Na policisty v Německu zaútočilo dvě stě afrických migrantů, když chtěli deportovat jednoho z nich do Konga. Báli se o život a nakonec jej poté, co jim byly zdemolovány vozy, pustili

Policisté ve městě Ellwangen na jihu Německa se snažili zadržet muže z Konga, který měl být deportován ze země. Dopadlo to ale úplně jinak, než očekávali. Jakmile mu nasadili pouta a chystali se ho odvézt na letiště, jejich tři policejní auta obklíčily zhruba dvě stovky dalších migrantů, kteří vozy začali demolovat. Informoval o tom britský deník The Daily Mail a následně i další média.

Migranti podle reportéra vyhrožovali mnohem větším násilím, pokud policisté jejich kumpána nepustí. Ti se podle vlastních slov báli o život natolik, že museli rozzuřenému davu vyhovět a dát se na ústup, neboť nestihli ani přivolat posily, navíc než by stihly dorazit, mohlo být po nich. „Byli velmi agresivní. Vyhrožovali nám víc a víc. Byli jsme nuceni se stáhnout,“ řekl jeden ze zasahujících policistů.

Třiadvacetiletý migrant, kvůli kterému celá situace vznikla, tak stále zůstává v Německu, přestože měl být ze země vyhoštěn. Po incidentu navíc zmizel a nikdo neví, kde se pohybuje.

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4 komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.