NASA omylem zveřejnila důkazy o rozsáhlé manipulaci počasí na satelitních snímcích

Hurikán Matthew a jeho nástupce Irma učinily z počasí téma, ke kterému se již lidé nekloní pouze když jim dojdou nápady v konverzaci.

Od masivních záplav až po rozsáhlé škody způsobené množstvím suti, lidé byli svědky oné obrovské síly, jakou představuje matka příroda – nehraje tu však roli i něco dalšího?

Dlouho se šíří zvěsti o tom, že vláda USA je již po desetiletí zapojena do projektu geoinženýrství – a proč ne? Schopnost ovládat počasí se může stát ultimátním nástrojem, který lze použít k dobru, ale i k destrukci.

Ať už se jedná o chemtrails nebo o zařízení manipulující počasí, jakým je HAARP, spojnice mezi tajnými vládními operacemi a účinky, jaké mohou mít na počasí, nesmí být odsouzena jenom jako konspirační teorie.

A nyní, vlatní satelitní obrázky NASA odhalují to, co je označováno jako „šokující důkaz klimatického inženýrství.“

 

Podívejte se sami:

Poblíž Východního pobřeží Austrálie
“U západního pobřeží Afriky“
“Kalifornské pobřeží”

“U západního pobřeží Afriky“
“U západního pobřeží Afriky“
 
“Jih Španělska, Alboránské moře“ 
 
“U západního pobřeží Afriky“

Pobřežní oblasti Afriky jsou oblíbeným místem pro geoinženýrské experimenty, přestože jsou mainstreamovými médii označovány jako výsledek pouhého „prachu“ ve vzduchu.

Článek Fox9 News uvádí:

“Právě nyní je většina Mexického zálivu a některé části Karibiku o trochu teplejší, než jsou běžné teploty oceánu v tropickém prostředí.“

“V atmosféře je však tolik prachu a suchého vzduchu, že bouřky jsou rozehnány dřív, než stihnou vůbec začít.“

Někteří teoretizují, že technologie geoinženýrství dokáže – a také je k tomu již využívána – manipulovat větší bouřkové systémy, jako jsou hurikány.

Ve skutečnosti se tato tvrzení již zaměřují na hurikán Matthew, což naznačuje, že „vlnky“ na fotografii bouře, která se nachází níže, ukazují na přenosy silných „radiofrekvenčních/mikrovlnných vln a atmosférických aerosolů.“

I kdyby toto všechno byla pravda a dokonce i když by to bylo prováděno s dobrými úmysly, jaké jsou důsledky hraní si na boha počasí?

Po více než 65 letech klimatické „intervence“ došlo k opravdu rozsáhlým škodám na pro život důležitých systémech Země (spolu s dalšími nesčetnými formami antropogenní destrukce biosféry).

Na obrázku níže je ukázáno, jak mohou radiofrekvenční přenosy ovlivnit formování mraků díky „sprejování toxických elektricky vodivých těžkých kovů“:

Na nádledujícím snímku autor ukazuje, že poblíž postavili stanici HAARPu, která generuje unikátní vzor oblačnosti.

O manipulaci počasí se můžete více dozvědět v tomto videu:

 

přeložila: raja

zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

14
Komentujte

avatar
8 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
jirikSystomáš marnýmariankosnacdf Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Bouře Maria zesílila na hurikán, ke Karibiku míří ve stopách Irmy
Tropická bouře Maria zesílila na hurikán prvního stupně a míří ke karibským ostrovům. Varování před hurikánem bylo v neděli vyhlášeno v ostrovních státech a územích Guadeloupe, Dominika, Svatý Kryštof a Nevis a Montserrat. Některé z těchto ostrovů přitom už před necelými dvěma týdny zpustošil hurikán Irma.
https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/449433-boure-maria-zesilila-na-hurikan-ke-karibiku-miri-ve-stopach-irmy.html

Sys
Host
Sys

Rajo, když už jste byla na stránce, nechtělo by se vám přeložit i tento článek o kávě?

http://humansarefree.com/2017/08/13-little-known-facts-about-coffee.html

A tady jsou obrázky mozku:
http://www.dailymail.co.uk/health/article-1177258/Are-wrecking-brain-Chilling-pictures-reveal-shocking-effects-alcohol-cigarettes-caffeine-mind.html

No, velice mě udivovalo v poslední době, jak často a intenzivně je propagována užitečnost pití kávy. Tak už nám teď bude jasné, proč tomu tak je. Ani mě to nepřekvapuje, páč co je dobré, není zdravé 🙁

df
Host
df

No teda, tak teď nevím co si mám o kávě myslet. Info v článku je docela děsné.

mariankosnac
Host
mariankosnac

Mi to pripadalo trochu podozrivé, tá propagácia kávy, až sme si kúpili menší kávovar. Ale toto je pro-kafe orientovaný web, článok o tom že káva je zlá nám sem asi nedajú.

Sys
Host
Sys

🙂
Musela jsem se smát, když mě z autorádia dnes upozorňovali, že mám poslouchat pořad o kávě a manželství, protože vědci přišli na to, že obé zlepšuje život.

tomáš marný
Admin

Milý sys, milý mariankosnac, klidně dáme, ale výzkumy které byly dělány v laboratořích kterým věřím a to mnoho desetiletí, hovoří o opaku. Jediné betakarboliny, které jsou v kávě umějí vypudit z těla ven právě TOXOPLASMU. Nic ale VŮBEC NIC na tyhle uměle mutované potvory z laboratoří v Los Alamos v SSA NEEXISTUJE. Všichni LIDÉ, KTEŘÍ JI MAJÍ SKONČÍ NA PSYCHINĚ. Přečtěte si laskavě co TOXOPLASMA dělá a proč máme tolik opačně orientovaných jedinců. Bylo by dobré si uvědomit, že kávou likvidujete biologickou zbraň, na kterou oni vsadili mnoho. Po zpětném dotazu ohledně kávy mně přišla jasná odpověď, že je to… Číst vice »

Sys
Host
Sys

Milý TM, já jsem to přelouskala s překladačem, jinak bych nevěděla o čem se v článku píše. Sama kávu piji hojně. Jestliže likviduje toxoplazmózu, je jedině skvělé a zcela zásadní. To ovšem neznamená, že by se v kávě nemohla vyskytovat jiná látka, která naopak může způsobovat škody (paradoxně rovněž v mozku). Článek mě zaujal proto, že se objevil na alternativě, zatímco v mainstreamu je káva vychvalována až do nebes (a to je právě to divné). Tak asi tak. Za článek se nebiji, protože nejsem vědec a nemám možnost pravdu ověřit. Jinak překlad asi fakt nutný není. Překladač fungoval vcelku dobře… Číst vice »

Sys
Host
Sys

US patenty na geoinženýring Jak se pokoušíte odhalit všechny rozpory nalezené v příběhu o globálním oteplování, zvažte 175 patentů, které popisují – v obrovských podrobnostech – vysoce pokročilou technologii řízení počasí. Tyto patenty popisují známé procesy generování dešťů, zvětšení hurikánů, systémy bouřky, úpravy počasí a mnohem více. Mějte na paměti, že všechny tyto patenty již byly schváleny americkým patentovým úřadem, což znamená, že americká vláda potvrzuje vědeckou proveditelnost těchto vynálezů. This full list is cited from GeoengineeringWatch.com: 0462795 – July 16, 1891 – Method Of Producing Rain-Fall 1103490 – August 6, 1913 – Rain-Maker 1225521 – September 4, 1915 –… Číst vice »

Sys
Host
Sys
jirik
Host
jirik

Hurikán Maria bičuje východní Karibik, který se ještě nestihl vzpamatovat z jeho předchůdce Irmy. Maria se už prohnala přes ostrov Dominika, kde sebrala i střechu sídla premiéra. Na přírodní živel se připravují ale také v Portoriku. Tamní guvernér se obává, že obyvatele čeká větší katastrofa než po bouři Irma. Maria se po několika hodinách oslabení vyšplhala zpátky na nejvyšší úroveň z pětistupňové škály hurikánů. http://vool.cz/xufFy

jirik
Host
jirik

Mexiko zasáhlo další silné zemětřesení
Údaje o síle otřesů se liší. Mexičtí seizmologové uvedli 6,8 stupně na Richterově škále, zpráva americké geologické služby USGS mluví o 7,1 stupně.

Podle USGS bylo epicentrum otřesů osm kilometrů od města Atencingo ve státě Puebla, které je od metropole vzdáleno necelých 200 kilometrů. Ohnisko zemětřesení bylo v hloubce 51 kilometrů, uvedla ČTK.
https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/449642-mexiko-zasahlo-dalsi-silne-zemetreseni.html

jirik
Host
jirik

Na Portoriko udeřil „hurikán, který neviděly celé generace“. Maria se žene Karibikem
Hurikán Maria udeřil na Portoriku. Předtím poničil ostrovy Dominika a Guadeloupe. V Karibiku už bouře zabila nejméně devět lidí. Guvernér Portorika Ricardo Rossello uvedl, že hurikán „ostrov zasáhne s takovou silou a prudkostí, jakou neviděly celé generace“.
http://vool.cz/oRcho
Meteorologové očekávají, že Maria způsobí na Portoriku mnohem větší škody než předchozí hurikán pátého stupně Irma.

jirik
Host
jirik

Riziko globálního oteplování se zveličuje, tvrdí vědci
Chybu v modelu klimatické změny odhalila studie britských vědců, kterou zveřejnil časopis Nature Geoscience. Její autoři podle deníku The Daily Telegraph proto tvrdí, že oteplení není tak bezprostřední hrozbou, jak se zatím soudí. Britové upozornili, že znečišťování ovzduší emisemi probíhá pomaleji, než uvádí desetiletá vědecká předpověď, a úměrně s tím je pomalejší i nárůst teplot.
https://www.novinky.cz/veda-skoly/449751-riziko-globalniho-oteplovani-se-zvelicuje-tvrdi-vedci.html
původní zdroj http://www.pravo.cz/