Na policisty v Německu zaútočilo dvě stě afrických migrantů, když chtěli deportovat jednoho z nich do Konga. Báli se o život a nakonec jej poté, co jim byly zdemolovány vozy, pustili

Policisté ve městě Ellwangen na jihu Německa se snažili zadržet muže z Konga, který měl být deportován ze země. Dopadlo to ale úplně jinak, než očekávali. Jakmile mu nasadili pouta a chystali se ho odvézt na letiště, jejich tři policejní auta obklíčily zhruba dvě stovky dalších migrantů, kteří vozy začali demolovat. Informoval o tom britský deník The Daily Mail a následně i další média.

Migranti podle reportéra vyhrožovali mnohem větším násilím, pokud policisté jejich kumpána nepustí. Ti se podle vlastních slov báli o život natolik, že museli rozzuřenému davu vyhovět a dát se na ústup, neboť nestihli ani přivolat posily, navíc než by stihly dorazit, mohlo být po nich. „Byli velmi agresivní. Vyhrožovali nám víc a víc. Byli jsme nuceni se stáhnout,“ řekl jeden ze zasahujících policistů.

Třiadvacetiletý migrant, kvůli kterému celá situace vznikla, tak stále zůstává v Německu, přestože měl být ze země vyhoštěn. Po incidentu navíc zmizel a nikdo neví, kde se pohybuje.

Zdroj: 1

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

4 Komentáře zapnuto "Na policisty v Německu zaútočilo dvě stě afrických migrantů, když chtěli deportovat jednoho z nich do Konga. Báli se o život a nakonec jej poté, co jim byly zdemolovány vozy, pustili"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Karel
Host
Karel

A nemyslíte si, že to čeká i nás, když si volíme proimigrační strany? A to auto na fotce není německé policie

jirik
Host
jirik
jirik
Host
jirik

Jak hlasovali slovenští europosranci k migraci
comment image

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!