Minulý týden na lidi něco vysílali a tento týden to vesele pokračuje dál. Mnoho čtenářů tadesca mně opět píše

…..uvádím několik pozorování, které jste mi napsali do mejlíků. Mohu Vám potvrdit, že jsem také naměřil zajímavé hodnoty pulzních signálů. Odkud přicházejí je zatím záhadou. Prosím napište Vaše pozorování a jestli jste měli podobné problémy….

02:54

Doporučení na níže uvedené případy a platí také všeobecně:

Jestli máte možnost, jděte na zahradu či na louku, lehněte si na zem a pořádně se uzemněte. Většinou také pomáhá jít do lesa a objímat stromy. Pak je škodlivý efekt také pryč. V noci to samozřejmě pro mnohé není možné a proto doporučuji náhradní řešení. Pro ty, kteří mají krystaly, je nutné chytit do každé ruky jeden krystal a třeba s ním i spát. Bolesti a nevolnosti v tomto případě vždy poleví. 

Po terapii je ale nutné krystaly ráno vymýt pod tekoucí vodou minimálně 15 minut….

Jeden čtenář mně napsal do mejlíku:

Dnes ráno jsem nabídl sousedce, že jí změřím RGP. (Kubešovým přístrojem)
Vytáhl jsem si pak měřák ze šuplíku(cca 10:30?) a nestačil se divit…!
Podotýkám, že jsem měl trochu pocit tlaku v hlavě a v uších šum, jako bych byl u moře a poslouchal vlnky! Když jsem pak kubešův detektor zapnul, tak se málem zbláznil. Prvotně jsem se domníval, že díky tomu, že byl asi půl roku/rok v klidu, tak se něco zaoxidovalo a blbne to.
Pak jsem si odskočil na WC a šel udělat ristretto, to už jsem byl relativně v klidu. Po kávě jsem mašinku zapnul znovu, s tím že zkusím očistit kontakty na baterce atd. nechápal jsem, pípák pípal spořádaně pouze u zásuvek/vypínačů!
OK, může se stát, že…?!
Před cca 5’(11:25) se tlaky v hlavě opět ozvaly a tak jsem to z legrace zapnul. A i bez držení kovového trackballu to opět pípalo jako vzteklé…! Kdybych trpěl stihomanem, tak bych se utvrdil tom, že po mě jdou!
Chvíli pak byl klid(prošel jsm barák i terasu s výhledem na vysoké napětí a stožáry s anténami) a nyní 11:36 se návaly do hlavy zopakovaly a měřák = zase pískal a blikal “jako divý”.
TAKŽE to jede ve vlnách! Buď něco připojují, nebo už napojili a “pulzují to do nás”!!!
Mejlík je z pondělí 03.06.2019
Jenom na vysvětlení: přístroj měří škodlivé geostatické pole v danném místě a v okoli.

Další čtenář napsal:
Pane Marný, prosím napište co se děje. Nemohu spát, potím se celou noc, je mi od žaludku moc špatně. Zvracím, i když nemám co, už třetí den a tři dny nic nejím. Je to divné. Víte o něčem co na nás vysílají? Děkuji Tomáš
tm radí: když je Vám tak špatně jak píšete, mnohdy pomůže mátový čaj na uklidnění žaludku. Lidé, kterým jsem poradil pít mátový čaj, mají s tím vynikající zkušenosti. Jinak jsme zatím nezjistili, o co se jedná….
V diskuzi jste napsali:
Nikča Dobrý den všem nevím jestli někdo měl podobné problémy dneska jsem normálně snidala a z ničehonic se mi udělalo šíleně zle a zvracela jsem a to aspoň 10x od půl 8 do teď a pořád mi není úplně nejlíp. Zažili jste také něco podobného tento týden. Moje sestrenka toto měla v sobotu celý den 🤔

 

M.G. Reakce na uživatele Nikča.Kolega mel tohle v patek a celou sobotu.Nebyl schopen nic snist,jen pil vodu

 

A mnoho dalších podobných do mejlíku. Jak je vidět, je to skoro celoplošně přes EU. Byl jsem v neděli v Rakousku a skupina lidí, se kterou jsem se setkal měla úplně stejné problémy, o kterých jsme diskutovali. Hlášení bylo od lidí z měst: Salzburg, Linz, Melk a další vesnice. Mnozí nebyli ani schopni jít do práce po několik dní…..

Prosím tedy a zopakuji větu z úvodu:

Prosím napište Vaše pozorování a jestli jste měli podobné problémy….

Napsal tm

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

28 komentářů

 1. Anan napsal:

  Díky TM za rady. Mám podobné problémy už delší dobu. Hlavně po ránu ne každý den bezdůvodné pocity na zvracení i zvracení. Jeden den – minulý týden mi bylo celý den divně – špatně od žaludku, divné bolení – tlaky v hlavě, neschopnost se soustředit. Jsem v Praze. Taky se v noci probouzím. Myslíte, když pošlete svoje naměřené zjištění na Ministerstvo zdravotnictví a životního prostředí, že se tím budou zabývat? Měli by. Doporučila mi to ČOI po mé stížnosti na instalaci vysílačů 5G.

  • tomáš marný napsal:

   Milá anan,
   určitě napsat na Ministerstvo zdravotnictví a zároveň na ČOI a musejí se tím zabývat. Když nás bude mnoho, nemohou to shodit ze stolu. Musejí si uvědomit také, že se jedná i o jejich zdraví…..
   tm

 2. Jan Žižka napsal:

  A už zase stříkaly… Děs a běs

 3. Vlaďka napsal:

  Stavy otřesné a trvá toto moře týdnů,snad i měsíců. Tlaky v uších,až bolest,pískání,stavy jako po *opici*,únava šílená,neschopnost nic udělat,ztráty rovnováhy,neschopnost něco jíst a jen špatně a špatně,pocity na zvracení a dávení,průjmy a není z čeho,deprese až nebezpečné,pravidelně to začně 2.30 ráno a spíte třeba teprve hodinu a probudí vás tlak v hlavě,srdce bije jak zběsilý…bojím se každého druhé dne.Žádná radost ze života.Na Barandově hlásily,že je průdký nárust rakoviny mozku 900 případů,ale přeslechla jsem za jakou dobu a doporučují při náznacích *něčeho*okamžitě k lékaři,že je to fatálníJe 7.23 hod ráno a už to zase začíná..praskání a tlak v uších,jak kdyby jste byly hluboko pod vodou a strach,pořád strach,úzkost a nejde to ovlivnit,Ani lexaurin nezabere,nic… kam jít a žádat vysvětlení,co s náma provádí?Vždyť nás vraždí,je to úmysl.

  • tomáš marný napsal:

   Milá vlaďko,
   buď tak laskava, sepiš vše a pošli, jak jsem radil anan na Ministerstvo zdravotnictví a na ČOI = Českou obchodní inspekci. S tou rakovinou mozku to pravda je. Neustále jsem už před 20 lety vykládal na přednáškách a také lidem při návštěvě či setkání, nechť si mobil NEDÁVAJÍ K HLAVĚ. Že dostanou rakovinu mozku!!!!! Mnoho známých, které jsem varoval, jsou po rakovině mozku v jiné dimenzi. A je jich mnoho. Velmi mnoho. Ano je to cílená likvidace lidstva. Ale lidstvo si nenechá poradit. Vlastně od roku 1991 to říkám lidem, kdy jsem četl TOP SECRET dokumenty u firmy Siemens…..
   Podívej se milá vlaďko, kolik článků jsme napsali o škodlivosti mobilů a nechť lidé přestanou tento ďábelský stroj používat. Stalo se něco? Né nestalo. Nestalo se naprosto nic. Lidé si kupují každý rok modernější a modernější mobily s vyšším výkonem, vyšší frekvencí radiace a ozařují se nadále. Když neposlouchají a nemají zájem si nechat poradit, mají smůlu. Zemřou. Příliš brzy jako mladí opustí hotel jménem Země…..
   Minulý měsíc právě dva dobří známí, jeden v Německu a jeden ve švajzu odešli do jiné dimenze a to díky výmluvě: NO BEZ MOBILU BYCH NEMĚL PRÁCI A MUSÍM HO POUŽÍVAT. Říkal jsem jim a co ti bude platná práce, když dostaneš rakovinu mozku. Přesně to se stalo a už zde nejsou. Je to smutné se dívat kolem sebe, jak dobří známí, ještě k tomu s „dobrým srdcem“ nás zde opouštějí kvůli tomu, že práce je pro ně důležitější. Smutné. Nejlépe odejít do lesa někam na chalupu a nic nedělat, popřípadě jen výpomoc někde na statku za minimální mzdu, kde se mobil nepotřebuje. Nevím co jinak lidem poradit. Nenechají si v ničem poradit a pak tak smutně končí. Někdy za velkých bolestí až k zešílení…..

   p.s. musím ještě doplnit, že je to cílená likvidace lidstva, o které neustále píšeme a vše bylo uvedeno v TAJNÉ SMLOUVĚ. Osobně jsem v minulosti měl na tohle téma stovky přednášek a zjistil jsem, že málokdo si vzal řečené k srdci. TAK JAKO NYNÍ O 5G SYSTÉMU. Toš tak.
   Se smutkem u srdce tm…..

   tm

   • Vlaďka napsal:

    Děkuji,udělám to a taky děkuji za Vaši odpověď.Musím zjistit adresu,kam to napsát,ale nevěřím tomu,že se tím budou zaobírat….Nikdo,kromě Vás se tím nezaobírá v týto republice.Už se bojím chodit spát..padne po druhé hodině ráno a začne teror….strašné stavy.Nejsu citlivka,žádné béčko,ale můžu vám říct,že je to krutý…

 4. Marian napsal:

  Dá sa Kubešov přístroj ešte niekde kúpiť, alebo niečo podobné ?

 5. Vladislava napsal:

  V noci je lépe se uzemňovat uzemňovacím náramkem, který používají vysokonapěťový elektrikáři. Zapojí se do zásuvky a dá na ruku. Já si jej dávám kolem kotníku. Krystaly bych v noci nejspíše upustila, náramek mám na noze celou noc a jsem bez problémů.

  • Hanka napsal:

   Co je ten uzemňovací náramek a kde se dá sehnat?

   • Vladislava napsal:

    Uzemňovací náramek najdete na netu-stačí zadat -uzemňovací náramek. Prodává jej každý e-shop s potřebami pro elektrikáře. Ti se jím uzemňují při práci na stožárech vysokého napětí. Je k němu tenký kabel a plastová zástrčka, která se dá do zásuvky. Elektrikáři si jej dávají na ruku, já si jej navlékám kolem kotníku. S nohami člověk přeci tolik nehýbe a kabel se nemůže tak lehko vytáhnout. Lidé tento náramek používají na odrušení všech geomagnetických vln a jiného neřádstva, co člověka ruší ve spánku. Od té doby co jej používám, spím naprosto klidně a ráno nejsem unavená. Všem kdo mají špatné spaní jej doporučuji :-)).

    • kalia napsal:

     Přesně to jsem chtěla na tento článek odpovědět – nosím na noc uzemňovací náramek a obtíže nemám (jen jednou jsem ho zapomněla zapnout do zásuvky – to bylo v noci z 5. na 6.6. – a poté, co jsem se uprostřed noci vzbudila, protože jsem se cítila špatně, si říkám „náramek mám, kabel je k němu připojený, ale cítím se hrozně, a vůbec nic z náramku necítím, jako bych ho neměla nebo jako kdyby nefungoval“ no tak to jdu pořádně zkontrolovat a on nebyl v zásuvce! Alespoň mám důkaz, že to opravdu funguje, protože jsem si myslela, že zapojený je, a přesto jsem poznala rozdíl, když ve skutečnosti zapojený nebyl.

     PS. někdy ale jeden náramek nestačí (pomůže, ale necítím se ještě úplně dobře), a tak někdy nosím dva najednou – a také když sedím u pc, tak náramek nosím i přes den (já ho nosím co nejčastěji, protože to je dobrá věc)

     Nevím, jestli všechny fungují stejně (ale podle principu by snad měly) – já mám ten z uzemnise.cz, který byl tedy poměrně drahý, ale funguje. Zkusila jsem ho dát na noc i příteli, protože ten se právě už delší dobu v noci budí přesně s těmi symptomy, které popisuje Vlaďka – on si ho dal zrovna v době, kdy mu nic nebylo, a říkal, že nepoznal rozdíl (s náramkem vs. bez něj). A když ho potom v noci něco bolelo, tak si ho pak už nevzal, protože si myslí, že s/bez náramku žádný rozdíl není.. Jednou si ho tedy nasadil v době, kdy se probudil ze spánku a cítil se špatně, a pak spal normálně s náramkem bez bolesti, ale stejně si myslel, že náramek neúčinkuje, protože se necítí nijak výjimečně – no mělo by to fungovat proti bolestem a to stačí = to je ten účinek (že se člověk v noci vyspí, většinou se s ním vyspím dobře – pokud jdu ale pozdě spát a spím např. jen 3-4 hodiny, tak to náramek tak úplně nezachrání a necítím se po ránu nějak moc svěží = člověk musí chodit spát pravidelně a naspat určitý počet hodin a pak to funguje dobře).

     V poslední době jsem si utřídila v hlavě, jaký život je asi tak nejlepší – a už mám naplánováno, že si pořídím chatu/dům u lesa a budu si pěstovat svoje jídlo. Úplně nejlepší život je takový, jak popsal tm v odpovědi pro Vlaďku. Je smutné, že velká většina zaměstnání škodí lidem, přírodě a nebo mně (popravdě já zatím nenašla žádné zaměstnání, které by ničemu z toho, co jsem vyjmenovala, neškodilo – třeba nějaké takové existuje, ale já to přehlédla..? A nebo je tady všechno špatně.)

 6. iku napsal:

  Mě cosi dohnalo čistit dutiny, horní cesty dýchací a nosohltan podle léčitele Pavla Šímy roztokem z přesličky a anýzu.

 7. Milka Hudáková napsal:

  Neviem, či to s tým súvisí, ale od včera je zákaz návštev na detskom odd. FN Nitra, údajne k vôli tráviacim ťažkostiam

 8. CZK napsal:

  Domnívám se, že TM nechce o bovisech v této souvislosti ani slyšet. Ale já si myslím, že když neznám příčinu, tak nemůžu vyloučit žádnou variantu. Ty bovisy rostou každý den, tak proč si mám myslet, že nemají žádný vliv? Profesor Dmitriev je přesvědčený, že ta energie (oblak žhavého plazmatu o teplotě 40.000 °C) , do které se nyní zanořuje celá naše sluneční soustava nemá jenom vliv na naši Zemi (v tomto případě jsou změny skrývané za vylhané globální oteplení kvůli CO-2) a vše, co se na ni nachází. Má vliv i na ostatní oběžnice naší SS a jejich měsíců, včetně Slunce samotného.
  Je to jako s vodní párou ve vzduchu. Normálně není vidět, ale víme že tam je. Když je jí tam moc, tak se potím, protože se již nestíhá odpařovat a tím ochlazovat tělo. A když se ochladí, tak se usazuje na předmětech (auta, tráva, …). Tedy se projevuje, ačkoliv není vidět. Ale také vzduch nasycený vodní parou lépe vede zvuk. Zrovna tak i bovisy tím, že „zahušťují“ a rozkmitávají náš 3D prostor, mohou (ale to je jenom takový nápad) mít na svědomí intenzivnější vedení energií, které se šíří vzduchem.
  A co lidé, co umí pracovat s kyvadlem? Kladením otázek na příčinu těch jevů může ve větším počtu přinést statisticky správnou odpověď. Neříkejte, Tomáši, že neznáte nikoho takového! Zrovna Vy 🙂

  • tomáš marný napsal:

   CZK,
   můžete mně říci, proč mně podsouváte následující:
   Domnívám se, že TM nechce o bovisech v této souvislosti ani slyšet.
   Byli jsme první web, který o tom psal, vysvětlil a ukázal co vlasně bovisová energie vlastně je. Napište mně prosím, kde o tom píši, že to nemohou být bovisy. Děkuji…..
   O kyvadlech raději nehovořte, protož nikdo neví, kdo kyvadlo ovládá a ani vy CZK to nevíte. A proto se s ním nedá pracovat. Je to něco podobného jako REIKI….
   tm

   • CZK napsal:

    Usoudil jsem tak z tohoto vyjádření v článku „Nespustili náhodou ….“ z 24.5. Cituji:
    ÚNAVA, NEZÁJEM COKOLIV DĚLAT, MALÁTNOST, BOLESTI HLAVY, PROBLÉMY SE STABILITOU PŘI CHŮZI, ROZHOZENOST, BOLESTI ŽALUDKU A ZVRACENÍ BEZ PŘÍČINY, ŠPATNÁ KONCENTRACE, NESCHOPNOST SE UČIT, KRÁTKODOBÉ ČI DLOUHODOBÉ VÝPADKY PAMĚTI a mnoho jiného. Bylo by dobré se nad vším zamyslet a možná napsat dolu do diskuze jaké pozorování jste udělali vy osobně. Bovisy či příval energie z vesmíru to určitě nebude…..
    Jinak můj příspěvek začíná slovem DOMNÍVÁM SE, takže zde je i připuštěna možnost, že se mýlím. Že jsem třeba něco špatně pochopil, nebo mi něco uniklo, nebo jsem to špatně složil.
    Pokud jde o to kyvadlo, tak je to asi jako s rádiem. Je tam spousta stanic, které vysílají různé věci. Podstatné je, kterou si naladím. Já se ptám jenom po své duchovní ose směrem vzhůru (pomyslně). A tam někde „výše“ prý mám přístup k akašické kronice. I tak se připouští 20% chybovost, ale to se dá právě zprůměrovat větším počtem testujících.

 9. Lena napsal:

  No, poslednich 14 dni (+) zvlastni typ nachlazeni, jestli je to nachlazeni… pres den v podstate docela klid, jen smrkam, ale po ranu je to nejhorsi, cca 3-5 posmrkanych kapesniku behem hodiny a to co ze me leze neni moc hezke… zacalo to pote, co zase zacali sprejovat, jak jinak… posledni dva tri dny nechut cokoli delat, tlaky v hlave, neschopnost soustredeni atd… deti byly v nedeli tak divoke, ze to vubec neslo s nima vydrzet, den predem a den pote uplne v pohode, jen ta nedele… takze tak… mam taky pocit, ze se neco deje a zajimalo by me co…

 10. fohat napsal:

  https://rutube.ru/video/f86f10ee30f84039df792ec4c0338f5d/?ref=search To bylo na konci roku 2002..Pořád tu ještě jsme. Všechno přejde a kdo se rejpa do znalostí života po smrti,točí si mlejnek a je v pohodě..

  • CZK napsal:

   Podle mého názoru ten pán měl pravdu. Akorát neodhadl tu rychlost projevu ve hmotě. Ale vlastně to zapadá dohromady s teorií prof. Dmitrieva, tedy pokud jde o tu novou „exotickou“ energii. Je to stejný efekt, jako když strčíte kostku másla do mikrovlnky. Ono se stále nic neděje. Kostka je stále jenom kostka másla. Je pravda, že se v něm dá měřit stále více energie, ale koho by to zajímalo, když kostka je stále kostkou. Až najednou, během velmi krátkého okamžiku se zruší molekulární vazba a kostka se rozteče.
   Ono se to děje, jenomže masmédia to vždy nějak vysvětlí. Třeba někde v Malaisii trochu víc zaprší a sesune se svah kopce. Když to nikoho nezasype, tak nic, ale když to zasype vesnici, tak za to může voda. To jako 20.000 let takto hodně nepršelo?? Nebo ve Švýcarsku sjede půlka hory dolů. Samozřejmě, že tomu voda trochu pomůže. Chová se jako mazivo. Ale jde o to, že se oddělily dvě vrstvy různých hornin, protože vlivem navyšující se vibrace začala každá vrstva kmitat jiným (sobě vlastním specifickým kmitočtem) a tím se od sebe oddělily. Např. železobeton spolu dosud tvoří dobrý kompozit, protože mají stejnou tepelnou roztaživost. Ale zkuste si představit, že začne každý kmitat jinou frekvencí. Tak se vám od sebe oddělí a výsledkem může být, že spadla budova, která by za jiných okolnosti ještě stála.
   Ještě není všem dnům konec. Až přijde světelná vlna, tak se prý skoro všechno umělého rozteče nebo rozdrobí. Zůstane prý to, co je z kovu a PET lahve s vodou. Cihly, beton, šaty z umělého vlákna, se prý roztečou. Žensky si prý budou seškrabávat punčocháče z těla skleněnými střepy, protože se jim úplně roztečou na kůži jako lepidlo.

 11. svalovidoslava napsal:

  Na mně „něco“ působí už dlouhodobě, akorát v Ne večer až do Po odpoledne to bylo zase silnější – silnými vedlejšímu účinky, takže vše výše popsané kromě zvracení.
  _____________________
  Koho zajímá svět okolo nás, tak koukněte, možná i poslechněte (je to v RJ). Viděla jsem ze série akorát 3 díly napřeskáčku, 1. byl pro mně nudný, ale také tam ukazují vnitřní Zemi a jak vypadalo rozložení vnitřní Země včetně jejího „vesmíru“ před katastrofou, což se shoduje s údaji z árijskoslovanských véd.
  https://www.youtube.com/watch?v=N6AN1xQGROU (od poloviny velmi zajímavé)

  létání do vesmíru- https://www.youtube.com/watch?v=eckEHEYWCVc

  celá série – https://www.youtube.com/watch?v=uSwzt2-Qq2k&list=PLBKXg34l7-0bWycGnGjSgMW4qwc2WMXtE

 12. M.G. napsal:

  Je utery,a kolega do sebe od patku nedostal nic nez k obedu polovicni polevku.Uz si z toho trochu dela srandu a premejsli ze uz to protahne a udela si z tohodle stavu půst:-).

 13. fohat napsal:

  Hele,to je jako v tom filmu Seriozní muž..To je jako s bolestí zubu.Časem ta bolest přejde..Je to dle mého stařeckého názoru čistící proces organismu,provázený nepříjemnými syndromy. Bylo dost případu,kdy juvenil,zvící dvacet let,co zápasil s míčem,tak měl smrták,infarkt na hřišti..Ve špitálu náhle vstal a nic mu nebylo. https://rutube.ru/video/cff4efe15ba9c79e84943287c6dcee80/?ref=search

 14. Peja napsal:

  Hezké ráno..po čase se ozývám..měla jsem stejné problémy a od čtvrtka ještě dnes nemám žaludek na 100% ok…, a včera jsem zaznamenala na mob velmi zvláštní zvuk..byl tak divný, že jsem se opravdu polekala..běžela jsem k oknu a raději ho natočila, abych měla důkaz…večer jsem nemohla zap. tv….a přítel ji nemohl pak vypnout, musel ji odpojit od elekt.. Ráda bych Vám ten zvuk poslala na prozkoumání, ale je delší a na email nejde..nechci ho stříhat..na messenger nebo whattsap jde..pokud byste měl o něj milý Tome, dejte mi prosím vědět…pja2@seznam není mým pracovním…ozvu se vám pod názvem tajný zvuk a pošlu to, máte li messenger nebo whattsap…Přeji krásné a bez problémové dny ve zdraví všem, kteří mají srdce…. Peja

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..