Na setkání Visegrádské skupiny v Praze předloží Steinmeie dokument vzniku Evropského superstátu. Další krok, jak zbavit státy suverenity!

Polská tv stanice TVP INFO informovala polské občany o tom, co EU, USA a NATO „upekly.“ Samozřejmě, hlásná trouba protektorátního režimu v Praze, ČT24, nám, občanům České republiky, „zapomněla“ tuto informaci přinést. 

Na setkání Visegrádské skupiny v Praze předloží Frank-Walter Steinmeie devítistránkový dokument vzniku Evropského superstátu. Členské státy se vzdají: 

 

 

 

1) vlastní armády, vlastních tajných služeb, vlastního zákonodárství, vlastního daňového systému, vlastní měny


2) kontroly nad státní hranicí včetně systému a procedury vpouštění a relokace migrantů


3) vytvoření společného vízového systému, společnou zahraniční politiku transformace NATO

V preambuli textu vlády Francie a Německa oznamují: „Naše státy sdílejí společné předurčení a společný žebříček hodnot, které dávají předpoklad ještě hlubšímu sjednocení našeho obyvatelstva. Budeme tedy usilovat o politickou unii v Evropě a zveme další Evropany k připojení k projektu.“

Vznikne společná armáda „European Security Compact” na principu „ohrožení jednoho státu/ohrožení všech států. Rozvědka a kontrarozvědka bude podřízena jednomu centru. Bude zvětšena pravomoc „Evropského veřejného žalobce“ a vznikne jednotný trestní zákoník. Národní instituce a státy nebudou mít právo rozhodovat o migraci a nebudou mít vlastní azylovou politiku. Rozmístění migrantů bude povinné a bude respektovat rovnoměrné rozdělování uprchlíků, a národní státy to nebudou moci odmítnout. Německo a Francie už ve jménu EU začaly jednat se severoafrickými zeměmi na nejvyšší úrovni o pravidlech migrace. Bude zavedena jednotná měna euro pro všechny členské země, otázka nezní zda, ale kdy bude přijato. Bude zaveden jednotný daňový systém a bude odstraněna konkurence v daňovém systému mezi jednotlivými zeměmi…“

To je tak ve zkratce všechno. Takže je to tu, vážení. Když jsem to četl, vzpomněl jsem si okamžitě na Mnichovskou dohodu 1938 … Tohle je naše prostá likvidace a podle všeho evidentní příprava na válku. Je to otevřená realizace Nového světového řádu v Evropě /NWO/.

 

 

 

Celý text s nímž Steinmeier vystoupí v Praze si můžete přečíst tady:http://www.tvp.info/25939587/

Nezdá se, že by šlo se o fake news nebo hoax. TVP INFO je polská veřejnoprávní televize.
A o tomto všem by měli za nás rozhodovat současní samozvaní psychopati, co jsou v celé EU?

Tak už vím, proč Velká Británie vycouvala z EU. Také proč začíná aktivně couvat Maďarsko. My zatím stále lezeme někomu do …… Kolik naši představitelé za to dostanou, asi dost a potom se vytratí někde do bezpečí.

Došlo mejlíkem s žádostí o uveřejnění.

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

9
Komentujte

avatar
3 Comment threads
6 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
MarošterezaSysiJaroslavPavel Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Sysi
Host
Sysi

Jestlipak si naši političtí lídři uvědomí, že když podepíší, je to jejich konec? Nebudou potřební, jejich pravomoce převezmou neziskovky a přichází v úvahu také monarchie. Územní celky (už ne národní státy) by měla poté zastupovat jedna osoba: prezident/monarcha.

Sysi
Host
Sysi

Pardon, ale na TVPinfo vyšel tento článek 27. 6. 2016 !!
To samozřejmě neznamená, že k tomu nesměrujeme, naopak zcela jistě směrujeme. Nicméně teď v tomto podání to vypadá jako aktuální poplašná zpráva. Asi by bylo záhodno při přebírání podobných článků uvést pravdu hned v úvodu.

tereza
Admin

Děkujeme za upozornění. Poplašná zpráva to určitě není, ale aktuální ano, a stále víc.

Sysi
Host
Sysi
tereza
Admin

Děkuji. No vidíte, že to je aktuální. 🙂 A Macron před několika týdny opět volal po vzniku armády EU.

Maroš
Host
Maroš

EURÓPSKU ARMÁDU PLÁNUJÚ SARACÉNI – VYZNAVAČI ISLÁMU NEARABSKÉHO PÔVODU! Je to tzv. mäkká ideologická vojna – „zabudnime na spory – buďme kamaráti“ – prebieha to aktuálne na striedačku – raz Merklová, raz Macron – testuje sa tolerancia Francúzov aj východného bloku k Nemcom – kvôli posledne vojne WW2, pretože len idiot sa môže domnievať, že tejto armáde bude reálne veliť nejaký Slovan – narcis generál Petr Pavel v NATO je-bol viac menej marketingová vábnička – keď ešte o nič nešlo. Ono sa schválne nejde ďalej do histórie – aby sa neobnovovala historická pamäť národov – kto kedy s kým a… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

Oprava – nie Sulejman, ale Saladin…
“ Po krátkom odpore padol aj Jeruzalem. Väčšinu jeho kresťanských obyvateľov sultán prepustil za výkupné. Na vtedajšie pomery išlo o veľmi milosrdný čin. Križiaci pri dobytí Jeruzalema takmer všetkých jeho obyvateľov povraždili.“
https://zaujimavosti.sme.sk/c/3382309/porazka-kriziakov-vo-svatej-zemi.html

Pavel
Host
Pavel

Takže přátelé. Před 10 lety jsem si dovolil u nějakého článku o EU napsat komentář na novinky.cz. „Pamatujte si jedno! Přestože nás Sovětský svaz dost ovlivnil a mel na nás obrovský vliv, tak to nebude nic s tím co sem časem přijde z Francie a Německa. Jednoho dne nás rusové z těchto sraček zase budou tahat ven“ Tehdy jsou dostal tolik minusů jako nikdy v životě. A také jsem si přál abych se mýlil. Bohužel. Buďte k obraně vlasti připraveni protože jsme ve fázi pomalého vaření žáby.

Jaroslav
Host
Jaroslav

Souhlas Pavle… jsme ve střehu, nic jiného prostý občan ani nemůže.