Mnoho celebrit hovoří o smlouvě s ďáblem a posednutí. Pochopte prosím konečně, že skutečně existuje

…..někdy mi to přijde už trapné, neustále odpovídat na dotazy jestli to bylo myšleno vážně, nebo jestli  je to skutečná pravda….

00:27

Dotazy v komentářích, jaký mám matroš nebo co chlastám, jsou právě řečeny lidmi, kteří ho používají. A naprosto od věci. Takové čtenáře tadesco nepotřebuje. Bylo by dobré si uvědomit, že skuteční padlí andělé, kterých je šest, se snaží vtělovat do lidí na planetě Zemi a nabízet právě vstupenky do pekla za upsání se krví. Před nedávnem zde bylo rozebrané video od jedné hudební skupiny, kde vše bylo názorně ukázáno. Kdo přijme nabídku, má skutečně na co si vzpomene.

 

JAK NEUSTÁLE TVRDÍM: KE KONCI ČASŮ, MUSEJÍ LIDEM ŘÍCI PRAVDU. A my jsme na konci časů a právě jsme všichni u toho. Odehrávají se neuvěřitelné události a lidé nechápou. Vše začalo, jak zpívá i Jožo Ráž v jedné ze svých skladeb: „VIDÍM ZLÉ ZNAMENÍ HORE NA OBLOHE“.

Od posunu měsíce kdy vypadá jako vana, čili leží. Vždy byl u nás na severní polokouli v našich končinách v podobě C nebo D (couvá nebo dorůstá). Ohromné spirály na nebi, padající „METEORITY“ sestřelené létající koráby jiných civilizací a mnoho jiného.

Podívejte se dobře na film, pouvažujte a zamyslete se prosím co je zde řečeno. Budou Vám vstávat „vlasy na hlavě“…..

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

7
Komentujte

avatar
4 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
tomáš marnýLukášrajaIgor ZemánekDaniel Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Lukáš
Host
Lukáš

Zlo je skutečné. Je všude kolem nás. Ano, ďábel se snaží svést co nejvíce lidí a nabízí neskutečné bohatství, slávu, rozkoš … nač si člověk vzpomene, to mu může satan naservírovat. Ale za jakou cenu? Za cenu večného zatracení a odloučení od Boha. Ďábel nemůže vystát lidi, kteří jsou v Boží blízkosti. Staví jim do cesty překážky, procházejí zkouškami, boji a zápasy. Ale pokud dojdou vítězně do konce, Bůh jim zaslíbil korunu života. Pokud existuje zlo, musí být i dobro. Ano, i já byl nevěřící, ale když jsem začal hledat pravdu, Boží Syn Ježíš Kristus se mi dával a stále… Číst vice »

Nula
Host
Nula

… dovolím si k tomuto príspevku rozbor: Budem vychádzať z praktických skúseností posledných dvoch rokov, kedy som pracoval v stavebníctve v jednom zatiaľ originálnom a kreatívnom smere. Tým, že to bolo originálne a kreatívne trh z peniazmi to zaradil za veľmi drahú záležitosť. Skrátim: zarábal som si kreativitou na ľudskom EGU bohatých a najbohatších ľudí na slovensku – rukami a ťažko/nie priekupníctvom, či zneužívaním cudzieho času, kvalít a energie (pozn. nebola to jednoduchá práca a energia, ktorú som do nej vydával to robila kreatívne – luxusné). Tento barter som urobil úmyselne – ťažká práca / za spoznanie a neľutujem to.… Číst vice »

Daniel
Host
Daniel

Já vím, že existuje. Protože celý svět leží v moci toho ničemného. Kdo nepřijme jeho znamení, nemá v tomto světě šanci být slavný. Jenže jeho čas konce se blíži. Neboť ví, že má kratké časové období. Vydržte, nemá nám co nabídnout.

Igor Zemánek
Host
Igor Zemánek

Drahý Tomáši, musím tě opravit v tom, že jich je jenom 6. Aš neznám přesný počet, tak jenom písmo říká, že je jich třetina z původně vytvořených andělů. Snad se nebudeš zlobit, pokud použiji tvé video do svého článku. Určitě uvedu tento zdroj.

raja
Admin

Náš svět, Matrix, to je projekt pouze 6 padlých andělů.

Lukáš
Host
Lukáš

Drahá Rajo,
pochybuji, že by padlí andělé měli moc stvořit náš svět i kdyby jich jak Bible píše, bylo miliony. Ve své „metrixové“ rovnici zapomínáte na Boha. Vše viditelné i neviditelné, celý vesmír stvořil On. On je nade vším. Ježíš. Až toto pochopíte, otevřou se vám oči.