Odvážný mýval vylezl na mrakodrap a stal se slavný na sociálních sítích (VIDEO)

Mýval, který vyšplhal na 25 patrovou budovu v americkém městě St. Paul v Minnesotě, přitáhl pozornost uživatelů sociálních sítí po celém světě.

Zvíře bylo poprvé zpozorováno v pondělí na fasádě jedné z kancelářských budov v St. Paulu. Příští den si zaměstnanci rozhlasové stanice MPR všimli, že mýval se stále škrabe nahoru a to bez jídla a vody. Snažili se ho zachránit, ale mýval zachráncům utekl.

​Uživatelé sociálních sítí sledovali vzestup tohoto „lezce“ a dokonce mu věnovali hešteg #mprraccoon, který se stal na Twitteru virálním.

Někteří zaměstnanci dokázali mývalův výstup na mrakodrap vyfotografovat zblízka.

Naštěstí zvíře bezpečně dosáhlo střechy, kde ho chytili pracovníci údržby budovy.

 

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

9
Komentujte

avatar
3 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
MarošmisaHajnej Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Maroš
Host
Maroš

Mýval je veľmi nebezpečné a útočné zviera!!! Dokument – „Ako nás zabíjajú“ – o rizikách spojených s domácim chovom divokých zvierat! „Как они нас убивают? Тайная жизнь домашних животных“ Документальный спецпроект от 18.08.2017 https://www.youtube.com/watch?v=XgJBdP07FUA – – – „Na Slovensku se odehrává ekologická katastrofa. Malý Dunaj a desítky jeho přítoků jsou momentálně v příšerném stavu. Ze záhadných důvodů několik dní bratislavská čistírna odpadních vod ve Vrakuni vypouštěla (nebo ještě vypouští) škodlivé látky přímo do řeky.“ „Neoficiální zdroje mluví o tom, že situace souvisí se středeční masivní bouří, která v podstatě vytopila celé západní Slovensko. Obrovský tlak na kanalizaci podle neověřených informací… Číst vice »

Hajnej
Host
Hajnej

Mýval je nebezpečný jen pro debily jako jsi ty. Už 4 roky mývaly studuji, takže vím o čem mluvím.

Maroš
Host
Maroš

Hajnej – „já su polesnej“ – zjavne ich študuješ ako medveďov grizly – ja tu hovorím o mývalovy ako „rádoby“ domácom miláčikovi – o. i. by si potom býval na strome asi ty! To video je pre teba v ruštine asi neprijateľné, resp. pridlhé – lebo také niečo dokážu dopozerať len takí debili ako som ja – inak by si si mohol pozrieť znetvorenú tvár dievčatka, ktoré mával napadol! Aby sme sa rozumeli napriek mojej debilite – ja rozumiem tomu, že zlatučký ksichtík mývala /červená panda je v tomto hviezda!/ zvádza chovať takéto zvieratko doma, ale je to jednoducho nevyspytateľné… Číst vice »

misa
Host
misa

Ten útok mývala jsem viděla. Mýval se jako nezvaný host schovává v ležící popelnici a nějaký chlap se ho s koštětem snaží neurvale vyhnat. To nemohl ten chlap-debil nalíčit past s jídlem, zavolat odchytovou službu ? To musel NEURVALE, NÁSILNĚ toho mývala koštětem mlátit ? Diví se někdo, že za to mýval toho debila napadl ? Já ne. Ten chlap si to za svoji debilitu zasloužil. Je mi líto Maroši, ale mýval (divoké zvíře) zde jednal v sebeobraně. Zkus strčit do lva a sežere tě i s botama. Mýval byť maličký jednal podobně. Ano, souhlasím, je to divoké zvíře. Chovat… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

Mývaly sa údajne v Európe chovali pre chutné mäso a prvých mývalov do voľnej prírody vypustil Herman Goring ešte v 30-tych rokoch – od vtedy sú s nimi len problémy a ich chovateľov mám rovnako na háku, ako chovateľov iných druhov, ktoré nepatria do našej prírody a robia v nej len škodu! „Zabi bobra – zachrániš strom!“

Miroslav Sládek parafrázuje rozhodnutie EU o celoplošnej likvidácii mývala v európskej prírode v prirovnaní s ostatnými imigrantmi.
Miroslav Sládek – Není mýval jako mýval
https://www.youtube.com/watch?v=rqz2CiEfei4

Maroš
Host
Maroš

Aby bolo jasno medzi nami debilmi a vami mývalými /nie bývalými/ slniečkármi: „Od 4.8.2016 je účinné Vykonávacie nariadenie Komisie (EÚ) č. 1141/2016 z 13.júla 2016, ktorým sa prijíma zoznam inváznych nepôvodných druhov vzbudzujúcich obavy Únie podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) č. 1143/2014 z 22. októbra 2014 o prevencii a manažmente introdukcie a šírenia inváznych nepôvodných druhov, ktoré nadobudlo účinnosť od 1.1.2015. Ďalšie druhy do zoznamu inváznych nepôvodných druhov vzbudzujúcich obavy Únie boli doplnené Vykonávacím nariadením Komisie (EÚ) č. 1267/2017 zo dňa 12. júla 2017. Zoznam zahŕňa invázne nepôvodné druhy rastlín aj živočíchov. Tieto druhy sa nesmú úmyselne: a)… Číst vice »

misa
Host
misa

Ano Maroši, v Evropě mýval škodí. Toto video je však z americké Minesoty, to je jeho domovina a tam je hvězdou. Je tak slaďounký. Inu jak se říká: jiný kraj, jiná pravidla.

Maroš
Host
Maroš

misa – koľko detí u nás videlo živú kravu – mimo tej fialovej Milky? Takéto videá, kde sú zvieratá – ktoré ti v reáli odhryznú nos – „tak slaďučké“ – slúžia opäť nejakému marketingu – tipujem – do polroka bude na svete nejaký produkt s grafikou mývala! Koľko ľudí žijúcich v megapolisoch vie úplný prd o týchto zvieratách – možno chudoba v slumoch na okrajoch miest vie, ale tí nie sú súčasťou megabiznisu s rôznymi zvieracími miláčikmi. Už len blbá tetovačka s mývalom prináša lówe! Teraz späť k veci: 1/ Zatiaľ neviem o prípade, keby niekoho napadla mačka „v sebaobrane“… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

Tu je skúsenosť českého chovateľa – vyberám: „Nepodléhejte iluzi, že vám může nahradit pejska nebo kočičku. Malý medvídek je samozřejmě roztomilý a mazlivý jako každé mládě, může tedy vzbudit touhu mít ho doma. Ale fáze „plyšového mazlíka“ velmi brzo končí. Už dospívající mýval je divoký, nezkrotný, kousavý, škrábavý a neuznává žádný řád a pravidla. Dospělí jedinec je vysloveně nevrlý a samotářský – od lidí chce jen jídlo, jinak o ně nestojí.“ „Jsou čistotní a nezapáchají, ale chodit na WC na jedno místo – jako kočičku – ho nenaučíte! To že mýval vše omývá, není až tak docela pravda. Mývalové ve… Číst vice »