Nadace George Sorose poslala 100 000 eur agentuře, která provádí cenzuru na Facebooku a maže „závadné“ příspěvky

Finanční predátor a politický aktivista George Soros podpořil rešeršovací agenturu Correctiv, které daroval 100 000 eur za kontrolu a mazání falešných zpráv na Facebooku. Zakladatel kanceláře David Schraven tak získal velmi štědrou podporu.

Rešeršovací agentura Correctiv, která sídlí v německém Essenu, obdržela více než 100 000 eur od Nadace otevřené společnosti na boj proti falešným zprávám, tzv. fake news, na internetu. George Soros za tímto účelem financuje práci pěti novinářů, lépe řečeno cenzorů. Novináři-cenzoři by měli mazat pochybné příspěvky na Facebooku s varováním, jak německé stanici WDR potvrdil Correctiv. Kontrolovat se budou i zprávy, které se nacházejí mimo Facebook.

Zakladatele společnosti Correctiv David Schravena Sorosova Nadace otevřené společnosti již podporuje. Jedná se o stipendium na údajně žurnalistické, investigativní komiksy. Nadace otevřené společnosti byla založena v roce 1979 miliardářem Sorosem a financuje projekty v různých oblastech, především se angažuje v podkopávání národních států a konzervativních hodnot a naopak v podporování změn režimů svrháváním nepohodlných vládců, například Viktora Janukovyče na Ukrajině. Nadace otevřené společnosti financuje i tak obskurní projekty, jako jsou třeba Evropské hodnoty v čele s Jakubem Jandou.

Jak jde dohromady Otevřená společnost s cenzurou, kontrolou a mazáním, George Soros nesdělil. Demokracii si představuje totiž dosti svérázně – demokracie je to pouze tehdy, když slouží jeho zájmům. O tom, jak neziskové organizace napojené na pana Sorose a jemu podobné podporují například i války.

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

2
Komentujte

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
jirikBabrle Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Babrle
Host

Všechny zde jmenované satanistické sekty včetně těch v Havlově Zkurvystánu , by měly být zlikvidovány jakýmkoliv způsobem , třeba i britským novičokem. Tam maj satanisti obrovské zkušenosti s vražděním , ale nově Serešsatanisti trénovali vraždění nevinných mladých lidí i na Slovensku . To co ten dobytek prokletej , zrůdy pekelný používají na lidi , by mělo být použito na stvůry z výše popsaných satanových vrhů ! ZISKOVÉ TISKOVKY jsou satanovým dílem a tak by s tím hnojem mělo být zacházeno ! Planeta Země se toho odporného slizu musí zbavit ! Štítím se sluníčkových vykastrovaných sajrajtů ! Pojděte stvůry !

jirik
Host
jirik

Facebook bez dohledu rodičů až od patnácti let? Návrh prošel vládou
Až ve věku od 15 let si budou moci děti samy založit účet na sociální síti. Vyplývá to z návrhu zákona o zpracování osobních údajů, který ve středu schválila vláda v demisi. Děti do 15 let totiž nebudou moci bez souhlasu rodičů udělit souhlas se zpracováním osobních údajů.
https://www.novinky.cz/internet-a-pc/466923-facebook-bez-dohledu-rodicu-az-od-patnacti-let-navrh-prosel-vladou.html