Mladík natáčel výboje blesku. Ty ale odhalily něco hrůzostrašného

…..byl nadpis na jednom níže uvedeném webu. Dle mého názoru, jestli jsou obrázky pravé, tak nic hrůzostrašného to není. Je to přirozená věc kdy se mimozemské dopravní prostředky mohou nabíjet energií z blesků a na noční obloze nejsou vidět….

08:54

tm komentuje: Vzhledm k tomu, že dopravní prostředky jiných civilizací používají remjety a scremjety, popřípadě vodu, tak možná ani zmiňovanou energii blesků nepotřebují. V jednom kubickém centimetru vody je tolik energie, dle Maurice Allais-francouzského vědce, že s ní můžete vařit veškerou vodu všech moří na planetě Zemi po dobu 54 minut. Zajímavé číslo. Posuďte sami….

Stoupenci konspiračních teorií tvrdí, že se jim podařilo na video zachytit mimozemskou loď, která se pokoušela ukrýt za výboji blesků. Na záběrech můžeme vidět, jak se na obloze vznáší objekt trojúhelníkového tvaru, který je však viditelný pouze při záblesku. O události informoval deník The Sun.

Video bylo zveřejněno na kanálu UFO Today. Jeho autoři tvrdí, že mimozemšťané tímto způsobem získávají energii pro svou loď. Zároveň ale neexistují žádné důkazy o tom, že je daný videozáznam důvěryhodný.

Někteří uživatelé si ale myslí, že neznámý objekt může být jen optickým klamem, který vzniká kvůli mrakům. Jiní se zase domnívají, že se jedná o americké špionážní letadlo TR-3B.

Zdroj:(1)

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

6
Komentujte

avatar
3 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
AndyRuprechtPTZmariankosmacNemám Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
JardaRetarda
Host
JardaRetarda

nechápem, prečo by sa mali mimozemšťania skrývať ak sú tu.

mariankosmac
Host
mariankosmac

Pretože lepšie sa im pracuje keď o nich ľudia nevedia. Inak by sa ľudia začali pýtať čo tu robia. Možno majú dohody s vládou a aj pre tú by bol prúser keby to prasklo preto to ututlávajú. No tu sa jedná len o americké lietadlo, už sa to tu riešilo alebo na prvopodstata – škoda že web už neexistuje.

Ruprecht
Host
Ruprecht

Myslím, že nastane čas, kdy se my budeme skrývať před mimozemšťanmi.
Btw. Prof. Hynek – šéf projektu „Blue book“, když se ho novináři ptali na to, co je UFO anebo „mimozamšťané“ v nich, tak odpověděl, že to jsou zmaterializovaní démoni – čili starosvětsky řečeno – Padlí andělé – Satanovi vojáci

Nemám
Host
Nemám

Akurát že TR3 ani TR4 nie je žiadne mimozemské plavidlo ale výrobok ľudských rúk. Vojenské lietadlo s takým hogofogo dizajnom, aby vyzeralo ako ufo.

Andy
Host
Andy

Americky Stealth, ktery umi zachytit jenom radar nasi vyroby pod oznacenim Tamara … ktery nam amici zakazali vyrabet