Muži jsou idioti, tvrdí vědecká studie v prestižním lékařském časopise

To, že muži nemají tak úplně pud sebezáchovy víme všichni, ale v tomto článku je to tak nějak hezky shrnuté :D.

Vědecká studie vrhá překvapivé světlo na hypotézu o mužské idiocii…

Blíží se Vánoce a s nimi i fůra nápadů na dárky. Na ty od mužů je dobré dát si pozor. Proč? Dva roky stará studie naznačuje, že muži mívají… poněkud zvláštní nápady. Ve vánočním čísle prestižního britského časopisu British Medical Journal vyšla pozoruhodná vědecká studie zaměřená na mužské rizikové chování. Autoři shrnují velmi jednoznačně její výsledek slovy: „Muži jsou idioti.“

O odlišnosti mužské a ženské mentality ve vyhledávání a vyhodnocování rizik už bylo popsáno mnoho stránek. Autoři nové studie se ale zaměřili na něco nového – popsali to termínem „Syndrom mužského idiota.“ Označují tím hypotézu, že muži výrazně častěji než ženy vykonávají zcela idiotské činnosti. Způsobeno by to mělo být podle autorů tím, že muži jsou idioti a idioti provádějí stupidní věci…

Jak k tomu vědci dospěli? Analyzovali výsledky Darwinových cen za posledních 20 let. Určitě jste o nich už slyšeli: udělují se, prakticky vždy posmrtně, lidem, kteří přispěli ke zlepšení lidstva tím, že se z něj neuvěřitelně slabomyslným způsobem sami odstranili. Existuje i jedna výjimka, cenu mohou získat i lidé, kteří se v rámci nějakého hloupého kousku sami sterilizovali. Vědci zkoumali, kolik cen dostali muži a kolik ženy, přičemž součástí analýzy byla i míra zjištění idiocie.

Pokud nevěříte, že tato studie opravdu vznikla, TADY je odkaz. Nicméně vánoční čílso BMJ bývá vždy poněkud uvolněné a lehce ironické… Ze 332 popisovaných případů šlo ve 14 situacích o současnou smrt obou manželů, takže zbylo „jen“ 318 studijních případů. Muži v tomto reprezentativním vzorku drtivě „zvítězili“: 282 cen putovalo jim, jen 36 ženám. Muži tedy umírali v 88,7 procentech případů.

Vědci konstatují, že výsledek přesně odpovídá hypotéze mužské idiocie, která tvrdí, že muži jsou čtyřikrát větší idioti než ženy. Autoři samozřejmě přiznávají, že jejich teorie i výzkum mají slabiny – jednou z nich je možnost, že ženy častěji nominují do Darwinových cen muže. Dodávají současně, že v nastávajícím vánočním období, kdy se více konzumuje alkohol a lidé provádějí nebezpečné činnosti jako zdobení stromečků, bude dostatek možností k verifikaci hypotézy…

 

zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

6
Komentujte

avatar
3 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
.lakMarošSysjuliusSoto Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Soto
Host
Soto

Zejména bílý muž, nemá žádnou hrdost a velikost i jeho vlastní ženy ho nenávidí……. každý si z něj dělá srandu všude, ve filmech, divadle, reklamách….. o tom napsal Moore – Hloupý bílý muž. Reich napsal – Promluva k malému muži, tam to je ještě horší. Pud sebezáchovy tak jako tak žádný neexistuje, na to přišel už dávno Freud o kouřové pauze, když si jednou takhle z hluboka natáhnul .

Všichni chtějí být šťastní, ale dělají všechno proto, aby se to nikdy nestalo. 🙂

.lak
Host
.lak

Z PL EU, eš, 19. 7. 2017 9:15:41 je samozřejmě organizace podlokajníků muslimů. Vidíte to a slyšíte ve dne v noci. . Oči mají nevidí, uši majíce neslyší, rozum majíce nepoužívají ho a nechápou. . Ach to výkonné školství vychovaných. Jenom jiná forma naprogramování formantů v podstatě nesvéprávných bez vlastních vůlí a úsudků, no a jako u náboženství ale pro dobré vychování holt i nabízenému hovnu budou říkat lahůdka a šťastně s tím mlaskat. Reagovat Time 11:50, eš, 19. 7. 2017 9:18:03 http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10731-vzath-jezis-papez-frantisek-nebezpecne-skodlive Reagovat Re: EU, eš, 19. 7. 2017 9:26:47 Začalo to po převratu s utahováním opasků a ti… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

Soto – to všetko hovorí propaganda už desiatky rokov – teda – „táto pravda je pravda“ preto, že to ten tvoj generačný mozog JE schopný obsiahnuť. ???To – že mnohí muži idioti sú, ešte neznamená, že všetci muži sú idioti! Toto celé – je súčasťou tej sebanenávisti – sebaničenia, autogenocídy! Toto je feministický – neomarxistický článok! MUŽI – SÚ KRÁSNI Z PODSTATY SVOJEJ FYZICKOSTI – starý muž je vždy krajší, ako stará žena! MUŽI SÚ MÚDRI – LEN SA NECHÁVAJÚ – zamiľovaní – ZNEUŽÍVAŤ! VŽDY BY SOM CHCEL BYŤ LEN – MUŽOM! – aby som mohol zvádzať – ženy! Byť mužom… Číst vice »

julius
Host
julius

Sakra ta vedra ale musi byt pro nektere s britského časopisu British Medical Journal opravdu katastrofalni nasledky na mozek.

Sys
Host
Sys

Idiocii potvrzuje většina politických představitelů na celém světě, a to si o sobě myslí jak jsou chytří, důležití a mocní :))) Pár političek jim úspěšně sekunduje.
Pak jsou ještě nad nimi psychopati. Ti možná mají vysoké IQ, ale naprosto postrádají EQ. Svým potomkům absenci EQ vytvářejí uměle krutými metodami výchovy od nejútlejšího mládí.

.lak
Host
.lak

To bylo i pravidlo u šlechty že mírné potomky zavírali do věžiček, zpupné do hladomoren a v rytířských soubojích likvidovali nemilosrdně slabé, potomek nepotomek i s tím že levobočci ždímající poddané z krve nahrazovali prvorozené takže selekci mají po staletí.
https://ulozto.cz/!n6p1xDHu/muz-se-zeleznou-maskou-cz-avi