Moderátor Luboš Xaver Veselý usměrnil moderátorku České televize

Pracovnice České televize musela svoji otázku o tom, zdali byl rozhovor s Babišem profesionálně zvládnutý, Veselému několikrát opakovat. Ten, podle všeho, server Hlídací pes do té doby vůbec neznal.

„Já vám na úvod řeknu, že váš pořad Newsroom považuji za velmi nekorektní. Je to ten nejodpornější bulvár, který existuje. Nechápu, kde berete drzost, se na to ptát,“ prohlásil Luboš Xaver Veselý na otázku ČT, zdali „ukočíroval“ svůj rozhovor s premiérem Andrejem Babišem v rámcích Kodexu Českého rozhlasu.

Moderátor Xaver Veselý následně upozornil redaktorku ČT na obrovský přešlap, kterého se televize dopustila, když odvysílala reportáž, kde o Andreji Babišovi hovořila jako o „bývalém premiérovi“, a to hned několikrát.

Reakce mediálních expertů a veřejných činitelů

Na rozhovor redaktorky Newsroom s Lubošem Veselým reagovali i někteří mediální experti. Podle názoru mediálního experta Petra Štěpánka je pořad Newsroom „ostudou novinářského řemesla“.

„Bravo Luboš Xaver Veselý! Dokonalé! Opravdu stoji za zhlédnutí!

Ano, pořad České televize Newsroom ČT24 je stoka a lidé, kteří jej připravují, jsou ostudou novinářského řemesla. Já k tomu ještě dodávám, že televize, která takový paskvil vysílá, nemá právo na existenci,“ napsal na své sociální síti Štěpánek.

Více na Sputniknews

Druhé video – pokračování ZDE

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3 komentáře

  1. Vaclav napsal:

    Cely Cro i CT jsou stoky, odpad, hnus. Poslechnete si komentare debilu na Cro Plus, ktere v uvodu oznacuje hlasatel za spickove komentatory. Poslechnete si ten ramus neustale vysilane znelky vysilace! Poslechnete si ten randal, kterym v pozadi ‚vylepsuji‘ prehledy zprav! Spina na Zemana, Babise, Trumpa. Jedovate komentare plne lzi a zamlcovani, prekrucovani faktu! Zvadnou vam usi a zpeni se vam zluc! Velmi casto tam jsou zvani komentatori udalosti vylozene placeni USaky jako je Rakusanova a lide z Metropolitni univerzity New York. Rikaji ovsem jenom Metropolitni univerzita, aby lide nevedeli, ze je to hlas Deep Statu z USA.
    Tuhle pakaz je treba so nejdrive vyhnat z medii, protoze potlacuji pravdu, realitu. Pracuji proti teto zemi a jejim obcanum v zajmu Deep Statu, ktery skrti svou hegemonii cely svet!

  2. jirik napsal:

    V popisku videa uvedl: Jeden rozhovor v rádiu a jaká je z toho najednou show… a ještě za peníze občanů ČR. Toto video jsem natočil jako pojistku po zkušenosti s nekorektním přístupem pořadu Newsroom 24. Skoro bych řekl: „Zábava a poučení…“ X.
    https://youtu.be/Ow8Kny7hDdc

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..