NALÉHAVÉ! Národní bezpečnost v ohrožení

Tuto zprávu jsem obdržel od čtenáře s žádostí o zveřejnění jejího obsahu lidem. Možná se budete chtít zapojit a využít tuto zprávu jako předlohu pro zasílání vlastních dopisů příslušným osobám v místě, kde žijete. Tato data vám poskytujeme proto, že jsme si osobně vědomi lidí, kteří byli těmito zbraněmi zneužiti a zavražděni. Tato zpráva poskytuje PRAVDIVÁ FAKTA.

Vážený pane/paní

Prosím přečtěte si následující upozornění pečlivě, jelikož vyžaduje vaší odezvu a může mít v budoucnu právní důsledky pro vás i vaši kancelář.
Píši, abych vás informoval o rozsáhlém porušování lidských práv a systematickém fyzickém napadání civilní populace ve všech zemích světa s využitím moderních elektromagnetických zbraní a neuro-zbraní, často také v kombinaci s implantáty zavedenými bez jakéhokoliv souhlasu a skrytými nanotechnologiemi.
To, co činí tyto zbraně obzvláště nebezpečnými a ničivými pro společnost je fakt, že fungují skrytě. S využitím faktu, že elektromagnetické vlny se šíří bez toho, aniž by je lidé viděli, a mohou procházet zdmi, lze tyto zbraně využít ke zničení lidského života a umožnit pachateli zcela nepozorovaný únik.
To, že jsou tyto zločiny prováděny systematicky a tajně, a že po celém světě jsou si nápadně podobné, naznačuje, že se jedná o globální program řízený mezinárodním vojensko-zpravodajským komplexem páchajícím na části populace předem promyšlené mrzačení, mučení, systematické podmaňování a tichou genocidu.

Píši proto, abych formálně požádal o plnění vašich zákonných povinností vyšetřovat zločiny proti lidskosti, ochraňovat civilní obyvatelstvo od terorismu, sdělovat záležitosti státního zájmu vládě a prosazovat lidská práva, jinak tuto zprávu předáte příslušným úřadům a vy sám budete jednat v rámci svých možností tak, abyste se ujistil, že všechny případy obětí jsou vyšetřeny a že tato rozsáhlá kriminální činnost bude ve vaší zemi do 1. června 2017 ukončena.

Opatření, která přijmete v reakci na toto sdělení, by se měla uskutečnit v následujících měsících a pokud se ukáže, že jste se rozhodl toto upozornění ignorovat a tak i vaši povinnost tuto kriminální činnost zastavit a podpořit oběti, můžete být obviněn například za oficiální zneužití pravomoci, zneužití úřadu, zanedbání povinnosti, spiknutí, napomáhání a podněcování zločinů proti lidskosti, velezradu či jiný ekvivalent právního systému odpovídající případům tohoto druhu. Pokud tomu tak bude, budete vyzván k odpovědnosti, předvolán před soud či tribunál a obviněn za zločiny proti lidskosti.

K útokům na oběti dochází prostřednictvím řízených mobilních jednotek elektromagnetických zbraní, ale stejně tak i prostřednictvím telekomunikační infrastruktury jako jsou mobilní věže a satelitní systémy. Toto je integrovaný systém zbraní, který byl tajně vybudován po celém světě. Nyní je na celé planetě plně funkční a ničí životy nevinných obětí po milionech a skrytě rozvrací národy. Jednotlivé oběti jsou pronásledovány a trýzněny vnitrostátními dohlížecími systémy, neustále v obklíčení pachatelů a systematicky mrzačeni elektromagnetickými a ultrazvukovými zbraněmi jak na veřejnosti, tak i ve svých domovech.

Tyto útoky využívají skutečnosti, že paprsky z elektromagnetických zbraní jsou tiché, neviditelné a mohou procházet zdmi budov tak, že oběti mohou být napadány kdekoliv, aniž by to zanechalo stopu vedoucí k pachateli. Tímto způsobem jsou oběti efektivně umístěny do individuálních koncentračních táborů, které kolem nich zhotovují zpravodajské služby, zkorumpovaní členové právního aparátu a jejich síť kriminálních spolupracovníků.

Tato operace je doprovázena cílenými pomlouvačnými kampaněmi, infiltrací a dohledem nad každým aspektem života oběti, jeho blízkými, rodinou, pracovním místem a obzvláště jeho lékařskou péčí. Pachatelé vstupují tajně do domova oběti, poškozují majetek, sabotují počítačové vybavení přímo či na dálku, tráví jídlo a vedou ničivé kampaně, které vedou k psychologickému rozpadu oběti. Následně jsou oběti eventuálně dohnány k sebevraždě nebo zavražděny.

Elektromagnetické a neuro zbraně mají schopnosti, které překračují cokoliv, co svět v oblasti technologií v minulosti zaznamenal. Díky jejich schopnosti napadat a manipulovat biologické procesy, vnitřní orgány a lidský nervový systém spolu s neurologickýmu procesy, jsou tato zařízení těmi nejnebezpečnějšími zbraněmi, které lidstvo do dnešního dne vyrobilo.

Dopad na lidský druh je devastující vzhledem k tomu, jak mohou zbraně stimulovat rozvoj nejrůznějších nemocí, způsobovat bolest a poškození orgánů a mozku, mrtvice, infarkty a smrt. Nejčastější formou následků je poškození DNA a rozvoj nádorových onemocnění a případně i rakoviny. Poškození DNA v reprodukčních buňkách, vejcích, u žen mění mitochondriální DNA a tím poškozuje celé budoucí generace. Operace těchto zbrojních systémů jsou proto hrozbou pro budoucnost samotného lidstva.

Další zákeřný aspekt těchto zbraní spočívá v tom, že mohou být použity k oslabení, změně a kontrole lidských tělesných funkcí, pohybu, chování a dokonce i myšlenkových procesů, aniž by si toho oběť všimla. To může být použito k potlačování funkčnosti všech stránek lidského úsilí v oblasti osobních vztahů, obchodu, demokracie a bezpečnostní infrastruktury národu.

Mobilně řízené zbraně se vyrábějí ve všech velikostech a mají různé schopnosti. Jsou ukryté pachateli v sousedních nemovitostech, autech, dronech, letadlech a dokonce jsou součástí národní infrastruktury. Agenti dohlížitelských sítí přenášejí zbraně v taškách a batozích. Tento skrytý systém zbraní je plně integrovaný a centrálně řízený. Oběti, které odletěly do cizích zemí objevily, že jejich protokol o útoku cestuje s nimi a dále jej převezme a pokračuje v něm lokální systém dohlížitelských a donucovacích orgánů příslušné země.

Z toho, co bylo možné odvodit z odtajněných dokumentů je zřejmé, že se tato síť útočných týmů řídí protokolem používaným pro eskader smrti řízený velkými zpravodajskými agenturami například ve Vietnamu a státy Jižní Ameriky. Pro národní bezpečnost je nesmírně důležité tento terorismus zastavit a stejně tak zastavit i financování systémů, které umožňují jeho šíření.

Samotná technologie těchto zbraní byla z velké části klasifikována velmi dlouho. Nicméně, existuje nespočet veřejně znýmých případů z celého světa, kdy byly zbraně používány na jednotlivce léta s cílem zastrašit, ublížit, zmrzačit nebo zavraždit. Ze svědectví těchto obětí, z nichž mnohé sdíleli svůj případ online na blozích a přes sociální média, z veřejně známých patentů a odtajněných dokumentů se dozvídáme o devastujícím účinku těchto zbraní a o ohromném rozsahu zločinů tohoto druhu, které jsou páchány po celém světě.

Prosím pomozte nám zastavit tento globální tichý Holocaust.

S úctou
cílový jedinec a člen celosvětové kampaně proti elektromagnetickému násilí, zneužívání a experimentování.

přeložila: raja

zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

10
Komentujte

avatar
6 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
ditSysjirikDracultomáš marný Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
.lak
Host
.lak

Dobrý seriál https://uloz.to/!cGT8ngsF/the-100-s01e01-cz-tit-v-obraze-avi Postapokaliptická společnost jinak asi už on-line https://www.youtube.com/watch?v=VJeU08VP71s time 7:55

Sys
Host
Sys

O čárových kódech v článku, do kterého se dostanete skrze Seznam, rubriku EuroZprávy:

http://moneymag.cz/magazin/7715-vsudypritomne-carove-kody-ukryvaji-velke-tajemstvi

tomáš marný
Admin

Milá sys,
děkuji za odkaz, znovu napíši na tadesco článek o čárkových kódech. Něco takového napsat, tak jak je v odkaze, je vrchol lidské debility dokonce i s vyhrožováním!!!!! Psal to určitě nějaký duševně méně zámožný člověk né li dokonce polointeligent s IQ tykve. Jsou na to udělány vědecké studie, psal jsem o nich a dával v němčině zkopírovaný článek i s výpočty na stránky tadesca…..
tm

Sys
Host
Sys

V diskuzi pod článkem není ani jeden příspěvek:) Nejsem si jistá, jestli cílem zveřejňování „jakože konspiračních teorií“ není zvýšit informovanost lidí o věcech, které se oficielní cestou psát nedají. Protože jestliže někdo zpochybňuje NWO, musí to být buď placený popírač nebo úplný blbec. Vždyť o tom zcela veřejně a dokonce v mainstreamových televizích mluvilo několik amerických prezidentů. Před pár lety (po přečtení o čárových kódech) jsem si zpětně uvědomila, že se zcela najednou změnilo chování mas na veřejnosti – na ulicích, v marketech. Dříve usměvaví a kontaktní lidé se změnili v do sebe zahleděné, někdy nepříjemné až agresivní bytosti. A… Číst vice »

tomáš marný
Admin

Milá sys,
díval jsem se na stránky a už tam někdo dal nějaký přízpěvek:

jardas
Tak tenhle článek musel psát člověk, který ničemu nerozumí. Na jiných webech jsou dokonce i vědecké studie. Možná jste byli někým dobře zaplaceni?

Zde máte důkazy a žádná konspirace to není. Otáčíte věci naopak.
[odkaz na stránku]

A zde cellý rozbor jak tomu je:
[odkaz na stránku]

Jarda

Sys
Host
Sys

Jj :))))

Maroš
Host
Maroš

In medias res! Vďaka!

Dracul
Host
Dracul

Orgonitovat a tyto zbraně jsou bezmocné…

jirik
Host
jirik

Spojené štáty by mohli zaútočiť na KĽDR, ak severokórejská armáda napadne americkú vojenskú základňu, uskutoční skúšku interkontinentálnej balistickej strely alebo jadrovú skúšku. Vyhlásila to v pondelok americká veľvyslankyňa pri OSN Nikki Haleyová.
http://www.hlavnespravy.sk/haleyova-usa-udru-na-kldr-v-pripade-skusok-alebo-utoku-na-vojensku-zakladnu/980716

dit
Host
dit

Zdravím,
doporučuji film Smrtihlav (1998)

http://www.csfd/film/18233-smrtihlav/komentare