Muž z Venuše, který žil na Zemi

Kniha „Cizinec v Pentagonu“, kterou napsal dr. Frank E. Stranges, popisuje velmi neobvyklý příběh mimozemšťana, který žil na Zemi v letech 1957 – 1960, a během té doby se mu podařilo kontaktovat nejvyšší představitele americké vlády. Muž, který si říkal Valiant Thor, pocházel údajně z Venuše, měřil asi 180 cm a měl hnědé vlnité vlasy a hnědé oči. Se svou lodí přistál 16. března 1957 poblíž Alexandrie ve Virginii. Záhy po jeho přistání dorazila na místo policie, pro kterou měl jedinou zprávu – požadoval osobní schůzku s tehdejším americkým prezidentem Dwightem D. Eisenhowerem.

Nakonec se dostal do Pentagonu, kde se setkal s tajemníkem ministerstva obrany a později i se samotným Eisenhowerem a dalšími vysokými představiteli americké vlády. Na misi ho prý vyslala Vysoká rada, která žádala, aby zasáhl jménem mezigalaktické komunity. Obyvatelé sousedních světů se obávali našich jaderných schopností a varovali, že by nukleární válka mohla vést ke zničení lidské rasy. Během schůzky měl Thor předat prezidentovi dokument s digitálním obsahem. Byla v něm nabídka, že pokud se Země vzdá svých jaderných zbraní, představitelé Venuše jí na oplátku poskytnou dosud neznámé technologie. Prezident měl s návrhem v principu souhlasit, ale narazil u generálů zastupujících vojensko-průmyslový komplex. Ti takovou dohodu odmítli s tím, že je třeba si zachovat obranyschopnost proti cizím mocnostem.

 

Valiant Thor zůstal na Zemi tři roky. Dochovaly se jeho fotografie, na kterých se účastnil nejrůznějších vrcholných schůzek, a zatím nebyl důvod jejich pravost zpochybnit. Autor knihy dr. Frank Stranges byl federální maršál, který měl v Pentagonu tajnou bezpečnostní prověrku. Jeho příběh potvrdil i admirál Richard E. Byrd, který v letech 1957 až 1963 pracoval pro ministerstvo obrany. Mimochodem, Byrd měl na starosti také projekt „Blue Book“ – tajný vojenský program, který vyšetřoval zprávy o pozorování UFO. Dokonce i členové rodiny prezidenta Eisenhowera trvali na tom, že tato neuvěřitelná historka je pravdivá.

Samozřejmě, celý příběh je velmi kontroverzní a mnozí jsou přesvědčeni, že je pouze výplodem Strangesovy bujné fantazie. Na druhé straně – kdo z nás ví, zda některé světové mocnosti skutečně neudržovaly kontakty s mimozemšťany, o kterých kvůli přísnému informačnímu embargu nesmíme nic vědět?

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

1
Komentujte

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Vítězslav Crha Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Vítězslav Crha
Host
Vítězslav Crha

Ale není důvod mu nevěřit. Vždyť galaktické světlé síly zde existují s lidmi,jenom o tom nikdo schopen jaksi vědět,protože to by bylo v rozporu s dialektickým materialismem. V tom my,co jsme na duchovní bázi spravedlnosti,víry a lásky jsme o řády vepředu.