Muž, který vyléčil z rakoviny 5000 lidí: Ví, jak zničit všechny nádory do 90 dnů

Aktualizace 11:54 Návod na výrobu najdete ve spodní části – na konci – článku

Rick Simpson je strojní inženýr, ale zabývá se i lékařskou vědou jako samouk. V roce 2012 mu byla diagnostikována rakovina kůže. Tu se mu nakonec podařilo úspěšně vyléčit. Dnes je považován za jednoho z nejznámějších lidových léčitelů všech dob. Svůj lék se snaží propagovat mezi lidmi, protože je skutečně účinný a pomocí něho vyléčil z rakoviny již přes 5 000 lidí. Jedná se o konopný olej.

 

 

Konopný olej – zázračný lék nejen na rakovinu

Konopí se používalo k léčbě různých onemocnění a široký rozptyl působení mělo po celá staletí. Bohužel v polovině minulého století se zakázalo. Rick se tedy snaží o legalizaci, protože tato prohibice znamená nárůst neúčinných produktů syntetického složení v lékárnách. Farmaceutický průmysl vydělává na těchto lécích miliardové částky, ale lidem tyto léky pomáhají jen z části nebo vůbec.

Na téma „legalizace“ se Rick podílel svými zkušenostmi i na konferenci v Bělehradu. Během ní uvedl na pravou míru vše o konopném oleji a promluvil o jeho pestré paletě zdravotních problémů, které léčí:

  • cukrovka
  • arteroskleróza
  • roztroušená skleróza
  • epilepsie
  • astma
  • psoriáza
  • rakovina – včetně té nejagresivnější formy

Rickova slova pro srbský magazín Telegraph zněla jasně: „Všem lidem říkám, že je vyléčí konopí. Pokud ho vyzkoušíte, přesvědčíte se o jeho účincích. Je to v současnosti nejlepší lék.“ Abyste tato slova správně pochopili, přečtěte si jeho životní příběh.

Rickovy zkušenosti s rakovinou

V roce 2002 lékaři vzdali u Ricka léčbu rakoviny s tím, že nelze vyléčit. Tehdy měl za sebou několik neúspěšných operací třech pigmentových znamének v obličeji. Když je lékaři odstranili, zanedlouho se znovu objevily, ale v daleko horším stavu.

Ricka bavilo celý život pěstovat nejrůznější rostliny a bylinky. Jednoho dne přišla myšlenka, že by mohl překonat rakovinu. Víte jak? Stál u zrcadla, prohlížel si pigmentová znaménka a najednou si vzpomněl na jednu studii provedenou na Univerzitě ve Virginii. Ta tvrdila, že THC neboli aktivní látka z konopí, dokáže vyléčit rakovinu. Jelikož měl shodou okolností vyrobený svůj vlastní konopný olej, neváhal ho nakapat přímo do ran znamének. Ze začátku se žádné pozoruhodné změny neděly, proto to zkoušel znovu a znovu, místa si dokonce přelepoval náplastmi.

 

 

 

Poté, jak sám uvádí, se stalo něco mimořádného:

Po 4 dnech odstranil náplasti a nemohl uvěřit svým vlastním očím. Rány zmizely a jeho pokožka se zhojila a zregenerovala. Hned začal všem lidem v blízkém okolí povídat, jak si vyléčil rakovinu kůže sám. Každý se mu nejprve smál, ale uběhlo 11 dní (pro Ricka pocitově ještě delší doba) a rakovina se nevrátila. V tento moment se Rick rozhodl, že začne léčit lidi s onemocněním rakoviny.

Vyléčil i 80ti letého muže z rakoviny plic, kterému lékaři dávali dva dny života

Rick dokázal do 48 hodin zvrátit jeho stav a vyléčit ho. Iniciativa přišla tehdy od syna tohoto nemocného pána. Dovezl ho k Rickovi, byl oteklý po chemoterapiích a měl otevřené rány na nohou. Nasadit konopný olej nepřipouštěl v úvahu ani jeho lékař, ale nakonec se rozhodli léčbu zkusit. Syn namočil do oleje malou sušenku a podal jí svému otci. Lékaři tvrdili, že těsně před smrtí se životní funkce navrátí, takže změnu konopnému oleji nepřisuzovali. Tomuto pacientovi se přestaly podávat nemocniční léky a čekalo se na nejhorší, tedy na smrt velmi blízkého člověka. Kupodivu se otec zotavil velmi rychle, po 6 týdnech léčby konopným olejem nepotřeboval inzulín a po 3 měsících byl kompletně vyléčen z rakoviny.

Pan Simpson uvádí, že je terapie konopným olejem efektivní a nemá žádný věkový limit. Dokonce může být podávána i malým dětem.

Pokuty a riziko vazby

Samozřejmě k tomu, aby si člověk mohl udělat svůj vlastní konopný olej, potřebuje pěstovat konopí. Ani Rickův počin se nelíbil úřadům, takže mu přišla pokuta 2000 dolarů a ve 12 případech mu dokonce hrozilo vězení. Co ho zraňovalo ještě více? V komisi se nacházeli rovněž lidé, kterým on sám zachránil jeho nejbližší. I samotný soudce věděl, že se jedná o frašku. Rick by spíše zasloužil vyznamenání a ne trest, ale i přesto s tím nikdo nemohl nic udělat. Ani lékaři nemohli svědčit v jeho prospěch, i když by se účinky konopného oleje jistě potvrdily. A svědci také neměli povoleno vypovídat. Ač Rick tvrdí, že konopí nikdy neprodával pro jiné, než léčebné účely, jeho zklamání v úřadech je veliké.

 

 

Jak vyrobit a užívat konopný olej

Recept na výrobu konopného oleje publikoval Rick dokonce na internetu. Najdete ho na stránce phoenixtears.ca.

Poznámka: Jedná se o destilovaný olej, který obsahuje THC. Konopné oleje běžně dostupné na Slovensku jsou lisovány a THC neobsahují, protože je tato látka nelegální.

Podle Ricka je příprava konopného oleje i následná léčba extrémně jednoduchá – začíná aplikací několika kapek oleje 3 krát denně.

Obvyklé množství, které onkologickým pacientům dává je 60 gramů oleje v průběhu prvních 90 dnů. Také zdůrazňuje, že pro pacienty není nikdy pozdě začít s jeho užíváním.

Co se týče kouření konopí, Rick uvádí, že není natolik účinné jako užívání oleje. Přesto se lidé kouřící konopí s mírou, dožívají v průměru o 6 let více, než ti, kteří ho nekouří.

zdroj: 5, 9

tm dodává: pokud máte zájem si ho vyrobit doma, je možné pro zručné lidi vyrobit dle návodu:

http://konopijakolek.cz/jak-zpracovat-konopi-na-lek/vyroba-fenixovych-slz-ricka-simpsona/

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

2 komentáře

  1. mariankosmac napsal:

    A kde má človek zohnať to konope keď nemôže pestovať doma. Inak nejaké fénixove slzy sa predávajú ale nie je to lacné.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..