MUDr. Bárta: Vědí vůbec lidé, co se v Česku děje ???

Hrozba znásilńování, terorismu, a tunelování sociálního i zdravotního systému, … – jejich choroby jsou daleko horší nebezpečí, než si myslíme, – a na to nemusím být ani doktor z Rychnova, kde stoupla kriminalita dle starosty za jediný rok o 400%, (což kupodivu přiznala a vysílala  i televize) – ty nakažené s TBC posílají k nám do sanatoria v Žamberku.  A kde je psáno, že se nenakazí personál nějakými parazity, či infekcemi, na které nemáme imunitu ?!? Pak už to jede jak na běžícím pásu. Ono jim nedochází ani to, kdo by na ně vydělával, pokud budeme všichni ležet na infekčním, nebo pod drnem !! Marksová s Chovancem tu byli a na oko prý posílí policii o 5 lidí, aby se lidé cítili  bezpečněji, ale to je fakt směšná šaškárna!

 

Migranti nevydělají ani na sebe, natož aby přispěli něco do státního rozpočtu. Nebudou se učit řeč ani pracovat, jen se soudit o stále více práv a hidžáby!  V Rakousku jich pracuje jen 8% !! Dle statistik je „obohatilo“ 10.000 migrantů s otevřenou tuberkulózou a kde jsou další nemoci?!? Kde na to naše zdravotnictví bude brát?

Ať už z nás ti prolhanci nedělají blbce !! Za socialistického školství nás nepostihla díky bohu žádná „inkluze ani integrace dementů.“ Jsme vlastně šťastná generace! A na lhaní či totalitní praktiky EU máme citlivý nos !!  – A když budou vyhrožovat odebráním dotací, je to jen dobře, je nejvyšší čas z toho likvidního EU spolku odejít,  vzít si zpět svou suverenitu a odmítnout černou budoucnost pro naše děti !! Pokud se chtějí s nimi přátelit, tak ať se všichni ti prolhanci rozjedou za své poslanecké platy na dovolenou do Afriky nebo muslimských zemí.

Sankcemi, které uvalili na Rusko, mu jen dopomohli k soběstačnosti v potravinách  …  – tak proč nezačít místo rozhleden a cyklostezek investovat opět do zemědělství zlikvidovaného spekulujícími restituenty  nerespektujícími z  chamtivosti předky, a zajišťovat lidem kvalitní obživu, místo dovážených chemických a GMO potravin ze západu???

Jen zdravý, plodný a inteligentní občan má šanci přežít!!!

Mějte na paměti, že to, co slyšíme z rádia a televize, už dávno není objektivní zpravodajství !

MUDr. Bárta

Došlo e-mailem s prosbou o uveřejnění.

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3
Komentujte

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
MarošČESKÝ LEV Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Maroš
Host
Maroš

http://www.pluska.sk/spravy/z-domova/malaria-je-blizko-zaplaveny-balkan-rojmi-komarov-je-hrozbou-aj-nas.html http://www.tvnoviny.sk/zahranicne/1838192_chystate-sa-na-dovolenku-do-grecka-zuri-tam-malaria A SME DOMA – STARÁ MAMA! „Malária na Slovensku? Druhy komárov, ktoré prenášajú maláriu, sa už objavili aj na našom území. Riziko nákazy zatiaľ podľa odborníkov nehrozí.“ – lebo zatiaľ tu migrantov nemáme – len blbých dovolenkárov a rafterov, ktorí si ani na rieke Zambezi nepotrebujú dať antimalarické preventíva! https://primar.sme.sk/c/3901691/malaria-na-slovensku.html https://domov.sme.sk/c/502555/clena-expedicie-omo-hospitalizovali-na-velkonocny-pondelok-s-malariou.html Antimalarická palina ročná http://www.swanson.sk/p/305/palina-ro%C4%8Dn%C3%A1 Protirakovinová palina ročná /+ tablety Fe/ „Palina ročná a rakovina – informácie nevzťahujúce sa priamo k produktu Výskumníci z University of Washington úspešne použili výťažok z paliny na cieľové bunky rakoviny prsníka. Štúdia zistila, že pacienti zažili zmenšenie nádoru o 28% počas 16… Číst vice »

ČESKÝ LEV
Host
ČESKÝ LEV

Díky šílenství migrace,si většina lidí ani nevšimla,že máme mj.už OTRÁVENOU VODU… Když se napiju vody z kohoutku,okamžitě dostanu chřipkové,angínové,NEUROLEPTICKÉ aj.PŘÍZNAKY,tedy rýmu,kašel,záněty uší,očí,záněty a mykozy v celém těle,podstatné zhoršení všech akutních-jinak latentních problémů,většinu příznaků TZV.VEDLEJŠÍCH ÚČINKŮ NEUROLEPTIK… Miliony lidí,jsou totiž lékaři nuceny brát neuroleptika,na běžné potíže… Většina těchto uměle VYROBENÝCH pacientů,pochopí,že když nehodí prášky doHAJZLU,tak prostě ZEMŘE na ty TZV.VEDLEJŠÍ ÚČINKY… A většina tedy prášky opravdu do záchoda háže… A S TÍM ILUMINÁTI POČÍTAJÍ, jelikož NEUROLEPTIKA,ANTIKONCEPCE aj.chemická svinstvaPROCHÁZEJÍ čističkami vody ZÁMĚRNĚ tak,aby pomohla OTRÁVIT a ZDEGENEROVAT každého,kdo věří v PITNOST VODY… Obávám se,že ani převaření nepomůže a většina VĚDOUCÍCH,nemá na žádnou… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

Dobrý postreh – inak – v bratislavskej Vrakuni by sa časom možno dal z odpadových vôd získavať kokaín – blízkosť letiska kontrolovaného bohvie kým, je tomto prípade „štatisticky nezaujímavá“.
https://www.cas.sk/clanok/319956/sokujuce-vysledky-prieskumu-o-kokaine-na-slovensku-toto-zaskocilo-aj-odbornikov/