Možnost hlasování o uprchlících, jestli přijímat či nikoliv, nám dali v i DNES

…..takže by bylo vynikající, kdybyste se také všichni čtenáři tadesca zapojili do průzkumu veřejnosti a poslali jim tam hlas….

07:54

Možná pro nepřízňivý vývoj jejich předpokladů brzy průzkum zruší, ale není vyloučeno, že to udělají podobně jako to udělala EU. Nechala hlasovat jestli si přejí obyvatelé „EU“ letní čas. Lidé si to nepřáli, a proto na nesmyslné nařízení, které sami udělali tak po mnoha problémových letech tohoto nesmyslného kroku „slavnostně lidem sdělili“, (opilým předsedou) že od příštího roku už nebude. Že to bylo přání lidí a tak se musí plnit.

Trik EU může být také inspirace tohoto aktu u českých politiků, aby to měli jednodušší při rozhodování před podepsáním smlouvy. Udělají potom totéž. Svedou to na lidi a oni zůstanou rádoby čistí před veřejností. Dříve takové hlasování okamžitě smazali, když bylo v jejich nepřízeň. Tentokrát je to ale pro lidi v Čr konstruktivní možnost volby.

Proto zvolte svobodně svůj hlas a nenechejte se nikým, ničím a ani alternativními weby prosím ovlivňovat. Udělejte hlasování podle nejlepšího vědomí a svědomí…..

Článek zde nebudu kopírovat, přečtěte si ho na odkazu:

https://zpravy.idnes.cz/migracni-krize-migranti-pruzkum-cvvm-cr-anketa-frp-/domaci.aspx?c=A181109_133209_domaci_kafi

Včera večer 16:52:38 hodiny

Včerejší výsledky večer ve 21:33:11

A zde máte dnešní výsledek hlasování v 08:25:25

Úsudek si prosím udělejte sami a pamatujte, že tentokrát máte (pravděpodobně) v rukou dost velkou moc ovlivnění rozhodování politiků, když nechají hlasování až do konce a nebude smazáno…..

tm

[wp_ad_camp_2]

16 komentářů

 1. noro napsal:

  a ked budete hlasovat,, tak z kazdeho zariadenia(MAC adresy) pri inej IP adrese mozte hlasovat. Takze ak ste na mobile na sieti operatora, a na notasi na wifi, vas hlas bude zapocitany 2 krat. To len tak, aby nas bolo viac 🙂

 2. CZK napsal:

  A v sobotu ráno v 10.15 opět hlasovalo už „JENOM“ 2403 čtenářů………
  Anketa
  Mělo by Česko přijímat uprchlíky?

  Ano, bez výjimky
  1.7%
  Ano, ale jen osoby, u nichž je prokázána nouze
  12.4%
  Ne, žádné
  85.9%
  Celkem hlasovalo 2403 čtenářů.

 3. Maroš napsal:

  He he! – „máte (pravděpodobně) v rukou dost velkou moc ovlivnění rozhodování politiků, když nechají hlasování až do konce a nebude smazáno…..“

  „Povinnosťou politikov je ísť aj proti názoru voličov“ – názor slovenskej sionistky, herečky a pseudohumanistami vypatlanej „političky“ Magdy Vászáryovej… „Stádo potom zmení názor“ – o tom sú tu herci „kresťania“…
  Magda Vášáryová o uprchlické krizi
  https://www.youtube.com/watch?v=nSjjkjK1HU0
  Peter Staněk: Zásadne nesúhlasím s príchodom neprispôsobivých imigrantov
  https://www.youtube.com/watch?v=26NO8NCC9C4

 4. mariankosmac napsal:

  Neviem či má zmysel tu podvádzať. Keď s hrôzou uvidia že väčšina ľudí je proti akurát pritvrdia, propaganda, cenzúra… Je to prieskum, na reálne prijímanie to samozrejme žiadny vplyv nemá.

 5. jirik napsal:

  Ministr zahraničí za ČSSD Tomáš Petříček souhlasí s návrhem poslanců, aby byl vyšetřen vliv cizích mocností na Česko. České bezpečnostní instituce dlouhodobě varují před vlivem Ruska či Číny na politické dění v Česku, proto je potřeba, aby vznikla sněmovní vyšetřovací komise, říká část poslanců v čele s Helenou Langšádlovou (TOP 09).

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201811108440609-cesko-vliv-rusko-poslanec/

  • Dastin napsal:

   Neni cemu se divit, vzdyt je to analni vyterak soudruha pochvy, co to taram (prevzato od majora Terazky) , pocheho…….

 6. lada napsal:

  Můžete mi prosím říci, kde se dá hlasovat?

 7. martin martin napsal:

  Na novinkách je taky ta anketa…

 8. Lekno napsal:

  su to chazarske platky, nedoverujem ziadnemu z nich

 9. Jarek* napsal:

  Slované nikdy nikoho nekolonizovali, nechápu, proč by měli přijímat nějaké vandráky z těchto kolonií. Tam to začíná německem a dalšími zloději. Ti ať se o ně starají. V minulosti je ožebračovali, tak prosím. Nevidím důvod, aby jim ty zlodějiny nezaplatili. Ale my s tím nemáme lautr nic společného.

  • mariankosmac napsal:

   Veď tu v SR ČR problémy s imigranty ani nemáme, sú v Německu…

   • Maroš napsal:

    Aj tsunami je vždy najprv niekde… Tváriš sa ako niekto, kto nemá o Kalergiho PLÁNE ani páru a robíš z nás idiotov! Toto nie je otázka – toto je konštatovanie!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *