Muž, který šokoval svět: Rakovinu je možné vyléčit během 3 minut, v Číně už o tom dávno vědí

Tuto výjimečnou teorii představil americký autor Gregg Braden, který je známý svými teoriemi ohledně léčby rakoviny.

Konkrétně tvrdí, že naše emoce mají vliv na naši DNA a že síla myšlenek skupiny lidí nám může pomoci vyléčit všechny typy fyzických onemocnění.

Rakovinové buňky

Průběh rakoviny lze zastavit cíleným vědomím v součinnosti mezi našimi myšlenkami a jejich projevy. Existuje pole, které vše spojuje.

Toto pole je prokázáno a vědecky vysvětleno ve vědeckém časopise Nature No. 332 v roce 1996.

Ovládat emoce a myšlenky

Naše myšlenky a emoce vytvářejí elektromagnetické pole a jejich vlny mohou v našem těle dosáhnout až jednoho metru.

Nikola Tesla mimo jiné uvedl, že lidé budou schopni v budoucnosti vytvořit elektrickou energii díky síle svých myšlenek. To znamená, že naše myšlenky mohou být extrémně silným zdrojem energie.

Mluvíme zde o silných a přímo směrovaných myšlenkách, nemluvíme o smíšených myšlenkách, které míváme zcela běžně. Kolektivní myšlenky mohou vytvořit extrémně silné elektromagnetické pole a mít vliv na životní prostředí.

Poté, co bude tato technika zavedena do praxe, již nepůjde jen o fikci, ale o seriózní technologii, která se stane základem pro léčbu všech onemocnění.

Čínská nemocnice natočila video, které je toho skutečným důkazem. Video ukazuje odstranění rakoviny o velikosti 3 × 2,5 centimetrů za přibližně tři minuty. Na ultrazvukové obrazovce je zaznamenán celý proces. Video naleznete na konci článku, začátek tohoto procesu je od 5. minuty.

Chcete-li vytvářet silné elektromagnetické vlny, musíte se naučit ovládat své pocity a emoce a posilovat tuto schopnost praxí.

 

Pocity mohou změnit DNA

Naše emoce a pocity jsou jako zrcadla. Všechno co děláme se odráží v prostředí, ve kterém žijeme. Dostáváme to, co máme uvnitř sebe.

Pokud například řeknete: „Jednoho dne budu šťastný, vyléčený nebo najdu novou práci atd. …“, zrcadlo nám řekne, zda se tyto věci „jednou“ stanou skutečností.

Ale pokud cítíme a říkáme věci tak, jako by se to skutečně dělo, dojde ke změně v naší DNA a my se opravdu měníme a naše okolí také.

Téměř všichni vědci tvrdí, že naše emoce a víra nesouvisí s našimi životy, zejména s výskytem a léčbou nemoci.  Psycho-onkologie však tvrdí opak.

Jsou to naše emoce, myšlenky, víra a pocity, které mají sílu ovládat všechno, co se děje v našem životě i v nás.

Nezapomeňte, že emoce mohou změnit naši DNA!

 

hana: V níže uvedeném videu můžete vidět, jak v reálném čase mizí nádor z močového měchýře pacientky, která

 

Překlad: hana, Zdroj: 1

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

5 Komentáře zapnuto "Muž, který šokoval svět: Rakovinu je možné vyléčit během 3 minut, v Číně už o tom dávno vědí"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
hannah
Host
hannah

To není nic nového,opravdový léčitel tohle skutečně ovládá..

jirik
Host
jirik

Nedá mi to, musím se zeptat: „Jak takového opravdového léčitele poznat?“

hannah
Host
hannah

Správná otázka..Opravdový léčitel se vyhýbá medializaci a žije svůj život, nezávisle na lidech..Kdo k němu má přijít,ten se k němu díky předešlým klientům a díky energiím dostane..

Jara
Host

Je potřeba si uvědomit,že každý člověk toto zvládne,každý je svým lékařem.Nedokáže to jen,,zatvrzelý materialista“,jimiž je bohužel většina těch,co si říkají ,,Vědci“ Je potřeba zajímat se o pravé znalosti, i duchovní principy,na kterých vše stojí. Jinak je to taky ,,čistá fyzika“, ta která se bohužel ve školách dnes neučí.

JerykoOo
Host
JerykoOo

K tomu ,že je pole meřitelné do vzdálenosti 1m ..je omezeno přistroji kterými se to měří. Pole může být mnohem větší a pravděpodobně i je…

Greg Braden je skvělý výzkumník… Mohu jen doporučit serii Missing links (z produkce GAIA) s českými titulky je celá serie na webu p.Chvátala.. V jednom z dílů detailně popisuje výše uvedené video

Mohu všem zvídavým lidem jen doporučit seriály s produkce GAIA

zde odkaz na 1 díl co je zdarma Cykly času https://www.youtube.com/watch?v=GxERTlbAo7g

Celá serie je nabitá informacemi, které jsou do velké míry doložené veděckým výzkumem (zdroje jsou zmiňovány napříč každým dílem)

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!