Moje přiznání: Za účast na demonstraci k 17. listopadu jsem dostal zaplaceno 2.500,- Kč!

…..výborné, že se najdou i takoví, kteří to přiznají. Na druho stranu bych se musel pozvracet z jídla, které bych si za ty peníze koupil….

09:54

Copak neumějí lidé dnes uvažovat a dívat se svýma očima a svým mozkem, pokud ještě nějaký mají (svůj a nevymytý), na celou situaci v kontextu s událostmi po celé EU?????

Nebo mají spíš zájem tady mít po celé Čr černo a temno, tak jak to navrhl Calgeriho plán????? Než chodit na demonstrace, které ještě nikdy nic dobrého nepřinesly, měli by se raději zajímat skutečnými a pravdivými věcmi a studovat alternativní zdroje. Raději než mediální sračkomety, které vymývají dokonale lidem mozek….

Udělal vynikající poznatek sám pro sebe a nyní i druhé. Rozhazují peníze kde mohou a je jasné, že namají žádnou cenu…..

Pamatujte na naše články o pádu peněz. Jednají už s nimi jako s papírem, který najdete na ulici a je naprosto bezcenný. Konec se blíží. Měny….

A za vším zase stojí SOROŠ!!!!!

Vážení, je úplně jedno, jestli článek, od pána, který ho napsal je vymyšlený, nebo pravdivý. Neuvědomujete si, že přesně tento způsob se používá na demonstrace. Je jedno, kde se vyplácí a kolik, je mi jasné, že suma je přemrštěná, ale podstata zůstává stejná…..

19. 11. 2018 13:13:13
Patrně i vy jste již během tohoto víkendu zaznamenali v médiích informace o tom, že ne vše kolem sobotní demonstrace na Staroměstském náměstí bylo tzv. „čisté“. Dovolte mi proto, abych vás se svou osobní zkušeností seznámil i já.

V sobotu 17. listopadu po obědě jsem se rozhodl, že si udělám pár fotografií podzimní Prahy. Vydal jsem se proto na svou oblíbenou trasu na Petřín a odtud jsem pokračoval přes Strahovský klášter a přes neprávem opomíjenou (leč o to malebnější) uličku Nový svět až na Hradčanské náměstí. Zde mě téměř až zaskočilo obrovské srocení neuvěřitelného počtu lidí. Samozřejmě, že jsem velice dobře věděl, že se v ten den slaví státní svátek, ale i tak mě ta ohromná masa lidí překvapila. Ještě předtím, než jsem se v nastalé situaci vůbec zorientoval, přistoupila ke mně sympatická dívka (patrně vysokoškolská studentka) a se slovy: „Chcete si přivydělat?“ mě k sobě téměř až přivinula. Celý zmatený a zaskočený nenadálou a zcela nečekanou přízní tak nádherného stvoření (dívka byla skutečně velice atraktivní) jsem pouze tiše hlesl: „Ano.“ V ten moment mi dívka téměř až vrazila do ruky letáček s textem „Demisi!“ a opodál stojící mladík přispěchal s transparentem „Babiše do koše!“, který mi se stejnou razancí vložil do obou rukou. Dívka mi ještě stačila říci, že výplata bude po 20:00 před Domem u Zlatého prstenu v Týnské ulici, že dostanu 2 500 Kč na ruku a že musím předložit leták s textem „Demisi!“, takže abych ho neztratil, jinak že bych nic nedostal. Chtěl jsem se jí zeptat, co to má celé vlastně znamenat, že ničemu z jejích slov nerozumím, že jsem si pouze přišel udělat pár snímků pražských památek, když v tom se celý průvod dal do pohybu a mně nezbylo nic jiného, než jít také…

Vůbec nic jsem nechápal – co a proč se kolem mě děje, ale vidina 2 500 Kč (čistého!) za necelých 5 hodin mého času byla až příliš lákavá. Hned jsem si začal představovat, kolik kinofilmů si za ně pořídím a rázem mi bylo veseleji na duši. A tak jsem celou cestu poctivě a z plných plic skandoval. Tu „Demisi“, tu „Babiše do koše!“, tu „Ať žije Havel!“ a já nevím jaké další pokřiky. Pravda, sem tam jsem to trochu flákal, to když třeba celý průvod přecházel přes Vltavu a já se kochal a nechal unášet nádhernými panoramaty Pražského hradu a Petřína. Razantní a velice bolestivé bodnutí transparentem pod moje žebra od jedné mojí „kolegyně“ a její přísně znějící: „Skanduj pořádně!“ mě ale rychle vrátilo do reality, já jsem rázem pochopil kvůli čemu v průvodu jsem a počal jsem opětovně nadšeně skandovat…

Čas plynul poměrně rychle i poté, co celý průvod dorazil na Staroměstské náměstí a netrvalo dlouho, bylo tu vytoužených 20:00. V ten moment se celé – do té doby stojící, náměstí dalo do pohybu směrem do navazující Týnské ulice, k Domu U Zlatého prstenu, k předem avizovanému výplatnímu místu. Ač početný dav čítal odhadem několik tisíc lidí, vše probíhalo naprosto hladce a já jsem tak již ve 20:45 hrdě třímal v ruce svých 2 500 Kč (a odznáček s podobiznou George Sorose k tomu) a hned poté spokojeně pospíchal do oddělení fotografických potřeb do obchodního domu Kotva, abych zde zakoupil sadu nových kinofilmů…

O to větší (a bolestnější) překvapení pro mě potom bylo, když jsem se druhý den z televizního zpravodajství postupně dozvídal, čeho jsem to vlastně ve skutečnosti byl v sobotu v podvečer součástí. A téměř mě až dopálilo, jak zákeřně bylo zneužito mé touhy po nových kinofilmech k pochybným politickým záměrům ze strany ještě pochybnějších zájmových skupin.

Přijměte proto vy všichni, kteří se od sobotní demonstrace hrstky pochybných zaprodanců jednoznačně distancujete, mou upřímnou omluvu za to, že jsem takto vážně, i když zcela nechtěně a neúmyslně, pochybil. A stejně tak se omlouvám i panu premiérovi:

Je mi to upřímně líto, pane Babiši a slibuji Vám, že již nikdy podobnou chybu neudělám.

Zdroj(1)

tm komentuje: no tak ty kinovilmy by měly být použity na odčinění zla, které dotyčný „neuvědoměle napáchal“ na ukázání podla a zla ze strany sluníčkářů, popřípadě pražské kavárny, kde zajít, fotografovat a udělat zase nějakou reportáž i s fotografiemi na IDNES…..

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

28
Komentujte

avatar
19 Comment threads
9 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
22 Comment authors
SamTingWongAnanmariankosmacSysiMaroš Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
marcela
Host
marcela

jméno,pls.Dodalo by to na důvěryhodnosti tohoto textu a snad by to brigádníka nepoškodilo,jistě by se ozvali i jiní.

pavel blaheta
Host
pavel blaheta

Pochybuji, že ty prachy někdo skutečně dostal. Je to celé vymyšlené. Nikdo nebude 5 a více hodin šaškovat někde jen za příslib. Nevěřím, že by někdo byl takový blbec. A klidně mohl říci i své jméno (je-li to pravda), protože určitě nepodepisoval nikde žádný papír o mlčenlivosti a i kdyby, tak je to stejně neplatné, takové ujednání.

tereza
Admin

Myslím, že takových blbců je dost.

Josef
Host
Josef

Pravda je přinejmenším to, že ty letáky ve velkém množství někdo pečlivě nachystal! Už to samo nebylo zdarma a také to odporuje spontánní účasti lidí na protestu.

Anan
Host
Anan

Máš bujnou fantazii. Nebyl jsi tam tak nekecej.
Ti, kteří si nechali (většina) zaplatit, sebrali peníze a už nebudou potvrzovat jak se dali kvůli pár korunám lehce zmanipulovat. Stačí nám jejich fotky a video zprávy z akce. Děkuji odvážnému jak celou akce podrobně popsal a co mu došlo později.

Bytost
Host
Bytost

Hned ( ať by byla sebekrásnější) bych ji poslal do hajzlu.

Pavel
Host
Pavel

Az na tu placku se Sorosem…. a na prodej kinofilmu v Kotve… hmmm

Jura
Host
Jura

Pokud je to pravda a jsem ochoten věřit, že je, pak má tenhle člověk můj obdiv. Přiznat si, že udělal chybu a ještě s tím vyjít veřejně na světlo. Takové chování se dnes moc nevidí.

KMnO4
Host
KMnO4

Z toho musí mít pan Filip Fuchs radost, jak napálil Tadesco … stačí si přečíst diskuzi pod tímto jeho článkem nebo se podívat na ostatní příspěvky jeho blogu.

mariankosmac
Host
mariankosmac

Jo no, autor má bujnú fantáziu. To má asi z tých húb. https://filipfuchs.blog.idnes.cz/blog.aspx

Ctenar
Host
Ctenar

Hezký článek. Je přesně o tom, jak to funguje. Každý plnou hubu keců o morálce a špatnostech, které světu vládnou. Ale stačí touha po trocha kinofilmech a „neuvědoměle“ prodá vlastní matku a pak se ještě diví, že je na světě špatně. Takový člověk nemůže žádat odpuštění. A ten, kdo mu chce odpustit, patří do stejného koše…

Petr
Host
Petr

To tomu jako fakt věříte?????? Tak to máte fakt marný: TOMÁŠMARNÝ

Karel
Host
Karel

Tak se podívejte na zdroj a tam je i jméno.

preto
Host
preto

Tomáši, Tomáši
dyt Karel Ti již psal:
„Ach nechoď, nechoď na jezero,
zůstaň dnes doma, moje dcero!
Já měla zlý té noci sen:
nechoď, dceruško, k vodě ven.“

pepé
Host
pepé

Sice mimo téma ale moc zajímavé
Země Území záhad 7 – Tajemství Antarktidy
https://www.youtube.com/watch?v=XoEagPHEVmg

kalia
Host

O tomhle si myslím, že lidé (kteří zvonili klíči) si sami vybrali, že za peníze se bude kupovat jídlo a základní potřeby, stejně jako cokoliv jiného. Tudíž se chudí lidé budou dát za peníze „koupit“ a nebude to vina těch chudých lidí (když má někdo hlad, tak není jeho vina, že systém je takto nastaven – tedy pokud si tento systém on sám nevybral). Jenom většina lidí (střední vrstva) zatím toto nevidí, nechápe, nebo nechce vidět. Málokdo si to uvědomuje – a k tomuto uvědomění posloužil článek velmi, ať už to byla pravda nebo si to autor kvůli nějakému svému… Číst vice »

kalia
Host

A dokonce nejen chudí lidé se v takovémto systému dají koupit za peníze, ale vlastně každý, kdo má nějakou touhu (např. po „kinofilmu“, jak je uvedeno v článku). Protože člověk v tomto systému, aby si mohl splnit svoji touhu/sen, musí nejprve dostat peníze, aby si to mohl koupit. A jak dostane peníze? Tím, že pomůže splnit někomu jinému jeho touhu/sen. Vypadá to v pořádku, jenže z hlediska nekonečně dlouhého „času“/období/doby, když má někdo stejný záměr jako já, či mi chce pomoci dobrovolně, proč bych mu za to měl/a platit? Určitě kvůli karmě/férové výměně energií/vděčnosti. Ale pokud peněz není moc, a… Číst vice »

Marian
Host
Marian

Kinofilmy?? V dnesnej dobe? Nech mi nikto nehovori, ze pan so sklonom k umeniu ma s kinofilmom lepsi vysledok ako s dnesnou technikou. A nemyslim tym len hlbku ostrosti, alebo v zaujme umeleckeho dojmu neostrosti. Alebo chodobny dochodca? Aj tak ho fotenie s kinofilmom vyjde drahsie, ako s telefonom alebo patrocnym digitalnym fotoaparatom, ktory som nedavno vyhodil. A ked mi pan objasni vyhodu kinofilmu, budem verit aj ostatnemu textu. Tym vsak nechcem spochybnit existenciu sorosovej havlerky.

mariankosmac
Host
mariankosmac

Ozajstní profíci fotia na kinofilm, tie fotky majú niečo do seba, narozdiel od digitálu majú svoje čaro. Ak nie si umelec – grafik, nepochopíš. Ale tomu čo sa uvádza v článku, pochybujem že by dnes niekto len tak šiel kúpiť kinofilmy (jedine špecializovaný obchod kde ich ešte majú) navyše cez sviatok večer po namáhavej demonštrácii. Takisto ten odznáček s podobiznou George Sorose, to určite. Tym vsak nechcem spochybnit pravdepodobnu ucast sorosovej havlerky.

iku
Host
iku

No když jsem viděla ve zprávách na Seznamu a Novinkách ten les plakátků s nápisem „Demisi“, tak jsem si říkala, kdo to organizuje ten 1.máj, totiž ten 17.listopad. Že by to tu masu lidí bavilo a všichni měli stejný nápad? Pak jsem mluvila se 16-tiletým mladíkem, který tam také byl a obdržel plakátek a také s ním mával, a mě došlo, jak lehko může být jeden kdesi zařazen dle plánu někoho úplně cizího, kdo sleduje své cíle. Ten mladík nic o penězích neříkal. Asi byl rád, že je přijat a zařazen mezi ostatní . Vysvětlila jsem mu tedy rozdíl mezi… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

„I am Jew! – a slibuji Vám, že již nikdy podobnou chybu neudělám.“

„Položením věnce u hrobu významného představitele sionismu Theodora Herzla zahájil v neděli prezident Miloš Zeman návštěvu Izraele.“
https://zpravy.idnes.cz/prezident-milos-zeman-zrael-navsteva-jeruzalem-theodor-herzl-pbf-/zahranicni.aspx?c=A181125_171348_zahranicni_lesa
The President of the Czech Republic Miloš Zeman at AIPAC 2015….
https://www.youtube.com/watch?v=lo00L4gxzPg
A v plnom kontexte:
USA: ‘We are all Jews’ says Czech President at AIPAC
https://www.youtube.com/watch?v=X7_JZDFrbo8

Anan
Host
Anan

Jeho prohlášení odpovídá tomu, že Praha je duchovním centrem světového židovstva.

Sysi
Host
Sysi

Soroš se možná podílel a přispěl na založení (rozjezd) Milionového chlívku (Milion chvilek), ale tupí lepšolidi si dokáží tuto neziskovku (z.s.) podporovat sami a to nemalými částkami. Na transparentním účtu se jim od přispěvatelů sešly nemalé částky.
(Sice mi to nějak nehraje, protože před pár dny tam bylo v příjmech 1.300 000 Kč)
https://ib.fio.cz/ib/transparent?a=20201117

Sysi
Host
Sysi

Tak jsem to trochu přepočítala. Vybrali cca 1500000,-Kč, vydali cca 950 tis.Kč a zbývá jim cca 558 tis.Kč.

Sysi
Host
Sysi

Zcela mimo téma: Jen chci upozornit na zajímavost – v Bolívii objevili hrobky domorodců (prý z 15. století). Ale co je důležité a o čem se nezmiňují, jsou protáhlé lebky – jiné než má běžné lidstvo. Podobné jsou umístěny v některých muzeích.
Lebku lze nakrátko spatřit ve videu v článku.
https://www.novinky.cz/veda-skoly/489296-v-bolivii-objevili-hrobky-domorodcu-z-15-stoleti.html

SamTingWong
Host
SamTingWong

Tohle si vymyslím taky.

SamTingWong
Host
SamTingWong

Škoda, že pan fotograf nenafotil, jak se demonstranti vypláceli.