Mladý Rakušan Kurz vyhání nejstarší dobytek světa Sorose a jeho agenty cizí moci z Rakouska

Sebastian Kurz (31 let), který je nejmladším lídrem Rakouska v dějinách informoval zločince George Sorose, že jeho Nadace otevřená společnost má 28 dnů k zastavení a ukončení činnosti v Rakousku nebo přistoupí k právním krokům za pokusy podkopat demokracii v zemi.

 

 

O přidání se Rakouska k Maďarsku a Polsku, které přijaly kroky na vyhnání prodejných děvek Sorose ze země, informuje server: usnp.today

Zločinecká lidská zrůda George Soros daroval 18 miliard dolarů své Nadaci otevřená společnost, to jsou peníze na vměšování se do národních států, kterými v nich likviduje demokracii a nastoluje totalitní plutokracii.

Situace se stala kritickou, cituje Kurze, server yournewswire.com Soros investuje vše, co má, aby si zajistili globální kontrolu. Lži a manipulace s médii se již přes noc zvýšily exponenciálně. Je zřejmé, že rakouský kancléř se odvolává na počet národních ekonomik, které Soros zlikvidoval, aby získal obrovský osobní zisk a politický vliv.

Zpráva, že Soros uvolnil 75% svého obrovského bohatství, aby prosadil svou politickou a společenskou agendu, způsobila otřesy po celém světě, přičemž mnoho demokraticky zvolených představitelů vyjádřilo obavy, že bude obtížné bojovat s jeho miliardami a kupováním politiků a novinářů.

S tím Kurz souhlasí a to je důvod, proč podnikl rychlé kroky. Sorosův přízrak je největší výzvou, které lidstvo ve v roce 2017 světě čelí .

 

 

Je to velký upír, chobotnice obepínající celou tvář lidstva, která neúnavně zasekává svá krvavá chapadla do všeho, co voní jako peníze, pomocí těchto peněz korumpuje politiky, novináře a veřejný sektor a snaží se vytvořit svět podle svého obrazu, míní s největší pravděpodobností budoucí premiér Rakouska. Rakouští obyvatelé odmítli nový světový řád (NWO) a je mou povinností a mojí výsadou podporovat jejich vůli, uzavřel Sebastian Kurz.

Zdroj: 1, 2

Mohlo by se vám líbit...

10
Komentujte

avatar
7 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
Cvrček ObecníMarošPavel.lakLaco Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
julius
Host
julius

Mam jen dotaz kdy neco podobneho bude u nas???

jirik
Host
jirik

U nás mu poskytnou azyl……

Edita
Host
Edita

snad keby ste boli volili okamuru, bolo by to mozne, nie dalsieho klamara….

Melichar
Host
Melichar

Před několika lety jsem slyšel či četl předpověď, že ke státům V4 se přidá Rakousko a utvoří blok oddělený od EU. Tomu Rakousku jsem se divil, teď se tam však situace mění a uvidíme, co přinesou příští roky nejen v celé budoucí V5.

Laco
Host

Vidím to ako ďaľšiu snahu určitých kruhov na zrušenie Trianonskej zmluvy. ten prvý pokus bol začiatkom 90-tych rokov, ale nevyšiel im. Stoja za tým najmä Maďari, podporovaní zo zámoria. USA sa snažia vytvoriť „koridor“, zabraňujúci spojeniu Rusov a Nemcov, lebo by s nimi nemohli manipulovať. A Maďari chcú niekoho nasilu pomaďarčiť, lebo sa boja svojho zániku. Ale ich koniec je neodvratný, majú totiž veľmi veľa slovanských génov. http://www.tajnedejiny.sgo.sk/?p=1

Pavel
Host
Pavel

Laco spíše bratři Slováci by se měli bát. A nevím nevím, zda by Češi kývli na znovu vytvoření Československa. Dost jste se nás natrápili. Si pamatuji, když jsem jezdil na Slovensko ještě za totáče, jak Slováci se chovali k nám v restauracích. Číšníci nás trapně přehlíželi, jako kdybychom tam ani nebyli. Pořádné jídlo navíc stejně ve svých hospodách neuměli udělat. 24 miliard českých korun šlo každoročně na Slovensko pro vyrovnání životní úrovně v Českých zemích a na Slovensku. Nyní to není taky žádná sláva – mnohem více posíláme do Bruselu a ten nám milostivě pošle prachy na úplně zbytečné a… Číst vice »

Martin Rubáš
Host

Triky Sorose přestávají fungovat. Trump, Brexit, úspěch AfD, volby v Rakousku, prioto přidal do Open Society fondu dalších 18 miliard USD. Ale nepomůže to, lidé už o jeho tricích vědí a mají toho plné zuby. Soroas je zlo a o jeho skandálních názorech všichni ví.

http://www.epshark.cz/clanek/90/jak-vypada-konference-bilderbergovskeho-typu

.lak
Host
.lak

Bureš chtěl univerzitu z budapešti do práglu a tohle si zvolili.

Maroš
Host
Maroš

Pozrite si fotku Kurza – vrodený aristokrat každým coulem – Zlaté jablko je jeho.
http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=190144

Cvrček Obecní
Host
Cvrček Obecní

Řekl bych že Sorosovy politické strany jsou mezinárodní Piráti – organizovaní dle vzoru Kominterny, financovaní těmito miliardáři a vida jaký úspěch dosáhli ve volbách !!! Jak je to možné? Na pohled neseriozní feťáci s mizerným eurohujerským a vítačským programem – jejich bombastický úspěch je tou největší ostudou našeho národa v těchto volbách…

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!