Muslimský kazatel – Mužům, kteří masturbují, otěhotní ruce v posmrtném životě!

Ukázka intelektu a kultury některých muslimů.
Islámské náboženství je pro spoustu Čechů jako z jiného světa. Tento muslim je však jako mimozemšťan pro každého. Kazatel Mucahid Cihad Han tvrdí, že by muži neměli masturbovat, protože jim v posmrtném životě otěhotní ruce.
Když byl hostem televize 2000, zavolal do ní muslim, který se přiznal, že i když je ženatý, tak masturbuje. To zmatený kazatel odsoudil a řekl mu, že s tím musí přestat.
„Těm, kteří masturbují, otěhotní ruce v posmrtném životě,“ nechal se slyšet Mucahid Cihad Han. To ale podle něj nejsou jediná úskalí onanie.
„Muži se pak budou muset starat o své potomky,“ vysvětlil další následky onanie v posmrtném životě. Že je teď všem k smíchu, není potřeba dodávat.

zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

9
Komentujte

avatar
9 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
5GBUSTERmariankosnacMarošjentaksmrdutá mrtvola Václava Havla Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

http://svobodnenoviny.eu/je-pozde-jsou-tady-uz-jsou-tady-a-je-jich-hodne/ — http://svobodnenoviny.eu/organizace-spojenych-narodu-zverejnila-na-svem-webu-plan-depopulace/ —– POZOR NA VELKÝ PODVOD! Vznikl falešný podvodný dezinformační web Parlamentní list: http://parlamentnilist.cz/ , který se tváří jako známé Parlamentní listy http://www.parlamentnilisty.cz ! Tento web publikuje falešné rozhovory a názory Tomia Okamury a SPD s cílem poškodit nás před veřejností v předvolební kampani. Prosíme všechny členy a sympatizanty SPD, aby ihned varovali všechny své přátele na všech sociálních sítích a na internetu před tímto falešným a podvodným serverem. PROSÍM SDÍLEJTE všem vašim přátelům! A prosím upozorňujte trvale své okolí až do voleb na tento podvodný web, aby se lidé nenechali podvodně zmanipulovat. Děkuji za spolupráci! Je vidět,… Číst vice »

julius
Host
julius

To ma s toho turbanu. Ty horka to je silene na mozek. Jedno prislovy a je pravdive kdo jednou couvne, couva celej zivot. Budeme couvat do sveho vyhubeni????

Soto
Host
Soto

Křesťanství a islám si v tomto mohou navzájem vypráávět. Ač ateisté tady, tak všichni ví přesně co se stane pak.

smrdutá mrtvola Václava Havla
Host
smrdutá mrtvola Václava Havla

Co taky čekat od kkta s nočníkem na hlavě.

jentak
Host
jentak

z burkin mají veselo
https://twitter.com/OnlineMagazin/status/888692287512956928
nemyté Muslimky šíří z burkin odolné parazity ,
KAAL-TV uvádí, že bazény se zavírají v jihovýchodní Minnesotě a částí severní Iowy poté, co ministerstvo zdravotnictví v Minnesotě informovalo, že některé veřejné bazény byly nakaženy kryptosporidiem, parazitem obecně známým jako „krypto“. Vodní park Kasson a vodní centrum Mason City jsou mezi místními úřady, které se domnívají, že byly zasaženy často chlórově odolnou super-chybou, respiračním a gastrointestinálním parazitem, který způsobuje vodnatý průjem a kašel u nakažených lidí. https://twitter.com/OnlineMagazin/status/888692287512956928

Maroš
Host
Maroš

Keby si ho honili denne, tak by toľko neznásilňovali. Aj boxerom tréneri zakazujú sex a masturbáciu – aby sa v nich nahromadila potrebná agresivita!
Takto nebadane – boli pripravované aj európske generácie – na vojny – z kostolných kazateľníc – „Ruky na perinu!“

V mene „svetového mieru“ teda – „Hoňte si!“ – len pamätajte aj na to – „Množte sa!“ – lebo v pláne GP je mínus 6 miliárd ľudí!

mariankosnac
Host
mariankosnac

Korán o masturbácii nič nehovorí, konečne to niekto ujasnil. Tehotné ruce, aj to sa stáva. V moslimskom svete je možné všetko, čo si kdejaký ich vodca zrovna vymyslí.

Anonymní
Host
Anonymní

5

5GBUSTER
Host
5GBUSTER

Myslím, že onanie ako pravidelná súčasť života a taktiež sex bez lásky k partnerovi spôsobuje doslova fatálne škody v živote jednotlivca, páru, rodiny, spoločnosti, ludsktvu. Taktiež Islám – ako projekt a výtvor najvyššej globálnej elity – je dalšou zbraňou, nátlakovým prostriedkom a poistkou (gobálnej elity) v boji voči všetkým mierumilovným národom vyvíjajúcim sa podla plánu Stvoritela. Ničmenej i človek vychovaný islámom môže mať na isté veci správny názor (v tomto prípade na masturbáciu) i ked jeho prezentovanie v horeuvedenom článku je viac ako nepresné i ked v princípe je dosť totožné s tým dejom, ktorý očakáva človeka po odchode zo… Číst vice »