MUDr. Bárta: Vědí vůbec lidé, co se v Česku děje ???

Hrozba znásilńování, terorismu, a tunelování sociálního i zdravotního systému, … – jejich choroby jsou daleko horší nebezpečí, než si myslíme, – a na to nemusím být ani doktor z Rychnova, kde stoupla kriminalita dle starosty za jediný rok o 400%, (což kupodivu přiznala a vysílala  i televize) – ty nakažené s TBC posílají k nám do sanatoria v Žamberku.  A kde je psáno, že se nenakazí personál nějakými parazity, či infekcemi, na které nemáme imunitu ?!? Pak už to jede jak na běžícím pásu. Ono jim nedochází ani to, kdo by na ně vydělával, pokud budeme všichni ležet na infekčním, nebo pod drnem !! Marksová s Chovancem tu byli a na oko prý posílí policii o 5 lidí, aby se lidé cítili  bezpečněji, ale to je fakt směšná šaškárna!

 

Migranti nevydělají ani na sebe, natož aby přispěli něco do státního rozpočtu. Nebudou se učit řeč ani pracovat, jen se soudit o stále více práv a hidžáby!  V Rakousku jich pracuje jen 8% !! Dle statistik je „obohatilo“ 10.000 migrantů s otevřenou tuberkulózou a kde jsou další nemoci?!? Kde na to naše zdravotnictví bude brát?

Ať už z nás ti prolhanci nedělají blbce !! Za socialistického školství nás nepostihla díky bohu žádná „inkluze ani integrace dementů.“ Jsme vlastně šťastná generace! A na lhaní či totalitní praktiky EU máme citlivý nos !!  – A když budou vyhrožovat odebráním dotací, je to jen dobře, je nejvyšší čas z toho likvidního EU spolku odejít,  vzít si zpět svou suverenitu a odmítnout černou budoucnost pro naše děti !! Pokud se chtějí s nimi přátelit, tak ať se všichni ti prolhanci rozjedou za své poslanecké platy na dovolenou do Afriky nebo muslimských zemí.

Sankcemi, které uvalili na Rusko, mu jen dopomohli k soběstačnosti v potravinách  …  – tak proč nezačít místo rozhleden a cyklostezek investovat opět do zemědělství zlikvidovaného spekulujícími restituenty  nerespektujícími z  chamtivosti předky, a zajišťovat lidem kvalitní obživu, místo dovážených chemických a GMO potravin ze západu???

Jen zdravý, plodný a inteligentní občan má šanci přežít!!!

Mějte na paměti, že to, co slyšíme z rádia a televize, už dávno není objektivní zpravodajství !

MUDr. Bárta

Došlo e-mailem s prosbou o uveřejnění.

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3 komentáře

 1. Maroš napsal:

  http://www.pluska.sk/spravy/z-domova/malaria-je-blizko-zaplaveny-balkan-rojmi-komarov-je-hrozbou-aj-nas.html
  http://www.tvnoviny.sk/zahranicne/1838192_chystate-sa-na-dovolenku-do-grecka-zuri-tam-malaria

  A SME DOMA – STARÁ MAMA!
  „Malária na Slovensku?
  Druhy komárov, ktoré prenášajú maláriu, sa už objavili aj na našom území. Riziko nákazy zatiaľ podľa odborníkov nehrozí.“ – lebo zatiaľ tu migrantov nemáme – len blbých dovolenkárov a rafterov, ktorí si ani na rieke Zambezi nepotrebujú dať antimalarické preventíva!
  https://primar.sme.sk/c/3901691/malaria-na-slovensku.html
  https://domov.sme.sk/c/502555/clena-expedicie-omo-hospitalizovali-na-velkonocny-pondelok-s-malariou.html

  Antimalarická palina ročná
  http://www.swanson.sk/p/305/palina-ro%C4%8Dn%C3%A1
  Protirakovinová palina ročná /+ tablety Fe/
  „Palina ročná a rakovina – informácie nevzťahujúce sa priamo k produktu
  Výskumníci z University of Washington úspešne použili výťažok z paliny na cieľové bunky rakoviny prsníka. Štúdia zistila, že pacienti zažili zmenšenie nádoru o 28% počas 16 hodín liečby samotným artemisininom. A ak je použitý v kombinácii so železom, účinky môžu byť ešte lepšie. Dokáže tak zabiť 98% nádorových buniek počas 16 hodín.
  V časopise Phytomedicine vyšla štúdia, ktorá tvrdí, že zlúčeniny odvodené z koreňa paliny zrýchlili apoptózu rakoviny pečene. Tiež sa zistilo, že zlúčenina je toxická pre rakovinu vaječníkov a rakovinu krčka maternice.
  https://www.zdravimkuspechu.sk/artemisinin-palina-rocna-tablety
  Palina ročná – čajovina
  https://biocare.sk/eshop/produkt/palina-rocna
  Palina ročná – semeno na pestovanie.
  Poznámka – porovnajte si cenu výpestkov s cenou 50g balenia čajoviny!
  https://www.osiva-semena.sk/445-palina
  Трава которая дарит жизнь и убивает 98 процентов раковых клеток 3 секретных рецепта лечения рака
  https://www.youtube.com/watch?v=yTgvvCLfXsI

 2. ČESKÝ LEV napsal:

  Díky šílenství migrace,si většina lidí ani nevšimla,že máme mj.už OTRÁVENOU VODU…
  Když se napiju vody z kohoutku,okamžitě dostanu chřipkové,angínové,NEUROLEPTICKÉ aj.PŘÍZNAKY,tedy rýmu,kašel,záněty uší,očí,záněty a mykozy v celém těle,podstatné zhoršení všech akutních-jinak latentních problémů,většinu příznaků TZV.VEDLEJŠÍCH ÚČINKŮ NEUROLEPTIK…
  Miliony lidí,jsou totiž lékaři nuceny brát neuroleptika,na běžné potíže…
  Většina těchto uměle VYROBENÝCH pacientů,pochopí,že když nehodí prášky doHAJZLU,tak prostě ZEMŘE na ty TZV.VEDLEJŠÍ ÚČINKY…
  A většina tedy prášky opravdu do záchoda háže… A S TÍM ILUMINÁTI POČÍTAJÍ,
  jelikož NEUROLEPTIKA,ANTIKONCEPCE aj.chemická svinstvaPROCHÁZEJÍ čističkami vody ZÁMĚRNĚ tak,aby pomohla OTRÁVIT a ZDEGENEROVAT každého,kdo věří v PITNOST VODY…
  Obávám se,že ani převaření nepomůže a většina VĚDOUCÍCH,nemá na žádnou vlastní čističku vody,výrobu vodíkové aj.vody…atd…….
  Prostě nás likvidují ze všech – stran…
  Nežádoucím lidem,jako mě,kterého BLOKUJÍ NA VŠECH fb aj.WEBECH,
  BLOKUJÍ DOKONCE I AKTUÁLNÍ TADESCO !
  Na aktuální článek se DOSTANU POUZE ZÁZRAKEM a pak mi zas blokují čtení komentů… Navíc se mě snaží sledovat kamerou,kterou mám sice zakrytou,ale co třeba mobil že?
  Asi bych jim i uvěřil,že se TZV.CÍTÍM PRONÁSLEDOVANÝ,jenže to jsme všichni 🙂
  A vím to jistě i proto,že jsem pracoval např.pro T-MOBILE,kde nám na školení ve 4**** Hotelu instruktor strategie řekl jasně:
  NEZAPOMÍNEJTE ŽE KAŽDÝ TELEFONÁT,MAIL,SMS,KAŽDÁ VAŠE AKTIVITA NA NETU JE SLEDOVÁNA,MONITOROVÁNA A ARCHIVOVÁNA……… !
  Takže pokud se ovečky nestanou VLKY A NEUDĚLAJÍ TU POŘÁDEK,
  naši drazí DOZORCI NAŠEHO SLUNÍČKOVÉHO KONCENTRÁKU,
  MOHOU KDYKOLI VTRHNOUT DO NAŠICH DOMOVŮ,ODVLEČOU NÁS DO SKUTEČNÝCH LÁGRŮ FEMA,nebo nás rovnou popraví,jako to GESTAPO VŠECH DOB,
  DĚLALO A DĚLÁ CELOU HISTORII.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.