Nad Českem se stahují černá mračna již z několika stran

…..také jsme se snažili jako i mnohé jiné alternativní weby otevřít všem lidem zrak. Stalo se tak????

11:54

Stop bestiálnímu mechanismu kradení a tyranizování dětí v ČR

Veřejný dopis prezidentu a vládě ČR

Rozjíždějí se monstrprocesy nad matkami, kterým jsou děti kradeny z důvodu všemožných syndromů tak, jak to Česku vnutila Rada Evropy. Vybízíme, dokud je čas, ke konkrétním krokům záchrany.

Nad Českem se stahují černá mračna již z několika stran. Cíl mají společný – holocaust či autogenocidu českého národa. Jednak jde o privilegování LGBTQ spojené s adopcí dětí ukradených milujícím rodičům, dále o prosazování bestiální juvenilní justice a o islamizaci. Už dříve byla schválená narkomanie, a zřejmě bude na nátlak RE následovat i schválení dětské eutanazie. Je trestuhodné, že církevní hierarchie mlčí, jako by o nic nešlo. Ozve se jen tehdy, když jde o jejich restituční zájmy.

Už dříve sociálka ukradla české občance v Norsku dva syny. V Praze před norským velvyslanectvím manifestovalo na podporu matky a za navrácení dětí 5000 lidí. Dodneška děti matce vráceny nebyly! Český prezident pravdivě nazval norskou sociálku gangstery. Neuplynulo ale moc času a tento gangsterský a bestiální systém se vplížil i do Česka a už zde vykonává svou zločineckou činnost. Začíná to ve všech státech stejně. Propagační norský film „Zuřivec“ na vymývání mozků a k manipulování lidmi a pak už veřejné zahájení kradení dětí.

Jedna z obětí tohoto zvěrského systému se odvážila krutý justiční zločin medializovat. Ukradli jí dítě a může ho vidět jen jednu hodinu za dva týdny. Na obranu matky u soudu v Brně vystoupili dva odborníci. Ukázali, že jediným vpravdě skutečným násilím na dítěti, je to, že ho ukradli nevinné matce. Soudkyně to ignorovala. Matka byla odsouzena za to, že prý v dítěti vybudovala tzv. syndrom zavržení jednoho rodiče (SZR), což je naprostá hloupost a lež. Rada Evropy cílevědomě zařadila SZR mezi druhy tyranie dítěte. Tento strašný termín vytvořený Radou Evropy může být nyní použit proti všem rodičům bez výjimky. Skutečné tyranie dítěte se však dopouštějí pracovníci bestiálního pseudo-justičního a pseudo-sociálního mechanismu. Na nich je vidět reálný syndrom ztráty rozumu a svědomí (SZRS). Ten je pak spojen ještě s dalšími dvěma syndromy: SLZ (syndrom lidské zrůdy) a SLB (syndrom lidské bestie). Nositelé – dnes ve většině případů nositelky – těchto syndromů jsou daleko nebezpečnějšími zločinci, než byly fašistické zrůdy a bestie, protože ty se aspoň nespecializovaly na tyranizování dětí.

Je třeba se proti tomuto bestiálnímu systému postavit hned z počátku! Jeho tragickým následkem v Norsku je 59 sebevražd dětí ročně! Uvědomme si, že každé dítě bez výjimky, ukradené piráty a gangstery juvenilní justice, je po dvou měsících násilné izolace od vlastní matky hluboce traumatizováno. Už pak ani nepláče ani se neusmívá. Navíc mu většinou musí být dávány psychotropní léky, aby psychické utrpení vůbec vydrželo. Tento bestiální systém kradení a mučení dětí je horší než terorismus IS. Před několika dn y IS odsoudil podle zákona šaría 9 křesťanských dětí na rozřezání pilou. Přes všechnu hrůzu přešly tyto děti po krátkém fyzickém utrpení jako mučedníci do věčné slávy v nebi. Kdežto zvěrským systémem satanizované děti trpí dlouho, těžce a bezútěšně, takže jejich psychická tyranie je strašnější, než kdyby je vystavili fyzickému utrpení. Novodobí satanisté těmto dětem připravují peklo na zemi a peklo po smrti, a to beztrestně, pod hlavičkou Rady Evropy a práv dětí.

Každý normální občan ČR se musí proti tomuto systému postavit! Nesmí se nechat oklamat a paralyzovat psychologickými technologiemi s podvodnými frázemi plnými pozitivních pojmů!

Ať i Česko vystoupí z EU a z Rady Evropy podobně, jak tuto vizi předložila kandidátka na prezidenta ve Francii, Marine Le Pen. Bez Rady Evropy a bez EU nám bude lépe, než vykrvácet v žaláři národů vinou sebevražedného zákonodárství. Je třeba pravdivě nazvat nejen EU a RE, ale i OSN zločineckou organizací. Prosazuje systémy, které vedou k holocaustu lidstva, především dětí. Nadnárodní zločinci musí být odmaskováni a postaveni před mezinárodní soud, dokud je ještě čas.

Co konkrétně vyžaduje situace v ČR?

1) Zbavit úřadu premiéra Sobotku i ty osoby, které spolu s ním odhlasovaly ratifikaci autogenocidní Istanbulské smlouvy.

2) Navrhujeme, aby pan prezident zvážil, zda by nebylo řešením rozpustit současnou vládu premiéra Sobotky a dočasně ji zaměnit skutečnými odborníky a vlastenci. Ti by měli za úkol navést pořádek a zrealizovat radikální reformu zákonodárství ke skutečnému dobru českých občanů a jejich potomků.

3) Je nutné co nejdříve:

  1. a) zrušit zákon o sociálně-právní ochraně dětí, který skrytě zavádí zločinný juvenilní systém,
  2. b) zrušit ratifikaci Istanbulské smlouvy, která zavádí nadnárodní mechanismy ke kradení dětí spolu s tzv. GREVIO.

4) Okamžitě zbavit funkce ministryni Marksovou a postavit ji spolu se soudkyní Adlerovou a psycholožkou Landovou před soud. Tyto osoby mají na svědomí realizování zločineckého systému, který vede k masové tyranii dětí. Zde jde o nepromlčitelné zločiny proti lidskosti!

 

+ Eliáš

Patriarcha Byzantského katolického patriarchátu

+ Metoděj OSBMr                      + Timotej OSBMr

Biskupové sekretáři

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

12
Komentujte

avatar
9 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
ditsvětlonošjirikOpravdový humanista..lak Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Jsem opravdu vážně rozhněvaná. Minimálně od roku 2014 píšu články m.j. na téma nebezpečí migrace a islamizace Evropy. Je nás mnoho, co varujeme a chceme vidět řešení a vy dokážete zase jen říct, že nás teroristé nezastraší? http://www.rukojmi.cz/clanky/3631-vite-co-pane-premiere-strcte-si-ty-migranty-i-s-celou-eu —– „Zesnulý kardinál Vlk se o uzurpování majetku církví velmi snažil, a tak se ani nedivím prezidentu Zemanovi, že se nezúčastní kardinálova pohřbu, ale pošle jen květinu. Přece se nebude klanět člověku, který organizoval takový majetkový zločin!“ uvádí v rozhovoru ParlamentníchListů.cz dokumentarista a režisér Václav Dvořák. Je rád, že Miloš Zeman bude usilovat o své znovuzvolení do funkce prezidenta. „Je to prezident,… Číst vice »

vedista
Host
vedista

Pokud mate rodinu a kdokoli vam ji chce znicit ci poskodit jako ukrast deti tak ti kdo se o to pokusi musi byt zabiti hlavou rodiny (otec) pak nemate karmicky trest ale pokud tohle neudelate davate souhlas a karmicky se pospinite natolik ze uz pak ani svetskym zivotem to nenapravite proto tohle delaji lide kteri tohle dopusti aniz by zmasakrovali ty kdo si pro deti prisli konci v temnych svetech…. tak pravili predci

jirik
Host
jirik

Přibývá právníků, kteří se na opilce za volantem specializují. Úspěšnost slibují poměrně vysokou. Ve výhodě jsou ale jen lidé, co si to mohou finančně dovolit. Záchrana řidičského průkazu vyjde minimálně na desítky tisíc korun.
http://vool.cz/2tng2

Hestie
Host
Hestie

Další veliké nebezpečí jsem teď zjistila na alternativě, známých stránkách známých i zde

práskají se jména a IP adresy jedním administrem

četla jsem to pod jedním komentářem, kde admin zřejmě maže asi i neprávem téměř všechny příspěvky některých přispěvatelů,

ale nereaguje, neobhajuje se, maže, to je velice podivné
no, sleduji to, jsem zvědava kdy ten příspěvek smaže také
co nás všechno čeká

jinak k tomuto článku, ona to není starost jen dotyčných rodičů, je to naše věc jestli tato zvěrstva na nevinných necháme páchat,
jde tedy i o naši karmu, vážení, mlčí

Maroš
Host
Maroš

PRAVDA v hlbokom JA – dôvod, prečo židia, katolícka cirkev a islámisti prenasledujú Pravoverných – HLAS tohoto človeka spoznáte podľa HLASU v sebe… neskutočné… /slov. titl./
A CRUCIAL VIDEO FOR AWAKENING! – Satsang Is God’s Magnet
https://www.youtube.com/watch?v=cm_7jON8ljY

Opravdový humanista.
Host
Opravdový humanista.

Tahle osobnost na obrazku je velice tlusta – nadmerna vaha. To at mi nikdo netvrdi, ze nemaji co dat do pusy. Mikrofony a YouTube to take stoji penize to at mi nikdo nerika, ze namaji penize a jsou v nouzi.

světlonoš
Host
světlonoš

Věnujte čas porozumění jeho sdělení a nebudete tolik spoléhat na vnímání očima.

.lak
Host
.lak
jirik
Host
jirik

Po tříleté bitvě končí boj o to, komu patří nálezné z tzv. modřanského pokladu. Ten v březnu 2014 nečekaně vyrýpl při bourání starého viničního domku bagrista Miloš Závora. Jenže o poklad se kromě něj nečekaně přihlásili místostarosta radnice Prahy 12 a dva úředníci, kteří v době nálezu byli poblíž. Pražský magistrát proto kvůli nejasnostem, kdo ho skutečně objevil, odmítl vyplatit nálezné. Až před dvěma týdny uvedená čtveřice sepsala prohlášení o tom, že jsou společnými nálezci a rada zřejmě na jednom z příštích jednání vyplacení nálezného schválí. „Cítím se podveden, ale jinak bych nic nedostal,“ říká bagrista, který od počátku tvrdil,… Číst vice »

dit
Host
dit

Zdravím, jeden komentář pod článkem http://www.hlavnespravy.sk/skola-zatajila-matke-ze-pomaha-jej-15-rocnemu-synovi-s-transgender-liecbou-matkina-zaloba-bola-zamietnuta/1022768 mě zaujal, snad to není pravda… „Skazíme vašich synov, symboly vašej chatrnej mužskosti, vašich plytkých snov a vulgárnych klamstiev. Budeme ich zneužívať vo vašich školách, internátoch, vo vašich skupinách mládeže, na záchodoch v kinách, v kasárňach, na cestných odpočívadlách, vo vašich pánskych kluboch, v priestoroch Kongresu, všade tam, kde sa muži stretávajú s mužmi. Budú našimi otrokmi a budú tancovať ako my budeme pískať. Pretvoríme si ich na náš obraz. Budú nás uznávať a zbožňovať. Postupne budú zrušené všetky zákony zakazujúce homosexuálne praktiky a namiesto toho sa prijmú nové, ktoré dajú voľný priechod láske… Číst vice »

dit
Host
dit