„Možná mají informaci, která se k nám nedostala“ – připravuje se elita na kataklyzma?

Jak se svět blíží na pokraj rozsáhlého ekonomického kolapsu a války, vypadá to, že k našim starostem se možná přidá něco mnohem vážnějšího: kataklyzma.

Na základě celé záplavy zpráv víme, že kaldera supervulkánu v Yellownstonu projevovala poslední týdny slušnou aktivitu. Mnohá varování upozorňují, že supervulkanická erupce, jež by potencionálně zabila miliony lidí, může nastat prakticky kdykoliv. Takováto událost by podle vědců, kteří se hlásí k Tobské teorii katastrof, nebyla bezprecedentní. Naznačují, že podobná erupce by se mohla přiblížit té, která před 75 000 lety vedla ke katastrofě s následným vymíráním živočišných a rostlinných druhů (ang. zkratka události tohoto druhu: ELE), kdy byla světová lidská populace snížena na 10 000 jedinců.

Také dnes pravidělně slýcháme varování vědců o možnosti ELE v podobě dopadu asteroidu nebo sluneční erupce.

 Zatímco takovéto teorie a varování byly dlouho odsunuty na okraj internetu, nový článek magazínu Forbes zní jako poplach před obřím kataklyzmatem, které by se mohlo brzy objevit na obzoru.

Dokonce k němu připojili i šikovnou mapu, která nám dává představu například o tom, jak rostoucí hladina moří (díky klimatickým změnám či  posunem pólů) zničí populaci na východním a západním pobřeží:

Joe Joseph z The Daily Sheeple ve svých posledních zprávách na Youtube naznačuje, že milionářská elita celého světa si je pravděpodobně vědoma něčeho, co nám uniká. To by vysvětlovalo, proč hořečně budují bunkry a zásobují je vším od potravin až po ochranná chemická, biologická či nukleární zařízení:
Mnoho lidí si asi vzpomene, že hodně miliardářů, kteří nakupují bunkry, se připravuje na Apokalypsu…nebo na co se to připravují. Možná tedy mají informaci, která se k nám už nedostala.

Nevíme to, ale jedna věc je jistá….nakupují vybavení, skupují stará raketová sila a instalují je do bunkrů. Staví si své vlastní bunkry…je to neuvěřitelně rozsáhlá příprava na věci, kterým jste vy potencionálně vydáni na milost….

Toto bylo ve Forbes zdůrazněno. Nikdy dříve v publikacích, jako je Forbes, nic takového diskutováno nebylo. Nyní otevřeně promluvili o Dni posledního soudu. Když už i Forbes začne publikovat mapy soudného dne, pak se musím zamyslet, jestli na tom nebude něco pravdy.

přeložila: raja
zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

8
Komentujte

avatar
5 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
SysAlenaMarošjirikRimmer Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Současný kapitalistický západní otrokářský systém se hroutí, stejně tak i GMS a finanční systém. Nabízí se možnost nového, příznivějšího finančního systému (BRICS – Rusko, Čína, Indie, Brazílie a JAR). Druhá možnost je plné odhalení informací, pravdy, technologií (což je aktuálně prosazováno) a zrušení potřeby peněz.

Aby mohla být vedena jednání s mimozemskými civilizacemi, musí být na Zemi vytvořena jedna geopolitická struktura, která bude mít své zástupce pro jednání. Jinak se jednání nedají provádět. Po Události kolem roku 2022 je naplánován masivní příchod Anunaki Elohim, aby nás jako lidstvo ve změnách podpořili.
http://www.suenee.cz/nairam-insider-nova-chronologie-veku-7-dil-blizka-budoucnost-a-rok-2022/

Maroš
Host
Maroš

jirik – myslíš – GREAT EVENT… Lenže túto operáciu nebudú viesť Anunaki Elohim. Títo sú prívrženci – Odporcov – Stvoriteľa! Anunaki Ephelim ako prví z Anunaki – reptiliánov – negatívne zasiahli do nášho genómu – chceli získať schopnosť nášho – Kristovho plemena – Strážcov jednej z Brán k Stvoriteľovi – KOMUNIKOVAŤ S NÍM PRIAMO – POMOCOU ŠIŠINKY – a jej produktu – argentum astrum, čo malo byť analogicky – získanie dezinformačného komunikačného prostriedku Odporcov Stvoriteľa – niečo ako šepkanie Satana – „vnútorný hlas psychopata“ – pretože my sme tu na to – aby sme z hmotného sveta sprostredkovali tie správne… Číst vice »

smrdutá mrtvola Václava Havla
Host
smrdutá mrtvola Václava Havla

“ je naplánován masivní příchod Anunaki Elohim, aby nás jako lidstvo ve změnách podpořili.“
-to ale zase sračka. Nějaký duchovňák zas neví kdo jsou Anunnaki, natož jak to napsat správně.

Rimmer
Host
Rimmer

jiriku. Muzete mi prosim napsat nejaky marker, ktery poukazuje ze se dosavadni otrokarsky system hrouti? Diky

jirik
Host
jirik

Rimmere – tuto otázku směřujte na http://www.suenee.cz nejsem totiž nairam insider

Sys
Host
Sys

V Praze právě proběhla (dle videa) konference ohledně Nibiru, Planety X, údajně je nám její přílet zatajován a mělo by k tomu dojít od října do 3. nebo 4. prosince. A má dojít k přepólování , tím pádem rozlití oceánů a pod. Ta mapka mi připomíná očekávané změny. Když jsem to video sledovala, přemýšlela jsem, jestli to zase není nějaká past, abychom se báli. Nevím, jestli je to důvěryhodné, posuďte sami. Odkaz přiložím. Další věc je magické datum 23. a teď nevím, jestli září nebo října. Unikátní postavení hvězd, které se odehrává jednou za 3.500 let, a to datum bude… Číst vice »

Alena
Host

Ano, Sys – na té konferenci jsem byla a byla skvělá. Je to 23. září, kdy bude ono magické datum.
Někdo v komentářích napsal toto youtube, takže jsem tu konferenci stihla. Byl jste na ní ještě někdo?

Sys
Host
Sys

Objevila jsem odkaz až po konferenci. Když jste na ní byla, mohla byste nám poreferovat, jak se máme nejlépe připravit?