Mladí migranti v Paříži zbili policistku a zapálili přes tisíc aut

Etnicky a rasově nespecifikovaní „mladíci“ právě obohatili zatuchlou pařížskou čtvrť novou „francouzskou tradicí“.

Autorka: Melissa Mészáros

Imigrantská pařížská předměstí opět přivítala nový rok vlnou násilností.

 

 

Krátce po silvestrovské noci se po sociálních médiích začalo virálně šířit video, na němž desítky běsnících mladíků převracejí na ulici automobil a opakovaně kopou do na zemi ležící policistky.

Záběry vyvolaly okamžitou reakci francouzských úřadů i prezidenta Macrona, který se na Twitteru nechal slyšet: „Viníci tohoto zbabělého a zločinného lynčování příslušníků policejních sil konajících 31. prosince svou povinnost budou dopadeni a potrestáni. Právo a zákonnost musejí být rozhodně podpořeny silou. Policii náleží úcta a plná podpora všech jejích takto hanebně napadaných příslušníků.“

 

 

Policistka a její kapitán byli brutálně zbiti poté, co zasahovali u velké party pořádané ve skladišti na předměstí Champigny-sur-Marne na jihovýchodě Paříže. Bitka vypukla, když se na akci vetřela skupinka asi dvaceti „obzvlášť agresivních jednotlivců“ a odmítla odejít. Tito mladíci si následně svou agresi vybíjeli i na policistech, což povzbudilo i další, kteří s klacky zaútočili na automobil.

 

 

Mainstreamová média pochopitelně mluví o agresivních migrantech s využitím svého oblíbeného eufemismu „mladíci“, záběry však nikoho nemohou ponechat na pochybách o skutečné identitě pachatelů. Local France tak píše: „Video ukazuje, jak mladíci za nadšeného jásotu přihlížejících převracejí policejní hlídkové vozidlo“ a že „vztah francouzské policie s mladíky v silně migračních čtvrtích je dlouhodobě napjatý“.

The Daily Mail o migrantech mluví jako o „násilnících“ a ukazuje obrazy kompletně nebělošského zběsilého davu. The Sun Daily pak nazývá útočníky „slavícími“, což je dost možná eufemismus vůbec nejabsurdnější, neboť záběr z této silvestrovské party mnohem víc než jakoukoliv oslavu, co jsem kdy viděla, připomíná invazi skřetů ze světa Pána prstenů.

Zatímco policejní důstojníky převezli s otřesy mozku do nemocnice, vyšel rychle najevo skutečný rozsah pařížského novoročního násilí. Mladící zapálili 1031 aut a policie zatkla 510 lidí. Podle autora z The Daily Mail se zapalování aut a ničení vlastních čtvrtí stalo „mezi mládeží z chudých panelákových čtvrtí (eufemismus pro banlieues, v tomto kontextu – chudinské předměstské panelákové čtvrti s regulovaným nájemným /HLM/ – pozn. DP) rituálem“. Breitbart píše, že se toto chování „poprvé objevilo v 90. letech v chudých a imigranty hojně obývaných částech Štrasburku, odkud se rychle rozšířilo i do dalších chudých oblastí“. Mluvčí Francouzského institutu pro výzkum zločinu a trestní právo pro Le Parisien prohlásil, že „požáry automobilů se často objevují v kontextu nepokojů a městského násilí. Může se také jednat o ‚hru‘ ve snaze uniknout nudě a monotónnosti života, případně i o odplatu za akty násilí při zatýkání. Možné je také to, že se takto zbavují aut užitých při spáchání zločinu nebo se pokoušejí o pojistný podvod“.

Nejlepší článek na toto téma se objevil v Local France pod titulkem Kdo stojí za proslulou francouzskou tradicí zapalování aut?

Pokaždé na Silvestra se majitelé aut po celé Francii nervózně modlí v naději, že ráno na Nový rok najdou svá vozidla v pořádku. Příčinou je dlouholetá francouzská tradice, při níž mladíci v některých částech měst zapalují desítky automobilů.

Nevím jak vám, ale mně se při zmínce o francouzských tradicích hordy imigrantských zločinců, kteří se divoce valí ulicemi a zapalují přitom auta, rozhodně nevybaví.

Pokud vás snad tato „tradice“ šokuje, měli byste si vzpomenout na liberální mantru, že „žádná kultura není lepší než jiná“. Proto není rozdílu mezi pálením aut a lidovými tanci. Francie se daří velice dobře a zdárně do přediva své kultury integruje také zvyky svých nových obyvatel, to vše s vyhlídkami většinového muslimského obyvatelstva země do 40 let.

 

 

Už vážněji dodejme, že sledovat vývoj v Paříži, jakkoliv to může být pro Evropany s láskou ke své vlasti v srdcích velice těžké, je velice důležité. Toto kdysi tak překrásné město se nám totiž pomalu hroutí před očima, a pokud chceme svým zemím a městům v budoucnu zajistit lepší osud, musíme pochopit (ne jen ty s imigranty spjaté) příčiny jejich rozkladu a nebát se o nich otevřeně promluvit.

Úvaha Melissy Meszaros Parisian Migrant Youths Savagely Beat Policewoman, Burn Over 1,000 Cars vyšla na stránkách AltRight.com 3. ledna 2018

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

10
Komentujte

avatar
7 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
.lakVltavankajanderaMaroš Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Geo
Host
Geo

To je konec Francie…..

.lak
Host
.lak

Už chápete proč pláčí kavárníci? Takové vzrůšo před očima nemají.

Anonymní
Host
Anonymní

5

.lak
Host
.lak

Všímněte si fotografií z německých školek určitě to v 80 000 000 německu hledali rok. Prostě když se napíše slovo genocída je to tak a jak už to zaonačili není podstatné. https://aeronet.cz/news/video-multikulti-snehurka-od-miroslava-donutila-evidentne-nestacila-martha-issova-cte-detem-o-anicce-a-jejich-kamaradkach-cernosce-z-afriky-a-cikance-ktera-neumi-cist-peklo-na-audio-nosici/

Maroš
Host
Maroš

„Toto kdysi tak překrásné město se nám totiž pomalu hroutí před očima, a pokud chceme svým zemím a městům v budoucnu zajistit lepší osud, musíme pochopit“ – že si v Paríži /na rozdiel od Moskvy/ v 19. storočí ešte bez kanalizácie – vylievali sračky na hlavy – tak kvôli tým 100 rokom hore-dole to nie je zase až taký kultúrny šok. Napoleon Bonaparte zlikvidoval celé štvrte – vybudoval široké bulváry, aby sa v nich nedali stavať barikády ako počas Parížskej komúny. To by ste sa divili, aký poriadok dokážu urobiť kanóny napchaté kartáčmi – raz dôjde aj na to! A… Číst vice »

jandera
Host
jandera

Francie byla vždy špína evropy, zrovnoprávnění žen v rusku 1917 ve francii až po druhé světové, možná to těm kadeřnickým sýrožroutům pomůže až migrouši vyhlásí chalífát.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Volebn%C3%AD_pr%C3%A1vo_%C5%BEen

.lak
Host
.lak

Vyhlašovat ho nemusí. Kolik mají útoků kyselinou v samotném londýně denně 120? Asi už tváře angličanek nikdy neuvidíte. Někde jsem zahlédl 16 000 útoků kyselinou, nevím za jaké období ale byli tam tak hnusné fotky že jsem to odklikl a od té doby mám víckrát vymazanou historii. Cenzura již je příšerná.

Anonymní
Host
Anonymní

4

Vltavanka
Host
Vltavanka

Cituji z clanku vyse : „Toto kdysi tak překrásné město se nám totiž pomalu hroutí před očima…“ Prekladam : Podle odhadů navštívilo Francii v roce 2016 mezi 82,5 a 83 milionů zahraničních turistů řekl v pátek 10.února 2017 ministr zahraničí Jean-Marc Ayrault. Byl zaznamenán pokles oproti 85 miliónům turistův roce 2015, ale země se nadále udržela jako prvni turistická destinace světa. http://www.lemonde.fr/economie-francaise/article/2017/02/10/la-france-reste-la-premiere-destination-touristique-mondiale-malgre-des-chiffres-en-baisse-en-2016_5077855_1656968.html Za lonsky rok 2017 naopak pocet turistu ve Francii vzrostl a je znovu na urovni roku 2015 !

.lak
Host
.lak

V mainstreamu se dozvíte že obumba je havajan. . .