Ministr Petříček se „anexovanými vodami“ zapsal do hvězdného nebe deb*lů

Babiš se zřejmě chtěl pomstít všem občanům ČR, když umožnil,aby Petříček obsadil post ministra zahraničí – post reprezantace ČR ve světě.

Podle zprávy Ruska „před rozbřeskem překročily státní hranice Ruska lodě ukrajinského námořnictva „Berdjansk“, „Nikopol“ a „Yana Kapu“ v rozporu s Článkem 19 a Článkem 21 Úmluvy OSN o námořním právu.

Plavidla vstoupila do dočasně uzavřených ruských teritoriálních vod a několik hodin prováděla nebezpečné manévry, neodpovídala požadavkům ruských lodí a lodí, které je doprovázely.

Bylo proto rozhodnuto použít zbraně. Všechny tři lodě byly zadrženy přibližně 20 kilometrů od ruského pobřeží a 50 kilometrů jihozápadně od obvyklého průchodu lodí podél Kerčské úžiny pod Krymským mostem.

Během incidentu byli tři ukrajinští vojáci lehce zraněni. Byla jim poskytnuta zdravotní péče, neexistuje žádná hrozba pro život.

Rusko zahájilo trestní řízení na základě porušování státních hranic a požádalo o naléhavé zasedání Rady bezpečnosti OSN o situaci v Azovském moři. Předběžná schůzka je naplánována na pondělí.“

Petříček asi nikdy o námořním právu, výsostných vodách (12 mil) a přilehlé zóně (12 mil) neslyšel. 24 mil=cca 45 km

Na Twitteru napsal:

„…Stejně jako je pro nás nepřijatelná anexe ukrajinského Krymu Ruskem, je pro nás nepřijatelná anexe vod Azovského moře.“

zdroj: 9

Toto pronese člověk, co získal doktorát na Fakultě sociálních věd UK v Praze, obor Mezinárodní vztahy? 

AKTUALIZACE 27.11., 15:59 hod.

Také užiteční id*oti z česko-bruselského rozhlasu se přidali a opakují dokola lež o „okupovaném“ Krymu. A to těm id*otům ještě musíme každý měsíc za tyto lži platit!

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

8
Komentujte

avatar
4 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
mariankosmacterezaIlonastefanCZK Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Josef Vrbický
Host
Josef Vrbický

Petříček je inteligentní hlupák který nemá ponětí o slušnosti !!!I

Maroš
Host
Maroš

POLITIKA DELOVÝCH ČLNOV USA! A potom, že človek ktorý o tom niečo vie, nemá byť nasratý, a človek,ktorý o tom nič nevie – vydesený – „Bude vojna?“ Toto celé ukrajinské Porošenkovo svinstvo je len primitívne kopírovanie politiky delových člnov USA – takto rozpútali vojnu vo Vietname. „Krymská vojna už raz bola – v rokoch 1853 až 1856 – a málokto vie, že sa stala prvou vojnou, o ktorej aktuálnom vývoji médiá informovali pro-stredníctvom fotografií a správ posielaných telegrafom. Spolu s americkou občianskou vojnou sa považuje aj za prvú modernú vojnu, počas ktorej technické novinky výrazne ovplyvnili chod bojových operácií.“ POZNÁMKA… Číst vice »

CZK
Host
CZK

Velmi dobrý postřeh! Žádné že Ukrajina vyhlašuje válečný stav! Vždy je za tím nějaký konkrétní člověk, nebo skupina lidí, ale kdo akceptuje lživost tohoto prohlášení, tak vlastně „křivě obviňuje“ normální Ukrajince, kteří chtějí žít normální život.
Něco podobného jsem zaregistroval i za Sobotky, kdy něco plácnul v Bruselu a média sdělovala, že Češi chtějí to či ono …….. Žádné takové! Mně se nikdo neptal, s jeho vyjádřením nesouhlasím a dopad těch vyjádření ať jde plně na jeho hlavu!

Ilona
Host
Ilona

👍

stefan
Host

Stejny scenar stejny Instruktor.

CZK
Host
CZK

Na tu ANEXI se mi už pomalu začíná vytvářet alergie. Na základě Charty OSN a práva na sebeurčení proběhlo referendum, na základě jeho výsledku došlo k oddělení Krymu od Ukrajiny. Tak, jako to bylo použito i při porcování Jugoslávie, kde rovněž na základě výše uvedených pravidel vznikl nový stát.
Teprve pro vzniku samostatného státu Krymská republika došlo na základě žádosti této nově vzniklé republiky k připojení k RF. Takže používat výraz ANEXE v této souvislosti je sprosté lhaní do očí, nebo absolutní nekompetentnost a neinformovanost. Je to Goebelsovské pravidlo, že 100x opakovaná lež se stává pravdou!

mariankosmac
Host
mariankosmac

Na rádiu Frekvence1 nedávno hlásili niečo o malom Babišovi a vraj že bol unesený na UKRAJINSKÝ Krym. Nič o Ruskom /anexovanom Kryme nezaznělo. Tak som už mal pocit že Krym je Ukrajinský 🙂