Nad celým Ruskem září záhadné světelné spirály – čerstvé záběry místních obyvatel

Glowing spirals appear across Russia

Svědkové hlásí, že nad celým regionem Astrachan na jihu Ruska se objevují záhadné svítící spirály.

26. září tyto nebeské svítící spirály několik obyvatel Ruska natočilo i vyfotilo.

tm si dovolí dodat následující. Celou pravdu o teleportačních kanálech najdete právě v našem předešlém článku, který najdete zde:   http://tadesco.cz/co-se-odehralo-23-09-v-cernu-proc-se-nepovedl-planovany-projekt-otevrene-teleportacni-kanaly-a-co-muze-byt-dal/

Anongroup.org uvádí:

Vypadá to přesně jako spirály, které byly viděny v Norsku roku 2009. Rusko již dříve tvrdilo, že se jedná o test raketových střel, tentokrát to tvrdí znovu.

„Tato záhadná spirálovitá záře vznikla vypuštěním mezikontinentální balistické rakety RS-12M Topol ze základny Kapustin Jar. Jednalo se o zkoušku pokročilé verze hlavic. Bojová hlavice zasáhla určený cíl v testovacím dosahu Sary-Shagan v Kazachstánu. „

Vypadá toto jako test rakety? Zajisté je nanejvýš podivné, kolik tento úkaz vyzařuje světla.

Překlad: raja, Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

6
Komentujte

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
LiběnaNulaAruarianjiriktomáš marný Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
tartos
Host
tartos

Tuším to niekto vysvetľoval na inom webe. Je to vraj balistická raketa Topoľ M (Jaris), ktorú Rusko v minulý týždeň vypustilo.. to čo sa točí sú vyhorené články, ktoré pri určitých plynoch vytvárajú bielú žiaru a ako padajú, tak sa točia do špirály + raketa Topoľ mení dráhu svojho letu, aby ju tak ľahko nezostrelili. Či je to pravda, to netuším, ale skôr uverím tomu, ako nejakému strašeniu UFO/ nibiru, ktoré slúži zatiaľ odvrácaniu pozornosti od prvopodstaty. Nehovorím, že ufo a nibiru neexistuje, ale sú to zatiaľ len pofiderné/ falošné publikácie, na ktorých zarábajú ľudia na youtube pozeraním (youtube money… Číst vice »

tomáš marný
Admin

Milý tartos,
dost se mýlíš a pravda je někde jinde. Bylo by dobré, kdyby sis přečetl následující:
http://tadesco.cz/co-se-odehralo-23-09-v-cernu-proc-se-nepovedl-planovany-projekt-otevrene-teleportacni-kanaly-a-co-muze-byt-dal/
Možná ti to pootevře mírně oči…..
Rozhodně to není vyhořelá raketa, jak se všude možně píše….
tm

jirik
Host
jirik

Pokud by raketa klesala po pravidelné spirále, byla by snadný cíl, ruské rakety během letu mění směr a proč by při pádu >>padaly<< po spirále??? Že by matení nepřítele??

Aruarian
Host
Aruarian

A safra…jsem velmi zvědav jak tohle se dál bude vyvíjet(!)něco podobného jsem měl ve snu jak se lámal 2008 na 2009,akorát místo spirály byla na chladném nočním nebi taková energetická koule co pulzovala ze spodu nahoru v barvách zákl.spektra a nad ní jakoby z vemíru přicházela nepopsatelně silná,zlá a hrůzostrašná energie a já v tu chvíli vnímal a cítil,že by mne-moji duši dokázala zcela pohltit/zničit a už nikdy nikde bych nebyl…Ta energetická koule tomu jakoby bránila-přes ní se ta hrůzomocná energie nemohla dostat ke mně na zemi a zároveň jsem měl dojem,že ty dvě „věci“ k sobě patří.V té době… Číst vice »

Nula
Host
Nula

…. v roku 2011 museli kôli takejto „novinke“ zavrieť Xiaoshan letisko v Číne….
https://www.youtube.com/watch?v=Pw8UHD7OZvc

Liběna
Host
Liběna

Ja vnimam poslednich par dnu, jakoby zpomalil cas…Jestli je to vubec mozne, kdyz do ted se jen a jen neustale zrychloval….