Napětí mezi pokrevními liniemi a Illumináty roste s blížícím se termínem konečného zúčtování. Čistky od chazarských poskoků začaly už v EU

Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bíléha Draka

15/01/2018

Globální napětí se zřetelně zvětšuje, neboť Korporace Spojené státy americké, financovaná petrodolarem, bude čelit od 18. ledna zahájení obchodování s ropou v čínském juanu podloženém zlatem, a to i přesto, že stále platí termín splátky amerického dluhu 31. ledna.

Jedna ze známek tohoto extrémního napětí přišla minulý týden, když „raketa z ponorky kabaly byla zastavena v úderu na Havaj a ponorka byla potopena,“ říkají zdroje Pentagonu. Světová média po celém světě hlásily, že všichni obyvatelé Havaje dostali na své mobilní telefony následující varování: „HAVAJ OHROŽUJE LETÍCÍ BALISTICKÁ RAKETA. IHNED VYHLEDEJTE ÚKRYT. NEJDE O CVIČENÍ.“ Později to bylo však označeno jako falešný poplach. Falešný poplach to nebyl – byl to skutečný pokus „kabaly“ svést útok na Severní Koreu a použít ho jako spoušť pro jejich dlouho očekávanou světovou válku, tvrdí zdroje CIA.

Útok byl následován nárůstem zemětřesení a sopečné činnosti, která „může být útokem na potenciální základny ponorek v Chile, Peru, Papui, Nové Guinei nebo pod vodou,“ pokračují zdroje Pentagonu. Představitel zpravodajské služby Ministerstva obrany USA, Paul Laine, řekl tomuto pisateli, že existují četné podmořské základny. Zdá se, že tyto základny jsou pod systematickým útokem.

Mezitím, jak tento report byl napsaný, mě kontaktovala osoba, která tvrdí, že je „Jeho Excelence Jeho Královská Výsost Ernest Rauthschild, Královský předseda vlády Spojených Států Severní Ameriky“ a také tvrdil, že „Federální Spojené státy (USA) spadají pod USNA. Dále prohlásil, že „Galakťané“ nyní přicházejí k prosazení jeho nároku. Poskytl rozsáhlou dokumentaci na podporu svých tvrzení, na které připojuji odkazy níže bez komentáře, kromě toho, že poskytnutá adresa je pouze virtuální kanceláří ve Washingtonu DC.

http://avalon.law.yale.edu/18th_century/fr-1782.asp

Dejme teď „Galakťany“ a „podmořské základny“ stranou, je spousta viditelných dějů, tady a teď v geopolitické sféře. Minulý týden to bylo zvláště patrné v napětí mezi americkou vojenskou vládou zastoupenou Donaldem Trumpem a většinou zbytku světa.

Pentagonské zdroje říkají: „Válka proti vojákům kabaly ze skupiny MS-13 (Salvadorský gang) eskaluje, když Trump nechal zatknout vůdce MS-13 v severovýchodních Spojených státech, ukončuje dočasný ochranný status 200 000 Salvadorců a může učinit totéž pro 60 000 Hondurasanů.“

Navíc „Trump zabavil všechny utajované dokumenty z knihovny prezidenta Obamy, aby pomohl Ministerstvu spravedlnosti zlikvidovat celý Obamův režim,“ pokračují zdroje.

„Po saudské a americké čistce se započala čistka v EU smrtí globalisty Petra Sutherlanda (bývalý komisař EU a předseda společnosti Goldman Sachs],“ pokračují.

Zdroje také říkají, že „Trump opovrhuje ‚prdelí dírou‘ Londýn, poněvadž si jede do Davosu pro vítězné kolo.“

Je však zřejmé, že mluvit o „vítězném kole“ by bylo předčasné. Jak zdroje CIA v Asii, tak i zdroj z rodiny Rothschildů v USA říkají, že v březnu „bude začátek velkého finančního rozuzlení.“

Zdroj CIA to vysvětlil takto: „Index Dow Jones s největší pravděpodobností dosáhne do poloviny března 30 000. To je číslo potřebné k úplnému vyčerpání všech zbývajících likvidních aktiv lidí. Dojde k UDÁLOSTI, k vytažení zástrčky a spustí se kolaps. To způsobí vlnu, které se změní v globální tsunami … to je jejich současný plán.“ Zdroj dodal: „Co přijde poté, až se zástrčka v březnu vytáhne, je, že měna podložená zlatem, na které se podílí Rusko, Čína, Indie a Indonésie, bude on-line.“

Tento zdroj ze CIA také poukazuje na to, že vyšetřování nadace Clintonové, vykonávané Trumpovým režimem, otevírá velkou pandořinu skříňku na celém světě, protože do ní přispělo mnoho zahraničních vlád. ODKAZ

Není pochyb o tom, že Clintonova nadace se dopustila ohromné zpronevěry, zejména pokud jde o Haiti. Během zemětřesení na Haiti a tsunami jsme byli informováni zpravodajskou službou amerického Ministerstva obrany, že byla způsobena nukleárními zbraněmi umístěnými na mořském dně ponorkou kabaly. Pokračující vyšetřování nadace ze strany FBI nakonec povede k zjištění této skutečnosti, a odtud to povede k podobnému zjištění ohledně útoku na Fukushimu 11. března 2011.

Ale abychom ukázali, jak to je všechno komplikované, důkladně doložené důkazy ukazují, že stopa z Fukushimy povede k zednářské lóži P2 a samotným lidem v Davose, kde Trump uskuteční „vítězné kolo.“

Také náš zdroj z Pentagonu poslal následující prohlášení, které předáme našim čtenářům doslovně: „Termín ‚prdel‘ (v originále vulgárnější shithole) může být brzy používán pro posvátná města jako New York, Los Angeles, San Francisco, Chicago a země jako Spojené království, Francie, Německo, Švédsko a pro jakoukoliv bílou zemi, kterou ‚zaprasili‘ černoši a muslimové, a také Izrael za své zločiny a terorismus.“

Zdroj dále pokračoval: „Trump může kritizovat královnu a morálně zkorumpovanou královskou rodinu za podporu míšení černé a bílé rasy, za genocidu bílé rasy svatbou bastarda Harryho a poloviční černoškou Meghan Markleovou, zatímco Andrew, který létal s Jeffem Epsteinem na ostrov Lolita, může být na předním místě seznamu pedofilů EU.“

Toto prohlášení nepochybně odráží rozšířené názory mnoha Evropanů a evropských Američanů. Tento druh pohledu se objevil na pozadí jako důsledek let nadměrné politické korektnosti, která potlačila skutečnou debatu o vztazích mezi věcmi jako je rasa, etnická příslušnost, zločin a společenský úspěch. Například je fakt, že míra zločinnosti je mnohem vyšší v některých čtvrtích obývaných téměř výhradně Afroameričany než v oblastech obývaných Euro-američany. Předstírat, že to není pravda, nebo to, že se to shodí na historickou nespravedlnost, tento problém nevyřeší.

Slepé útočení na Trumpa, že je rasista (alespoň podle některých), neboť označil některé africké země za špinavé díry (shithole) ignoruje skutečnost, že Afrika zůstává převážně chudá a málo rozvinutá ve srovnání se zbytkem světa.

Navíc moji afričtí a afroameričtí přátelé hlásili, že v Asii existuje více rasismu proti nim, než kdykoli předtím v evropských zemích, takže by bylo příliš zjednodušené označit tento problém za „bílý rasismus.“

Vzhledem k tomu, že asijské a západní země vyjednávají o inkluzivnějším světě, je třeba se dívat na problém Afriky objektivně. S největší pravděpodobností, kdyby bylo Afričanům placeno za jejich zdroje férovou cenou, zažili by extrémně rychlý rozvoj a modernizaci, stejně jako Saudové.

Abych tuto diskusi znovu otevřel konstruktivnějším způsobem, použiji příklad rajčat. Existují mini rajčata, obrovské rajčata a oranžové rajčata, takže jsou zřejmé genetické rozdíly. Pokud vezmete dvě geneticky identická rajčata a jednu rostlinu zasadíte v ideálních slunečních podmínkách, dáte ji hnojiva atd., získáte velkou rostlinu se stovkami rajčat. Vezměte stejné semeno a vložte jej do velmi špatných podmínek a dostanete zakrslou rostlinu, která vyprodukuje jediné rajče. Takže můj názor je, že než lidé začnou diskutovat o genech a rasismu, měli by se ujistit, že každý člověk na Zemi má prostředí, které mu umožňuje co nejvíce vzkvétat.

Abychom se vrátili ke geopolitické situaci, můžeme vidět náš zdroj v americké vojenské vládě, který označil Spojené království, Francii, Německo a Švédsko jako nepřátele. To nás přivádí k otázce, jaké přátele ještě mají?

Odpověď může poskytnout nejbližší přítel Spojených států a soused, Kanada. Kanadská vláda tento týden svolala setkání kolem 20 zemí ve Vancouveru, aby „diskutovaly o Severní Korei.“ Mezi ně patří Anglie, USA, Francie, Německo, Indie, Thajsko, Jižní Korea, Japonsko a další země, které bojovaly proti Severní Korei, Číně a Rusku během korejské války. Téma Severní Korea je pouze krycí historka. Shromážděné země ve skutečnosti jednají o Číně a o jejím plánu na zlatem krytou měnu, která by nahradila západní americký dolar, euro a japonský systém jenu.

Kanada, na rozdíl od USA, byla velmi úspěšná při získávání lidí z celého světa a ze všech druhů etnických, kulturních a rasových skupin, aby úspěšně a harmonicky žili a spolupracovali. Je pravděpodobné, že skutečná diskuse ve Vancouveru v tomto týdnu bude o tom, kdo nebo co nahradí již brzy zbankrotovanou korporátní americkou vládu a jaký bude jejich postoj při vyjednávání s Číňany a jejich spojenci.

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3
Komentujte

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
jirik Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

https://cz.sputniknews.com/svet/201801196620228-guverner-okinawa-prohlasit-nemoct-duverovat-USA-vojak/ Guvernér Okinawy Takeši Onaga prohlásil, že nemůže důvěřovat americkým vojákům, oznámila televizní společnost NHK. Toto prohlášení učinil novinářům v souvislosti s dalším přeletem amerických vojenských vrtulníků nad školou. Japonská strana disponuje videozáznamem, který potvrzuje let tří vrtulníků nad školou ve městě Ginowanu nedaleko základny Futemma. Američtí vojáci na dotaz odpověděli, že ani radary, ani výpovědi letců lety nepotvrdily. V prosinci spadlo z vrtulníku, který tuto školu přeletěl, okénko. Jedno dítě bylo lehce zraněno. Ministr obrany Itsunori Onodeora také vyjádřil své pobouření tímto incidentem. Prohlásil, že videozáznamy pořízené jednotkou ministerstva obrany na Okinawě byly předány americkým vojákům k opětovnému vyšetřování.… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Turecko šlo do akce, dělostřelectvo začalo ostřelovat pozice v severní Sýrii Turecké dělostřelectvo začalo v pátek ostřelovat enklávu Afrin v severní Sýrii. Podle turecké vlády to znamená začátek vojenské operace vůči této oblasti, kterou kontrolují kurdské jednotky, informovala agentura Reuters. „Operace se fakticky začala přeshraničním ostřelováním,“ prohlásil v pátek turecký ministr obrany nurettin Canikli. Upřesnil, že do enklávy zatím nevstoupili turecké pozemní jednotky. Turecký prezident Recep Tayyip Erdoğan již tento týden avizoval, že jeho země začne operace proti kurdským silám v okrese Afrin během několika dní. Uvedená oblast je pod kontrolou kurdských Oddílů lidové sebeobrany (YPG), které Ankara označuje za… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Washington sám zaplatí část vojenské techniky, kterou dodají na Ukrajinu, oznámila ruská média.
„Hodláme poskytnout Ukrajině obranné protitankové prostředky včetně raketového systému. Tyto prostředky budou financovány částečně z amerických peněz určených pro poskytnutí pomoci jiným zemím v oblasti bezpečnosti“, řekl představitel MZV USA. Odmítl přitom uvést termíny dodávek, okomentovat možný zákaz použití protitankových raketových komplexů na Donbasu, a také uvést částku, kterou Washington Kyjevu fakticky daruje.

Na zahraničněpolitickém rezortu vysvětlili, že pokládají protitankové komplexy Javelin za „zcela obranné ve své podstatě“.
https://cz.sputniknews.com/svet/201801206626128-usa-oznamit-darek-kyjev-podoba-protitankova-strela/