Na českém trhu se objevili přístroje na měření V/m, které jsou špatně nastavené

…..je skutečně nepochopitelné, že firma, která vyrábí elektronické zařízení nemá ani potuchy o jednotkách….

00:27

Jedná se o výrobky čínských přístrojů, kterými si mohou lidé změřit napětí na metr čtvereční. Jejich intenzitu a tím se zabezpečit proti poškozování z ozáření. Je nutné upozornit na přístroj GM3120, který má špatně označené měřené jednotky. Veškeré hodnoty V/m je nutné podělit 100. Ukazuje totiž milivolty na metr a nikoliv volty na metr.

 

 

Napsal nám jeden čtenář tadesca a vlastník přístroje následující:

 

 

A zde je možné se zorientovat v popsaném tématu: https://www.elektrosmog-zony.cz/namereno6.html

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

6 komentářů

  • M napsal:

   Vedel by nekdo, kde je chyba s casem? Kliknete na odkaz a v diskuzi jsou komentare datovane jako „dnes v 19:30“ apod.. ze by byl nekdo s casem „napred“? :))

 1. „Jedná se o výrobky čínských přístrojů, kterými si mohou lidé změřit napětí na metr čtvereční. Jejich intenzitu a tím se zabezpečit proti poškozování z ozáření. Je nutné upozornit na přístroj GM3120, který má špatně označené měřené jednotky. Veškeré hodnoty V/m je nutné podělit 100. Ukazuje totiž milivolty na metr a nikoliv volty na metr.“

  V tomto odstavici jsou hned dvě chyby: 1) jednotka V/m nejsou volty na metr čtvereční, ale volty na metr, 2) předpona mili znamená jednu tisícinu, takže údaj na dospleji je nutno podelit tisícem, nikoli stem.

 2. jirik napsal:

  Zakažte zásahy vnějších energií do činnosti nervových systémů obyvatel České republiky!
  USA i Evropská unie investují v posledních letech miliardy dolarů a eur do výzkumu lidského mozku. Výsledky tohoto výzkumu už teď pomáhají tisícům postižených lidí na světě. Pokud ale nevzniknou zákony, které by zakazovaly použití technologií dálkového ovládání činnosti lidského mozku, fyzickým i právnickým osobám a státním organizacím, přestane být za několik let pravdou, že Česká republika je demokratickým státem.

  Díky výzkumu mozku jsou dnes přesně známa místa v mozku, která řídí činnost různých tělěsných orgánů i kde se odehrávají vyšší mozkové činnosti jako jsou myšlenky nebo řeč. Známy jsou i frekvence vysílaní nervových impulsů, které různým činnostem v lidském mozku odpovídají. Lidský mozek totiž, podobně jako počítače, funguje digitálně, protože informace uvnitř mozku se přenášejí počtem a frekvencí nervových vzruchů. O to snadněji si mozek „rozumí“ s počítačovými technologiemi.

  http://outsidermedia.cz/zakazte-zasahy-vnejsich-energii-do-cinnosti-nervovych-systemu-obyvatel-ceske-republiky/

  • ivana napsal:

   buďto tomu nerozumím, nebo je to tak děsivé, že tomu ani rozumět nechci

   • Slávek napsal:

    ivanko, uklidni se. nerozumíš tomu. přístroj měří fyzikálně správnou hodnotu, jen si je třeba pamatovat, že v označení jednotky je třeba napsat „m“ před to V a kdo to technicky nezvládne, tak si to může pamatovat. Jistě je lépe napsat mejla výrobci, že má špatně uvedenou jednotku, než tady z toho dělat kolosální aféru, která se nekoná.

    zdar všem chemtrailistům

    Slávek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..