Mohutně dunící prázdný sud Drahoš, jehož PR tým se bojí, aby se ještě dva týdny nikdo nevrtal v investicích Akademie věd? Známý pražský podnikatel přiznal, že volí Zemana

…..vidím, že pražská kavárna zase bude řádit a žádat rady ze zámoří. No snad jim dají nějakou, i když od pondělka lidé v USA nejdou kvůli nedostatku financí do práce (úřady a státní instituce) Mají nucenou dočasnou dovolenou…..
11:27

Mohutně dunící prázdný sud Drahoš, jehož PR tým se bojí, aby se ještě dva týdny nikdo nevrtal v investicích Akademie věd? Známý pražský podnikatel přiznal, že volí Zemana

Český komunální politik a pražský podnikatel Zbyněk Passer (Pro Prahu) se pokouší voličům vysvětlit, proč ve druhém kole prezidentské volby odevzdá hlas jen a pouze současnému prezidentovi Miloši Zemanovi, ačkoli se v žádném případě nepočítá mezi voliče komunistů nebo Tomia Okamury.

Mohutně dunící prázdný sud Drahoš, jehož PR tým se bojí, aby se ještě dva týdny nikdo nevrtal v investicích Akademie věd? Známý pražský podnikatel přiznal, že volí Zemana
Foto: PRO PRAHU
Popisek: Lídr kandidátky politického hnutí PRO PRAHU pro komunální volby Zbyněk Passer

 

Česká politická scéna se rozdělila na dva tábory. TOP 09, lidovci či Starostové a nezávislí hodlají v přímé volbě prezidenta volit profesora Jiřího Drahoše. Komunisté a členové hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury se jednoznačně postavili za Miloše Zemana.

Komunální politik v textu zveřejněném na serveru EU portál vysvětluje, proč se tentokrát přidává k táboru SPD a KSČM, přestože ani jednu z těchto stran nevolil a považuje se za pravicově smýšlejícího konzervativce.

Zemanovi se vyčítá, že premiérem jmenoval spolupracovníka komunistické státní bezpečnosti Andreje Babiše, který si teď za sebou vleče kauzu Čapí hnízdo, kde existuje podezření na spáchání dotačního podvodu.

„To vše je špatně, nepolemizuji. Jen připomínám, že Havel jmenoval premiérem agenta komunistické rozvědky Tošovského, který okradl směnou českého zlatého pokladu za německé dluhopisy český národ o mnoho desítek Čapích hnízd. Pravda & láska s.r.o. zásadně vyniká selektivní pamětí,“ vyjádřil svůj názor Passer.

Poukázal také na to, že prezident Václav Havel trpěl ve svém druhém funkčním období celou řadou zdravotních problémů, a přesto nebyl jeho zdravotní stav podrobován takovému zkoumání a takové kritice, jako je tomu u Zemana. Zcela zdráv nebyl v závěru svého života ani T. G. Masaryk, a přece Havel a Masaryk vykonávali úřad se ctí. Podle Passera tedy není důvod nepředpokládat totéž také u Miloše Zemana.

Nadto si prý cení pevných a jasných postojů současného prezidenta. „Nelíbí se mi jeho způsoby, některé jsou přímo skandální, ale souhlasím s fundamentem většiny jeho projevů, které velká média před národem vesměs úzkostlivě tají. Mám-li volit mezi dobrými způsoby bez obsahu a pevnosti vs. jasnými formulacemi a pevnými postoji v klíčových otázkách balených do nevábného obsahu, volím jednoznačně to druhé,“ zdůraznil Passer.

Nevěří prý také tomu, že by Zeman byl pod vlivem Ruska nebo Číny. Zeman udržuje s těmito zeměmi dobré vztahy, ale stejně tak je podle Passera udržuje i s členskými státy EU a se Spojenými státy. Nemluvě o tom, že obchody s Čínou dělají Američané, Němci i Francouzi, tak proč by je nemohli dělat i Češi?

Passer má za to, že se svět změnil. Už nejde o svět bipolární, kde dominovaly SSSR a USA, ale o svět unilaterální, v němž si výsadní postavení udržely Spojené státy, když se Sovětský svaz pod tíhou vlastních problémů zhroutil. Dnešní svět je multipolární a Passer je rád, že si to Miloš Zeman uvědomuje a jedná podle toho.

Ing. Miloš Zeman

  • BPP
  • První přímo zvolený prezident ČR
  • prezident České republiky

Komunální politik prý nehodlá zpochybňovat, že pánové Vratislav Mynář a Martin Nejedlý jsou problematické osoby, ale cení si Zemana natolik, že je ochoten je přetrpět. Stejně jako musel přetrpět kauzy letadel CASA, ProMoPro a další problematické případy spojené s pravicovými vládami.

Proč teď nemůže volit nikoho jiného? „Protože mohutně dunící prázdný sud Drahoš, u něhož má PR tým největší starost, aby se ještě dva týdny nikdo nevrtal v realizovaných investicích Akademie věd za jeho funkčního období a aby toho raději moc neřekl. Bez obav. On nic neřekne, i když mluví. Dlouhé roky byl loajální k táboru pravdy a lásky, poslouchat jej bude i dál. Je pro mne nepřijatelný i pro postoj své instituce k migrační krizi,“ napsal Passer.

Jen Miloš Zeman je podle jeho názoru schopen čelit migrační krizi a tlaku z Bruselu. „Nebavme se o potěru. Z velkých ryb mezi kandidáty je jenom jedna, kterou mohutný proud Bruselu s kolaborační pomocí českých liberálů skrz stále řídnoucí síť obhajoby českých národních zájmů neprotlačí. Tou rybou je Miloš Zeman, moje nelehká, ale jediná možná volba,“ vyslovil Passer svůj názor.

Sluší se dodat, že zcela jednotné ve volbě prezidenta nejsou ani ODS a ČSSD. Předseda ODS Petr Fiala sice oznámil, že občanští demokraté podporují Jiřího Drahoše, ale poslanec Václav Klaus mladší, zvolený za tuto stranu, se nijak netají tím, že hodlá volit Miloše Zemana. V sociální demokracii zase zaznívají výzvy k volbě Miloše Zemana, ale někdejší ministr pro lidská práva Jiří Dienstbier nebo poslankyně ČSSD Alena Gajdůšková mají jasno v tom, že Zemana podpořit nemohou, a jsou připraveni volit Jiřího Drahoše.

Zdroj (1)

 

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

5 Komentáře zapnuto "Mohutně dunící prázdný sud Drahoš, jehož PR tým se bojí, aby se ještě dva týdny nikdo nevrtal v investicích Akademie věd? Známý pražský podnikatel přiznal, že volí Zemana"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
svět se změnil
Host
svět se změnil

Citat:
„Passer má za to, že se svět změnil. Už nejde o svět bipolární, kde dominovaly SSSR a USA, ale o svět unilaterální, v němž si výsadní postavení udržely Spojené státy, když se Sovětský svaz pod tíhou vlastních problémů zhroutil. Dnešní svět je multipolární a Passer je rád, že si to Miloš Zeman uvědomuje a jedná podle toho.“ s tim take souhlasim.

jirik
Host
jirik

Tereza Spencerová: Řeči o „české ostudě ve světě“ mají jen a jen degradovat Zemana
http://www.literarky.cz/politika/rozhovory/25589-tereza-spencerova-ei-o-eske-ostud-ve-svt-maji-jen-a-jen-degradovat-zemana
———-
Na mainstream je spolehnutí, chtějí útočit na Novou republiku, aby snížili její věrohodnost, nyní hlavně kvůli naší podpoře prezidenta Zemana
http://www.novarepublika.cz/2018/01/na-mainstream-je-spolehnuti-chteji.html

jirik
Host
jirik
Článek který stojí za přečtení —– Jsem muslim a v těchto časech bych volil Zemana 20. 01. 2018 16:11:58 Nikdy jsem si nemyslel, že napíšu takový blog, ale ta myšlenka mi nedá spát. Havel byl pro mě vždy modelem, ale byly to jiné časy. Nebyly to časy, kdy se provádí systematická destabilizace celé země a celých regionů. Nebyly to časy, kdy se provádí umělý a systemický přesun nekvalifikovaných ekonomických migrantů a skuteční uprchlíci mezi nimi představují jen kapku. Nebyly to časy, kdy se islám stal ideologií a hrou v rukou tajných služeb a různých spolků, a místo duchovního učení jen… Číst vice »
jirik
Host
jirik

Prezidentský duel původně chtěla odvysílat TV Nova, kandidát Jiří Drahoš debatu odmítl. I proto proti moderátorovi Reyi Korantengovi usedl sám prezident Miloš Zeman.
http://www.rukojmi.cz/clanky/5352-na-nove-zeman-s-usmevem-hodil-ksicht-na-korantenga

https://www.youtube.com/watch?v=eT0JGEMtPAg

Martin Rubáš
Host
Martin Rubáš

Drahoš je nepřijatenej kvůli kvótám a přístupu k EU. Je to eurohujer, který bude vůči Bruselu vždy servilní. A to je to co ho potápí. Je to člověk bez názoru, který nepůjde do konfliktu s Junckerem a Merkelovou.

http://www.epshark.cz/clanek/372/proc-je-drahos-ne-volitelny

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!