Co na nás vysílali v období 16.-25.9. 2017 ??

Milí čtenáři, minulý týden jsem se potýkala s něčím neuvěřitelně vysilujícím a nebyla jsem zdaleka jediná.
Vzalo mi to veškerou fyzickou energii, takže jsem prakticky celý týden těžila z práce, kterou jsem udělala týden předtím. Mělo to nástup zhruba v pondělí, pár dnů předtím jsem byla taky trochu bez nálady, ale dalo se to ještě ignorovat. Ráno (pondělí) jsem se probudila a zjistila jsem, že jsem tak šíleně unavená, jakobych vlastně v noci nespala. V celém těle jsem měla svalové napětí, takové co zmizí když se protáhnete, ale tohle nemizelo ani po protažení, mohla jsem se natahovat klidně celý den jako žížala a pořád jsem měla unavené svaly. Stačilo jenom vyjít schody, hned jsem se zadýchala, udělalo se mi špatně a musela jsem si sednout.
Nejsou to u mne v žádném případě normální stavy a i když mám někdy den kdy jsem unavená a potřebuju odpočívat, tak přece nejsem devadesátiletá stařenka, abych nemohla normálně vylézt do prvního patra! Speciálně když poslední dva roky tak posiluju, minulý týden jsem za jedno odpoledne odnosila 23 krabic se dřevem a naskládala si ho do domu, zvládla jsem sama celý kubík. – Jeden týden mám obrovskou sílu i výdrž a najednou přijde pondělí a veškerá moje síla je pryč, jakobych nikdy neposilovala, nikdy necvičila, nikdy neběhala, jakobych byla stařenka co na kostech nemá prakticky žádné svaly.
.
Tuto extrémní únavu doprovázely i migrény. Nepomáhalo jít si lehnout, nepomáhalo se z ní vyspat. Hlava vás bolela když jste šli večer spát a stejně hrozně vás bolela, když jste se ráno vzbudili.
Do toho mě celý týden neskutečně svědily oči, ale tak, že jsem se v noci budila se svědícíma očima (hlavně spojivky), musela jsem vstát, oči si vypláchnout vodou a pak asi 20-30 minut postupně vystříkávat koloidním stříbrem, aby se to uklidnilo. Tak jsem usínala úplně zlitá stříbrem a mokrá, oči mi z toho tak strašně slzely jakoby se snažily vyplakat samy sebe.
Oči mě pálily, řezaly a vždycky když přišlo svědění, popraskalo mi bělmo a pak jsem viděla na dálku dvojitě. Skoro jako kdyby mě někdo otrávil. Až na to, že jsem neměla žádnou teplotu, ani střevní problémy, ani jsem nesmrkala, nic mě nebolelo (kromě hlavy). Jenom ta příšerná únava.
.
,,Magnetické pole poslední týdny sleduju pravidelně a ty výkyvy v něm jsou ohromné. Pozoruju to na sobě taky, vždycky když je silný výkyv tak mi to pohne s psychikou nebo jsem unavený a to brutálně. Třeba v noci z pátku na sobotu jsem spal nějakých 11 hodin a ráno jsem se vzbudil a připadal si, že jsem vůbec nespal, jako bych jel non-stop.
Taky ta sobota pak tak vypadala, vyloženě den blbec pro mě.“ (Zdeněk 18.9.)
.
Musím přiznat, že s tím nočním svěděním očí mám problém už několik měsíců, ale nebylo to na denní bázi. Stávalo se mi že jsem v noci spala, najednou mě strašně svědí oči a sebralo mi to asi hodinu spánku, než jsem je vyčistila a vydezinfikovala. I obyčejná voda hned pomůže. Vždycky se mi to stalo v noci poté, co jsem byla venku, speciálně pokud tam mrholilo nebo trochu pršelo a něco se mi dostalo na obličej. Ale minulý týden to byl opravdu extrém. Myslím si, že něco musí být nově ve směsce kterou na nás práší a museli tu dávku zvýšit. Nevím co je to za látku, ale je strašně agresivní.
Toto svědění očí během několika měsíců pozorují i moji přátelé, kteří bydlí poblíž. Je to společný problém nás všech. Prvně jsem se lekla že je to snad nějaká alergie, ale že bychom ji dostali všichni naráz, je samozřejmě nesmysl.
Jeden den když mě takhle začalo brutálně svědit oko, běžela jsem k zrcadlu a místo abych začala okamžitě vyplachovat, chvilku jsem se na sebe koukala. A viděla jsem jak mi okamžitě rudne oko, jak mi praskají žilky a jak slzí ostošest, v zoufalé snaze to něco vypláchnout ven…
Ještě předtím než došla tato fáze absolutní únavy a svědění očí, dokopal mě tento problém k tomu, abych udělala radikální úklid celého pokoje (i zbytku domu), odstranila jsem z něj všechno peří, smyla prach z vršků skříní, sundala staré liány potosu na které se práší a udělala si pokoj takřka pro alergika, v tiché naději že se to snad zlepší… A vůbec to na to nemělo vliv. Prostě to není normální prach a není to alergie.

CELÝ ČLÁNEK NAJDETE ZDE: ALUŠKA.ORG – Co na nás vysílali v období 16.-25.9.2017??

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

23 Komentáře zapnuto "Co na nás vysílali v období 16.-25.9. 2017 ??"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
karel
Host
karel
Alu, něco se děje.Jsem lékařem na záchrance v Libereckém kraji a statisticky stoupl v posledním týdnu počet akutních psychiatrických kolizí, a to prokazatelně v celém kraji, tedy to bude i v celé ČR. Je hodně respiračních potíží, bez teplot. Protože jsem i chirurg, z ambulance mám vysledováno, že lidé jsou nepozorní a je vysoký počet úrazů a dopravních nehod, pro toto období poněkud netypické. Slzení mám já osobně celé léto, a nejsem alergik, šum v uších je velmi citelný a poslední týden si připadám, jako Bedřich Smetana, protože slyším doslova vodopád. Domnívám se , že je to důsledek vysoké aktivity… Číst vice »
Melichar
Host
Melichar

Oceňuji vyjádření tohoto lékaře. Asi jako jeden z mála lékařů je v „obraze“. Žel před mými lékaři se nesmím ani zmínit o nějaké alternativní léčbě, natož o jiných alternativních věcech. A na výběr nemám. To, jak Karel popisuje stav, je asi jen začátek a se stoupající aktivitou Slunce bude hůře. Ty „tuzemské“ vlivy snad vlivem probouzejícího se lidstva budou slábnout. Tak se držme, jak říká tom, pojedeme s kopce, který bude více a více strmější.

iku
Host
Mě cosi přepadlo již 14.t.m. Domnívám se, že mě zaskočil podzim. Toho dne jsem poněkud zmokla na zahradě. Už večer mě bylo divně a pak následoval zánět průdušek ještě k té řadě výše vyjmenovaných příznaků. Nicméně máme stále letní čas, přestože je již astronomický podzim a ještě ho budeme mít až do konce října. Jak úžasně nám to zařídili! Do posledního září to ještě jakž takž snáším. V říjnu, se mě zmocňuje hysterie a proklínám světové mocnosti, protože vstávat se mě v podzimu nechce tak jak tomu bylo v létě. A že je odpoledne delší dobu světlo, proč? Organismus se… Číst vice »
Jana
Host

Možná je odpovědí článek na http://www.transformace.info. Jana

Promiňte, ale jméno raději neuvedu
Host
Promiňte, ale jméno raději neuvedu

Zdravím Karle, jsem také lékařem v Praze. To co popisuješ naprosto souhlasí. U nás je to ještě horší. Všichni mají problémy s plícemi a mnoho lidí umírá na plicní embolky. Dříve tomu tak nebylo. Také s některými kolegy jsme se shodli na tom, že nás má zájem někdo pomalu a potichu zlikvidovat. Přesně jak to popisuješ.
Z pochopitelných důvodů raději neuvádím jméno.

iku
Host

Podle čínské medicíny za slzení mohou játra , jestli se nepletu a viníkem šumění v uších mohou být ledviny a tlusté střevo. No a suma sumárum to jsou orgány látkové výměny, takže by to mohlo být , že se nemůžeme zbavit něčeho, co pro nás není dobré. Čím jsme to napadeni? Komu to slouží?

Maroš
Host
Maroš
Tomáš môže osvedčiť, že toto podanie prešlo el. poštou – pre mňa je to veľmi osobná, profesionálna záležitosť: PODNET NA ZÁKLADE ODÔVODNENÉHO PODOZRENIA – NA VYŠETROVANIE možného porušenia zákona – možného trestného činu, doručenie na: 1/ POLICIE ČESKÉ REPUBLIKY Krajské ředitelství policie hl. m. Prahy Kongresová 1666/2 140 21 Praha 4 tel.:974 821 111fax:974 825 212 e-mail:krpa.kr.podatelna@pcr.cz 2/ Státní plavební správa se sídlem: Jankovcova 4 170 04 Praha 7 Ředitelství: Vedoucí služebního úřadu – ředitelka Státní plavební správy: Mgr. Klára Němcová E-mail e-mail: reditelstvi@plavebniurad.cz Ředitel pobočky Praha: Ing. Hynek Beneš benes.hynek@plavebniurad.cz 234 637 410 VEC: 1/ Podnet na preskúmanie, či… Číst vice »
Isabela
Host
Isabela

tady je to samé, lidi kolem, i my pčíkáme a každého druhého kosí rýma delší třeba i víc jak sedm dní, migréna apod. čistíme se od těch sraček co nám sypou na hlavu? snažíme se octovat, ale všude to holt taky nejde. Už mě to taky neba ! 🙁 kdy tohle skončí!

Edita
Host
Edita
Karle, to sumeni v usiach mam aj ja od leta to registrujem akosi, niekedy je to tak silne, ze sa idem z toho zblaznit, myslela som , ze mam tinitus, nebola som ani u lekara s tym. Mam stale pocit akoby zalahnutych usi, mam pocit, ze mam aj zahlieneny organizmus, asi nasadim Solmucol, som zvedava, ci ten sum v usiach prejde, je to ozaj niekedy neznesitelne, hlavne vecer, ked uz si clovek potrebuje „vypnut“. Pocas spanku to tak nevnimam. Dr. Klinghart na chemtrails odporuca vo svojich prednaskach Enterosgel, uzila som jeden, ale ziadna zmena, neviem, ako dlho sa to ma,… Číst vice »
Sys
Host

Potvrzuji čerstvý tinitus v uších – všimla jsem si toho přibližně před čtrnácti dny a stále trvá. Zhruba týden dost často kýchám a mám ucpanější pravou nosní dírku.
Jsou dny, (sice zřídka, ale jsou), kdy cítím naprostou neakceschopnost.

Liběna
Host
Liběna

posledni 2-3 dny po tom vsem mi dost trne jazyk a dasna, pres den i v noci. Pit na to nestaci. Je to otravne a neprijemne + divna bolest v krku. Vazne uz uvazuji o tom, ze budu pres venek chodit s respiratorem. Ohledne tech svalu, pocit slabych nohou, neudrzeni se na nich pokracuje (i kdyz ne tak extreme) i nadale. Uz jsem fakt unavena z té unavy… Ale ne na vsechny to asi pusobi. Je fakt, ze kdyz se rozestoupi mraky a vysvitne slunicko udela se mi podstatne lépe, ale zadan hitparada to neni.

CZK
Host

Tak to jsem rád, že to tady někdo nakousl 🙂 Když jsem v pondělí vstával ráno do práce, tak jsem říkal partnerce, že to byla nějaká divná noc, protože se mi zdály nějaké divné sny. Ani jsem jim moc nerozuměl. Každou chvíli jsem byl vzhůru a ráno jsem byl jak po noční směně. Zajímavé bylo, že i partnerka na tom byla stejně. Kouknul jsem se na stav GMPZ a sluneční aktivitu, ale nic zajímavého jsem neviděl.

sibolet
Host
sibolet

Je mi 70 let a cely život chodil, nebeham. Každý lékař potvrdí, ze běh ničí nárazy tělo, vždy raději ostrou chůzi. Americký jogging je stejná pitomost, jako odporně graffiti. Jan Tříska prostě úporné stepoval před smrti a já osobně cítím, ze si s nim pocvicili zbraň ovládající mysl. Blíží se volby a na ovce je třeba příprava.

sibolet
Host
sibolet

Kdyby do Vltavy spadl popelář, tak je věc uzavřena. Havloidni exot potrebuje zevrubně vyšetření…

Martin
Host
Martin

http://www.irf.se/Observatory/?link%5BMagnetometers%5D=Data
Mohl by mi to někdo vysvětlit?-to asi není dobré-Martin

Maroš
Host
Maroš
Martin – treba počítať s tým, že v týchto dňoch sa sem valí erupcia energie zo Slnka, takže výkyvy budú. Čo sa týka zdravotných potiaží ostatných, tak: 1/ To pískanie a šumenie v hlave – tiež sa zosilnilo približne od konca marca tohto roku – prikladal som to namontovanému smartmetru, ale je to rovnaké aj po zatienení a aj vo vzdialenosti pár kilometrov od domova, ale v susednej dedine je to slabšie. Nie každý to počuje – súvisí to so zmyslovými receptormi umiestnenými v lebečných dutinách a nosohltane – v podstate buďte radi – objavili ste ďalší zmysel – ako… Číst vice »
mahonny
Host
mahonny

Kurkuma vytvára v tele nadbytočné množstvo vápnika, takže by som neodporúčal pre ľudí, čo majú problém s obličkovými kameňmi.

irile
Host
irile
Nejste v tom sami.Na mě to skončilo z minuty na minutu. Svalová slabost,okamžitě rýma,unava ve dne,v noci nespavost a divné sny s probuzenim. Kladla jsem to příčině, ze lezim doma po operaci.S tim to vsak nesouvisi. Po zjištění , ze v tom jede další stovka lidí kolem a nejen z našeho města! , jsem si rekla,ze na nas opět něco valí z nebe. Beru jen byliny čaje a dnes energet.terapie a je lépe. Volal kamarad terapeut ,že lidé omdlevaji a mládí i umírají …Nestačí léčit. Domnivala jsem se,ze by to mohlo souviset s hurikany a zemětřesením. Mé dítě má vzdy… Číst vice »
jirik
Host
jirik
Na očistu organismu čaje: přeslička rolní 2-3 čaj.lžičky na šálek; pít 2-3x denně – pročišťuje krev, plíce, zastavuje vnitřní krvácivost, pročišťuje ledviny a močový měchýř; pampeliška – Jedna vrchovatá čajová lžička kořene se dá na noc do 1/4 litru studené vody, druhý den zahřejeme do varu a scedíme. Vypijeme po doušcích půl hodiny před a po snídani – podporuje žaludek včetně šťáv, játra a slezinu. čaj z puškvorce – Čaj z oddenku puškvorce se připravuje jen studenou cestou. Jedna zarovnaná čajová lžička kořene se na noc zaleje 1/4 litru vody. Ráno se trochu zahřeje a scedí. Před používáním se čaj… Číst vice »
Soto
Host

Od 10.10. by zrakem měla být vidět Nibiru, ne? Tak do té doby to třeba už lepší nemůže být?

karel
Host
karel

to je zajímavá informace, jestli se to potvrdí, mohly by zdravotní potíže souviset i s tím, protože pokud sem letí tak velké těleso, musí už dávno interferovat s konstalací našeho planetárního systému

jirik
Host
jirik

Mezigalaktickoplanetární stěhování právě probíhá v rusku
Čtenáři z celého Ruska hlásí, že na obloze viděli divná světla a objekty, a mnozí na důkaz té události poslali i obrázky a videa. Je tam spousta obrázků těchto neidentifikovaných objektů, které mnozí popisují jako jasný záblesk následovaný kouřovou stopou.

Svědci uvedli, že viděli cosi, co vypadalo jako malá jasně osvícená konstrukce, jako malé plavidlo zanechávající za sebou stopu. Skoro jak havarující kosmický koráb, který hoří.

Přišly obrázky ze spousty různých úhlů a ty podporují to, co lidé na zemi popisují. Ale ty poruchy za tím v atmosféře lze popsat jen jako prazvláštní a nezemsky nepřirozené.
http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/11149-zarici-spirala-obyvatele-rusko

sahny
Host
sahny

Hezký podvečer, tak jsem si pročetla všechny komenty a musím s mnohými souhlasit.Taky jsem měla minulý týden stavy, že jsem nemohla tři dny po sobě spát a to netrpím nespavostí.Před třemi dny pocit, jako by na mě lezla viróza.Bolest hlavy,lehká rýma, pokašlávání a to neskutečné kýchání,mnohokrát za sebou.Nikdy jsem tak nekýchala, jako v posledním roce.Dnes konečně vysvitlo sluníčko a obloha hned plná čar, bydlím kousek od letiště.Opravdu nás tráví jako krysy.

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!