejné záležitosti a společného pracovního týmu základny Guantanamo pro veřejné záležitosti. Primárním účelem cesty do zálivu Guantanamo je podávání zpráv ze soudní síně.

POZNÁMKA 2: Všechna média musí zajistit, aby jejich pasy a víza (zahraniční tisk) byly platné a způsobilé pro vstup a vycestování z USA.

Na webu Ministerstva obrany USA najdete kromě této zprávy i video ze soudní síně. https://dod.defense.gov/News/Press-Advisories/Press-Advisory-View/Article/1752920/military-commissions-media-invitation-announced-for-united-states-v-khalid-shai/

přeložila tereza

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

20 komentářů

 1. Martin napsal:

  Takže ako to teda je?Vysvetlí mi to niekto?Príde mi to trošku rozporuplné.Takže piloti sa vyjadrili, že je nemožné vletieť do mesta v nízkej letovej hladine a manévrovať medzi budovami a vypáliť do nich s Boingom.Budovy mali byt odpálené nanotermitom a mali byt použité hologramy lietadiel, čiže tam žiadne lietadlá neboli.Má za všetkým stáť deep state.Takže moja otázka : prečo idú súdiť nejakých arabov?Úplne sa všetko rozchádza, samé rozporuplné vyhlásenia.

 2. Martin napsal:

  Je to na nete, že dotyčný s jeho kumpánmi je zodpovedný za 11 september.

 3. Martin napsal:

  Chálid Šajch Muhammad je vysokopostavený člen Al-Ká’idy, podľa USA hlavný organizátor teroristických útokov z 11. septembra 2001. V súčasnosti ho zadržiavajú na americkej vojenskej základni Guantánamo. Wikipédia
  Dátum narodenia: 1. marca 1964 (vek 54 rokov), Balúčistan, Pakistan
  Deti: Abed al-Khalid, Yousef al-Khalid

 4. Martin napsal:

  Keď si dáte to meno do vyhľadávača, vyhľadá články, že je zodpovedný za 11 september.Už som poslal aj odkaz.Prečo to nezverejníte?

 5. antidedek napsal:

  Chálid Šajch Muhammad je vysokopostavený člen Al-Ká’idy, podľa USA hlavný organizátor teroristických útokov z 11. septembra 2001. V súčasnosti ho zadržiavajú na americkej vojenskej základni Guantánamo. Wikipédia

  Tak jedná sa o 11/09, alebo nie?

 6. Milo napsal:

  Perfektný dokument treba pozrieť
  Above majestic – dokumentární film plný odhalení!
  https://youtu.be/xn_h3sYgTYg

 7. nagualista napsal:

  už tam prý mají i satanistu Sorose, (SA,SO), a pokud ano, pak tenhle šou -proces, je enormní zájem, od kde koho.

 8. ivan napsal:

  Nejako sa nam to zacina s tym tribunalom a bielim klobukom, zlatom veku a novom rozdeleni sveta k tomu este prichod mimonov cele zamotavat ze? som sam co sa stracam, alebo je to len pocit ze NWO je uz tu a nik a nic ho proste nezastavy?

  • Martin napsal:

   V aktoch x mal Malder v pracovni na stene plagát, UFO nad krajinou a bolo tam napísané I want to belive….po tom všetkom čo sa deje, chcem veriť, že ten vlak ešte môže niekto zastaviť.GP je tu už celé veky a zatiaľ sa nezdá, že by sa dialo niečo viac, ako on povolí.To, že sa v USA zatýka, pre mňa neznamená viac, ako to, že elita ktorá si myslela, že sa vzopre GP dostala po nose.

  • Kocour Mourek napsal:

   Bohužel, ivane, bohužel! Taky vidím, že se to asi všechno velmi nedobře a nadobro (tedy úplně) zamotalo! 🙁 Naneštěstí souběžně s tím stále a dnes také přicházejí velmi pohnutlivé zprávy, které dokonce samy sebe nazývají Poselství! Dávám sem na ně tento skromný odkaz, nerad, jako svoje varovné upozornění na oznámení z těch nejvyšších míst. Ta jsou podle mého názoru nekonečně vyšší než celý Globální predátor (Celoplanetární zabiječ a požírač). A předem raději varuju případné „glosátory“ a posměváčky: Kdo zesměšňuje a znevažuje přinašeče těchto poselství, protiví se Nejvyššímu, našemu Stvořiteli! A může ho za to stihnout Jeho příslušná odplata. Dnes byla zveřejněna aktuální Poselství č. 708 až 711: http://www.poselstvi-zbytku.org/. Možná nejvýmluvnější z nich je třeba Poselství č. 710. Ale i ta v pořadí před nimi jsou nejen velmi aktuální, ale místy také hluboce obsažná.

 9. jiri nikdo napsal:

  Takze nekde se pise, ze se ma zahajit znova vysetrovani a mezitim pokracujou se soudem toho podezrelyho ? To je taky podezrele, nejak se to divne zamotava jak tu pisou vyse

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.