Na východě Slovenska hlásí svědci další přesuny amerických tanků a těžké techniky na východ

Na východě Slovenska hlásí svědci další přesuny amerických tanků a těžké techniky na východ! Abramsy s pouštní kamufláží, náklaďáky v lesní “camo” úpravě , noční přelety helikoptér směrem opět na východ! V Bratislavě kvůli tomu propukla demonstrace! Ukrajina se stala “tichým” členem NATO, potvrdil nám zdroj z Washingtonu! Všechno probíhá výhradně v noci, nikdo nechce o transportech mluvit.

Slovenský server Hlavné správy přinesl včera informaci o tom, že minulý čtvrtek na Hodžově náměstí v Bratislavě proběhla demonstrace skupiny slovenský občanských aktivistů, kteří protestovali proti poslednímu fenoménu, který v posledních měsících začínají pozorovat obyvatelé okresů na východním Slovensku. Protest se totiž týkal přesunů a transportů americké těžké techniky ze západu na východ mimo dohled hlavních elektrifikovaných tratí. Naše redakce Aeronetu dostává identické informace od slovenských čtenářů už od roku 2015, pokaždé v různých intervalech, ovšem v posledních měsících je to už opravdu neúnosné. Něco se opravdu děje. Že je situace opravdu vážná, o tom svědčí zprávy a informace od slovenských občanů.

Začalo to tento rok na jaře, kdy obyvatelé Lučence, Rožňavy, Košic a Trebišova nám začali posílat nezávisle na sobě emaily o tom, že v noci nemohou spát, protože po železnici probíhají podivné “zatemněné” transporty. Motorové lokomotivy táhnou vlaky s vojenskou těžkou technikou americké armády. Soupravy jedou rychlostí okolo 30 km/h, jedou tedy velmi pomalu, doslova krokem. Z oken domů a bytů není nic vidět, protože vlak není nijak osvícen. Několik pisatelů si všimlo, že transporty probíhají v souladu s lunárním cyklem, když je Měsíc v novu anebo když je zatažená obloha v noci. Logicky to znamená, že někdo usiluje o to, aby toho bylo při přesunech vlaku vidět co nejméně. To je však zbytečné na Slovensku tutlat, protože lidé to stejně zjistí.

Americké zbraně z Iráku míří z Hamburku přes ČR, jindy přes Rakousko, na Slovensko a odtamtud na Ukrajinu

Právě před měsícem 10. září byl na nádraží v Lučenci vyfocen vlak, který ovšem nebyl nijak utajován, protože byl zachycen ve dne. Na podvalnících vlaku byly převáženy americké tanky M1A2 Abrams směrem dále na východ. Co je ovšem velmi znepokojující, to je nátěr tanků. Jedná se totiž podle našeho zjištění o stažené tanky z Iráku a z Kuvajtu z výzbroje americké armády.

Přesuny do Evropy začaly na jaře, hlavním přístavem pro vykládku v Evropě je německý Hamburk. Informaci máme potvrzenou ze dvou německých důvěrných zdrojů. Z lodí v Hamburku jsou tanky a technika naloženy na vlaky a podvalníky německých drah a poté putují neznámo kam na východ Evropy. Trasy jsou různé, většina nakládky míří přes Polsko do Pobaltí, ale nově se ukazuje, že část zbraní z Iráku míří k novému spojenci NATO, na Ukrajinu. Nejde o zbraně v imatrikulaci americké armády, nejde ani o tanky přesunované na vojenské cvičení, třeba do Maďarska nebo z Maďarska, protože stroje by měly imatrikulační čísla amerických posádek v Německu a měly by zeleno-hnědé “camo”, nešlo by o tanky v pouštní irácké úpravě “Sandman”, potvrdil nám zmíněný zdroj.

Tyto přesuny lze interpretovat velmi snadno, jedná se o dodávky amerických použitých zbraní z Iráku novému majiteli v Kyjevě. Ukrajina buduje novou armádu z amerických zbraní a Ukrajinci si potom sami tanky upraví, natřou je vlastní zelenou kamufláží atd. Stejně tak si můžeme všimnout, že na východě Slovenska jsou vidět i jiné transporty, s americkými starými vozy Humvee, zastaralé americké vojenské náklaďáky atd. Všechno je posunováno a transportováno na východ.

Přesuny probíhají nejčastěji v noci po vedlejších tratích, přes den jsou vlakové soupravy odstaveny na nádražích mimo nástupiště, obvykle v tzv. seřadišti pro odstavené vlaky a vagony mimo dohled cestujících. V noci se ovšem strhává doslova peklo. V noci po 22. hodině začne třískání, které se rozléhá do širokého okolí. Dochází k připojování tažných motorových lokomotiv, kterých musí být více za sebou, protože vlak je ukrutně těžký a jedná motorová jednotka ho neutáhne ani omylem.

 

Jakmile padne tma, začínají se z nádraží ozývat zvuky jako z pekla, v noci turbovrtulová letadla a černé helikoptéry

Drážní dělníci připravují odjezd vlaku asi půl hodiny a poté se souprava začne sunout. Jsou slyšet skřípání kolejí, vrzání a rány, protože hmotnost vlaku, který veze tanky, samohybné houfnice a další, je tak značná, že původní železniční svršek to prostě nedává a při vyšší rychlosti soupravy by hrozilo vykolejení vlaku. Takže přesun je pomalý a lidé, kteří bydlí blíže k trati, jsou okamžitě na nohou, otevírají okna a snaží se zjistit, co se děje. V poslední době registrují svědci přelety turbovrtulových letadel a helikoptér v noci ze západu na východ a severovýchod. Naše redakce by chtěla čtenáře Aeronetu na Slovensku tímto požádat, aby se nebáli a poslali nám informace, fotografie, video záběry z mobilů, klidně i v noční a mizerné kvalitě, rádi bychom zdokumentovali cestu amerických zbraní z Iráku přes Hamburk na Ukrajinu a podkladový materiál rádi uvítáme.

Američané prostě přesunují přes Slovensko na Ukrajinu zbraně určené pro ukrajinskou armádu. Ta se totiž stala neoficiálně členskou zemí NATO tajným dekretem Donalda Trumpa v červenci tohoto roku. Informaci jsem získali ze zdroje z okolí bývalého poradce amerického prezidenta Stevea Bannona. Ukrajina se nemůže stát členskou zemí NATO oficiálně, ale může hostit neomezený počet amerických vojáků a zbraní jako suverénní země. A právě důsledek tohoto rozhodnutí vidíme na východním Slovensku.

Tento přístup americké armády je naprosto logický. Nejprve nasunou na Ukrajinu americké zbraně a vytvoří zbrojní závislost ukrajinské armády na amerických zbraňových systémech, což posílí americké zbrojovky a dá to práci americkým dělníkům, o což usiluje Donald Trump. Ukrajina již hostí americké vojáky v roli poradců a odborníků na zbraňové systémy, kteří mají dohlédnout na to, aby ukrajinská armáda se transformovala pod dohledem americké armády do vojensky, velitelsky a zbraňově kompatibilního celku s armádami NATO do takové míry, že v nějaké chvíli bude vstup Ukrajiny do NATO jen formalitou. Dnes to není možné, protože ukrajinská armáda je postavena na systému bývalého sovětského velení a je vyzbrojena zbraněmi bývalého Sovětského svazu. Proto dodávky amerických zbraní, i když zastaralých, jsou naprosto jasným kalkulem tohoto plánu.

Ukrajina se stala tichým členským státem NATO na příkaz Donalda Trumpa, ukrajinská armáda se má transformovat. Zacharčenko tomu chtěl zabránit, a jak dopadl. Strelkov tomu chtěl zabránit, a jak dopadl…

Pokud se Ukrajina takto transformuje, bude mít Rusko přímo na svých hranicích, před branami Moskvy, celou obrovskou armádu NATO podobně, jako když v červnu 1941 stály na hranicích Ruska armády Wehrmachtu, Rumunska a Finska a velení v Berlíně to tehdy nazývalo “alianční operací” pod kódovým označením Barbarossa. Ukrajina je pro budoucnost a osud slovanských zemí a jejich zachování naprosto klíčová a kritická. Dokud Rusko kontrolovalo procesy v Kyjevě, byla to jistá garance, ale po Majdanu je všechno jinak. Ukrajina se pomalu transformuje do stejného narativu a protiruského éthosu jako Polsko, a kdo to nevidí, tak si sedí na očích. Tyto procesy nikdy neměly být připuštěny, nikdy neměly být dovoleny a nikdy nemělo být dovoleno, aby moc v Kyjevě uchopila junta grázlů z ulice pod názvem Pravý sektor.

 

Proti těmto grázlům se postavilo několik hrdinů, Igor Strelkov, Alexander Zacharčenko, ale oba byli “odstraněni”. Namísto toho přišel zrádný Minsk a jeho dohody, které jsou pouze časovým odkladem pro Rusko předtím, než Ukrajina se tak jako tak militarizuje americkými zbraněmi a nahrne se na ruské hranice pod velením amerických velitelů. Není to otázka toho jestli, ale kdy k tomu dojde. Už několikrát jsem psal o tom, že ustupováním americkému nepříteli se Rusko válce stejně nevyhne.

Slovanské národy pomáhají nepříteli, kterého nazývají spojencem, k vlastní genocidě!

A tento americký nepřítel má sice boty a zbraně v rukách amerických vojáků, ale ty zbraně a boty jim platí nosatý chazariát, který si mne ruce a těší se, jak Rusku pustí žilou (mj. skrze pro ruské muže likvidační důchodovou reformu, migrací muslimů do Ruska, obsazováním Sibiří Čínou) a nakonec zakroutí všem Rusům krkem v závěrečném slovanském holokaustu, protože o ten nosatí pánové usilují na nejvyšší prioritě. Rusové se budou bránit vším, co mají. Vymazat Rusy z mapy zkusili už jednou, v roce 1941 během vyhlazovací války v Rusku. Pokud by uspěli, plánovali vyhladit i slovanské národy v Evropě. Generalplan Ost v tomto ohledu mluvil zcela jasně.

Slovanské národy se nepoučily, znovu se kamarádí se zeměmi, které už jednou zradily během Mnichova 1938, které přenechaly osudy slovanských národů Adolfu Hitlerovi. To nebylo jenom Československo, které bylo zrazeno, to bylo i Polsko, které marně po 1. září 1939 prosilo a žádalo tehdejší “nosatý” Londýn o pomoc a volali do Paříže o zbraně a munici. Nic nepřišlo, nikdo Polákům nepomohl a Polsko po 4 týdnech padlo.

Nosatý pán nikdy nepomůže Slovanovi, to si pamatujte, naopak mu naloží ještě více na záda a zblblý Slovan mu ještě za to dokonce poděkuje. To je prostě realita dnešní doby, když na jedné straně z České republiky odchází biliony zisků cizích firem, zatímco vláda musí odložit zvednutí platů učitelům o pár procent, protože nejsou peníze. Slovensko nakoupí americké stíhačky F-16, Ukrajina pro změnu dostává americké tanky a techniku z Iráku. Pokud se na těchto procesech nic nezmění, likvidaci slovanských národů nejen nezabráníme, ale svojí nečinností k ní dokonce přispějeme.

Zdroj: 9

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3 komentáře

 1. JardaRetarda napsal:

  Ale Rakúsko je tuším neutrálne a nesmú sa cez nich prenášať, prepravovať zbrane žiadneho iného štátu, tobôž NATO. Nie je to porušenie medzinárodných zmlúv? Síce už žiadne zmluvy neplatia, sa podpisujú len akože.

  • jirik napsal:

   Musím tě zklamat, ale přes rakousko šly taky zbraně NATO – akorát se to řídí jinými smlouvami – někdy loni byl článek a fotky na netu o převozu natových zbraní přes rakousko……zkus pohledat na hlavných správách sk

 2. jirik napsal:

  Rodičia z viacerých obcí na juhu Slovenska bojujú za otvorenie slovenskej školy. Obecné zastupiteľstvo v Rohovciach sa tomu však dlhodobo bráni.

  Zúfalí rodičia sú tak nútení buď si formálne nahlásiť trvalý pobyt do Šamorína, alebo každý deň voziť deti desiatky kilometrov do iných miest v širokom okolí. Podľa ich názoru je ich deťom upierané ústavné právo na vzdelávanie sa v štátnom jazyku. Postup samospráv kritizovali aj premiér Peter Pellegrini, ministerka školstva Martina Lubyová či exminister školstva Juraj Draxler.
  https://cz.sputniknews.com/slovensko/201810028174481-skoly-slovensko-jazyk-ustava-madarsko-pravo/
  Predstavte si, že máte budúceho prváčika, no vo vašej obci je len maďarská škola. Najbližšia škola, v ktorej by sa mohol učiť po slovensky je v osem kilometrov vzdialenom Šamoríne. Lenže šamorínska škola je preplnená, a tak nových žiakov z okolitých obcí neprijíma. Ďalšou možnosťou je dať svoje dieťa do slovenskej školy v Gabčíkove. Sem však trvá cesta aj trištvrte hodiny. A napriek tomu, že maďarská škola vo vašej obci disponuje potrebnými priestormi, obecné zastupiteľstvo odmieta zriadiť školu pre slovenské deti. Argumentujú pritom nezáujmom o slovenskú školu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.