Na setkání Visegrádské skupiny v Praze předloží Steinmeie dokument vzniku Evropského superstátu. Další krok, jak zbavit státy suverenity!

Polská tv stanice TVP INFO informovala polské občany o tom, co EU, USA a NATO „upekly.“ Samozřejmě, hlásná trouba protektorátního režimu v Praze, ČT24, nám, občanům České republiky, „zapomněla“ tuto informaci přinést. 

Na setkání Visegrádské skupiny v Praze předloží Frank-Walter Steinmeie devítistránkový dokument vzniku Evropského superstátu. Členské státy se vzdají: 

 

 

 

1) vlastní armády, vlastních tajných služeb, vlastního zákonodárství, vlastního daňového systému, vlastní měny


2) kontroly nad státní hranicí včetně systému a procedury vpouštění a relokace migrantů


3) vytvoření společného vízového systému, společnou zahraniční politiku transformace NATO

V preambuli textu vlády Francie a Německa oznamují: „Naše státy sdílejí společné předurčení a společný žebříček hodnot, které dávají předpoklad ještě hlubšímu sjednocení našeho obyvatelstva. Budeme tedy usilovat o politickou unii v Evropě a zveme další Evropany k připojení k projektu.“

Vznikne společná armáda „European Security Compact” na principu „ohrožení jednoho státu/ohrožení všech států. Rozvědka a kontrarozvědka bude podřízena jednomu centru. Bude zvětšena pravomoc „Evropského veřejného žalobce“ a vznikne jednotný trestní zákoník. Národní instituce a státy nebudou mít právo rozhodovat o migraci a nebudou mít vlastní azylovou politiku. Rozmístění migrantů bude povinné a bude respektovat rovnoměrné rozdělování uprchlíků, a národní státy to nebudou moci odmítnout. Německo a Francie už ve jménu EU začaly jednat se severoafrickými zeměmi na nejvyšší úrovni o pravidlech migrace. Bude zavedena jednotná měna euro pro všechny členské země, otázka nezní zda, ale kdy bude přijato. Bude zaveden jednotný daňový systém a bude odstraněna konkurence v daňovém systému mezi jednotlivými zeměmi…“

To je tak ve zkratce všechno. Takže je to tu, vážení. Když jsem to četl, vzpomněl jsem si okamžitě na Mnichovskou dohodu 1938 … Tohle je naše prostá likvidace a podle všeho evidentní příprava na válku. Je to otevřená realizace Nového světového řádu v Evropě /NWO/.

 

 

 

Celý text s nímž Steinmeier vystoupí v Praze si můžete přečíst tady:http://www.tvp.info/25939587/

Nezdá se, že by šlo se o fake news nebo hoax. TVP INFO je polská veřejnoprávní televize.
A o tomto všem by měli za nás rozhodovat současní samozvaní psychopati, co jsou v celé EU?

Tak už vím, proč Velká Británie vycouvala z EU. Také proč začíná aktivně couvat Maďarsko. My zatím stále lezeme někomu do …… Kolik naši představitelé za to dostanou, asi dost a potom se vytratí někde do bezpečí.

Došlo mejlíkem s žádostí o uveřejnění.

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

9 komentářů

 1. Sysi napsal:

  Jestlipak si naši političtí lídři uvědomí, že když podepíší, je to jejich konec? Nebudou potřební, jejich pravomoce převezmou neziskovky a přichází v úvahu také monarchie. Územní celky (už ne národní státy) by měla poté zastupovat jedna osoba: prezident/monarcha.

 2. Sysi napsal:

  Pardon, ale na TVPinfo vyšel tento článek 27. 6. 2016 !!
  To samozřejmě neznamená, že k tomu nesměrujeme, naopak zcela jistě směrujeme. Nicméně teď v tomto podání to vypadá jako aktuální poplašná zpráva. Asi by bylo záhodno při přebírání podobných článků uvést pravdu hned v úvodu.

  • tereza napsal:

   Děkujeme za upozornění. Poplašná zpráva to určitě není, ale aktuální ano, a stále víc.

  • Maroš napsal:

   EURÓPSKU ARMÁDU PLÁNUJÚ SARACÉNI – VYZNAVAČI ISLÁMU NEARABSKÉHO PÔVODU!

   Je to tzv. mäkká ideologická vojna – „zabudnime na spory – buďme kamaráti“ – prebieha to aktuálne na striedačku – raz Merklová, raz Macron – testuje sa tolerancia Francúzov aj východného bloku k Nemcom – kvôli posledne vojne WW2, pretože len idiot sa môže domnievať, že tejto armáde bude reálne veliť nejaký Slovan – narcis generál Petr Pavel v NATO je-bol viac menej marketingová vábnička – keď ešte o nič nešlo.
   Ono sa schválne nejde ďalej do histórie – aby sa neobnovovala historická pamäť národov – kto kedy s kým a prečo bojoval.

   LOGICKY! – na čom si zakladá každá poriadna armáda?! NA TRADÍCII! Teda aj na tradičných skúsenostiach v konfliktoch v histórii. Táto spoločná armáda je len vojenská lesť TAKIA, vďaka ktorej západné saracénske /poturčené Nemecko/ mocnosti definitívne odzbroja a rozvrátia NAŚE národné defenzívne systémy – vrátane vojenskej výroby – vojenskej ekonomiky, celého zázemia.

   Rusi to zažili hneď po rozvrate ZSSR – USA sa vďaka zmluvám o spolupráci dostali k vojenskému výskumu a tajomstvu otvorenými dverami. Pozor na jedno ruské príslovie – „Kto nechce živiť vlastnú armádu – bude musieť živiť cudziu armádu!“ – tu nejde o živenie nejakých žoldnierov ani okupantov, ale o to, že vo Francúzsku a Nemecku prebieha islamizácia!!! a keď sa tieto dve krajiny vďaka neomarxistickým SARACÉNOM v EU parlamente rozhodnú vyhlásiť EURÓPSKY KALIFÁT!!! – ČO JE GLOBÁLNY CIEĽ! – tak BUDEME bez vlastnej armády ISLAMIZOVANÍ aj my!
   I Saraceni
   https://www.youtube.com/watch?v=CBUJ3Ps4Nhg

   Poznámka – existuje pojem Burkeova šľachta – sú to šľachtické rody križiakov, ktoré v poslednej križiackej vojne na Blízkom Východe – po dobytí Jeruzalema Sulejmanom, prisahali vernosť Al…., a keďže je v pláne GP Kalifát č. 3 /maurský, osmanský, EU neomarxistická islamo-monarchia/ – tak sa práve realizuje! Lenže nejde o len tak nejaké križiacke rody – ide o pokrvné línie – king blood lines súčasných vládcov Zeme, ktorých história siaha až do obdobia faraónov!

   Zámerne sem nedávam názov videa – dobre sa posaďte!
   https://www.youtube.com/watch?v=5Xn59-HBwx0

   ???

 3. Pavel napsal:

  Takže přátelé. Před 10 lety jsem si dovolil u nějakého článku o EU napsat komentář na novinky.cz. „Pamatujte si jedno! Přestože nás Sovětský svaz dost ovlivnil a mel na nás obrovský vliv, tak to nebude nic s tím co sem časem přijde z Francie a Německa. Jednoho dne nás rusové z těchto sraček zase budou tahat ven“ Tehdy jsou dostal tolik minusů jako nikdy v životě. A také jsem si přál abych se mýlil. Bohužel. Buďte k obraně vlasti připraveni protože jsme ve fázi pomalého vaření žáby.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.