To je můj politicky nekorektní článek. Článek jednoho čtenáře tadesca

00:54

To je můj politicky nekorektní článek

Proč jsme my lidé na Zemi? Mnoho možných odpovědí. A co když protože máme zažít tu mocnou zkušenost hmoty? Mít jí jako svou milenku? Zakusit onu nejmocnější ze všech zkušeností? Ne tábor utrpení, v ten nás vehnaly všechny ty naše víry, náboženství a bludy. Není však na koho ukazovat prstem, tu jednoduchost myšlení jsme si zvolili sami. Bylo pro nás příliš nesnesitelné myslet sami za sebe a vůbec přímo tvořit svou vlastní realitu bytí. Konat tak, že naše činy mají přímý vliv na naše bezprostřední okolí. Že můj vztek či láska má tu moc posílit, či naopak zničit bližního svého. Něco takového odmítáme. My jsme přeci ti vyspělí, chytřejší.
Svěřím Vám to velké tajemství: Jsme hlupáci. My všichni. Chcete důkaz? No problemo!
Kdo z vás ví co je za hranicí naší atmosféry? Byl tam někdo? Máte důkaz o čemkoli z toho, co nám ti chytráci z NASA tvrdi? Něco víc než Americké lži o jejich cestě na měsíc? Máte rovněž důkazy o 11.9. 2001? Že to byl útok hliníkových letadel proti několika metrovym ocelovým nosnikum stojících titánů? Ehm. Dělal jsem v leteckém průmyslu a je mi to k smíchu – pláči. Ani 20 hliníkových letadel by nezničili byť jen jeden ocelový nosník a tak je to se vsim co nás nutí věřit. Jen samé lži. Každý den, znovu a znovu. Vzepřít se je klasifikováno jako Fašismus. Jejich vlastní terminologie ubohosti a dekadence myšlení. Inu uniknout z Matrixu není na pořadu dne.


Co s tím? Jak bojovat a zvítězit? Vědomě odmítnout ten šmejd bytí. Dovolit pravdě vstoupit do našeho života a zbořit všechny představy, jenž jsme o něm doposud měli.
Jak? O tom je těžké mluvit slovy, o to méně písmeny. Nejmocnější je v tomto případě kontakt osobní a ten nenahradí nic na světě. Nic. Žádný internet. V něm jsem jen další kuriozita. Další bezvýznamný myslitel. Co to změní? Osobní kontakt.
Podívat se jeden druhému do očí a ve všech těch emocích jeden druhého zbořit. Bez respektu, přesto s Láskou. Chcete vědět o čem mluvím? Pak se ptejte. Rypejte, nutte mě reagoval. Tak, jak kněz církve nikdy nebude. On nemůže, já ano. Já nejsem vázán dogmatem, lží, ani přetvářku. Zborte muj nazor a já vám poděkuji. Spíše však zničím ten váš.
Kristus vždy nastaví druhou tvář. Budete i vy takový až vám znásilní třicet černochů manželku na cáry? Dceru? Vás zkopou do bezvědomí, v prijemnejsim případě před análním obohacením rovnou podříznou?
Ne. My Cesi jim něco předvedeme. To, že neprojdou. Pobijeme je. Zabijeme každého, kdo odmítá naší Ústavu České Republiky. Jediný platný a nedotknutelný státní dekret, za nějž se jistě každý z nás postaví. To je naše dosavadní forma státu. Ne zákony, ústava je to co si naši předci zvolili za formu komunity vyjadřující státnost. Kdo ji nečetl, neví kde vůbec žije a měl by se za to stydět. Ústava je náš stát a je to, co chceme nyní žít. A nějaká EU ať zemře stejně jako říše Římská. Stejná pravidla, stejný osud.
R.I.P. a už táhni!

Děkuji za článek alešovi

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

8
Komentujte

avatar
5 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
PetraAleš V.Benares.lak Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
.lak
Host
.lak

Fantastické na tom je to že co je psáno to je dáno pro mnohé byť s titulem a s nasazením snad života na zvědavci ppppp provozuje dominopalačinkový efekt pádu 3 budov odbornými elaboráty neúnavně. Až na to že ty letadla by tak rychle letět nemohla protože by jim upadla křídla a motory na forzáž by dělali rakový randál že by to bylo první sdělení že nebylo slyšet vlastního slova. Byla to projekce letadel, navíc mnohokrát zkritizovaná že mizerná.
Něco v 3D obyč pro každého kupce. https://projektory.heureka.cz/nec-px1004ul/

Pavel
Host
Pavel

.lak – všechno je možné i toto. Ale podle mého mínění a snažil jsem se sledovat do dění od prvního dne, je pravděpodobné, že ta letadla do dvou věží opravdu narazila. Jen to nebyla letadla civilní, ale vyřazená vojenská dopravní bez oken. Pravděpodobně řízena na dálku – to již v tom roce nebyl žádný problém. Řídící středisko v budově 7 a proto bylo nutné (nejen proto – i z dalších důvodů) nechat spadnou i tuto. To „pppp“ na Zvědavci se vždycky elegantně vyhnulo tomu jak mohly spadnout tři železobetonové budovy, když letadla narazila jen do dvou z nich. Prostě ta… Číst vice »

.lak
Host
.lak

Jasně je za to asi placenej a testují jak mohou pohoupat ovčany.

Benares
Host
Benares

Milý autor,jedna múdrosť hovorí,že ak sa chceš stať všetkým buď najprv zrnkom piesku.Ty si sa zjavne vybral opačným smerom,napumpovať svoje ego ako sa dá.Cesta opačným smerom bude bolestivá,ale ak už nebudeš mať záujem bojovať s názormi iných,poučovať,vysvetľovať…,ozvi sa (to bude hodne rokov) poviem ti ako ďalej. :O)

Petra
Host
Petra

Aleš: ..úžasný článek 😀 …hrdý vlastenec, víc takových lidí, kteří konají pro rod. ( Aleš psal od srdce, tak jak to cítí a nevidím na tom nic špatného) 🙂

Aleš V.
Host
Aleš V.

Děkuji. Mé já v tom jede jen bokem. Tady jde o přežití naší bílé rasy. O to jestli to tu na Zemi má ještě vůbec smysl žít

Petra
Host
Petra

Všechno má smysl, když člověk něčemu věří. A lidé začínají věřit, že musí nastat nějaký obrat k lepšímu. Začínají věřit sami sobě i ve svojí skutečnou duševní sílu. A je to nádherný to tu pozorovat, jak ožívá slovanská kultura :-D….naděje umírá poslední

Anonymní
Host
Anonymní

5