NASA potvrzuje: Lidé jsou schopni nadpřirozených schopností (díl 1.)

Výsledek obrázku pro sun gazing

Chtěli jste někdy být v jeden okamžik na více místech najednou? Správně, hovořím o nadlidských schopnostech, které můžete získat následováním určitého protokolu, který je znám pod jménem sun gazing, dívání se do slunce, postup nedávno potvrzený NASA.

Mnoho podpůrců této starověké techniky, využívané mnoha kulturami jako byla mayská, egyptská, aztécká, tibetská a indická, hlásí nejenom mnoho benefitů spojených s léčbou mnoha nemocí, ale i postupné získávání super schopností jako je pokročilá telepatie a bytí bez potřeby přijímat potravu. Nikola Tesla:

Moje představa je, že vývoj života musí vést k formám bytí bez potřeby příjmu potravy a ty nebudou svázány žádnými omezujícími limity. Proč by žijící bytost neměla být schopna získávat veškerou potřebnou energii z okolního prostředí místo z konzumace jídla a složité transformace chemických sloučenin na život-udržující energii?

Výsledek obrázku pro sun gazing

Co je sun gazing?

Sun gazing je striktní praktika, při které praktikující postupně přijímá sluneční svit skrze oči, zpočátku pouze při nejnižších hodnotách ultrafialového záření – při východu a západu slunce. Učitelé této metody říkají, že se při ní musí dodržovat určitá pravidla. Za prvé, tuto techniku je dobré provádět hodinu po východu a hodinu před západem slunce, abyste předešli případnému poškození zraku. Za druhé, je dobré mít bosé nohy a být tak v kontaktu se zemí – s pískem, hlínou či blátem. Třetí pravidlo je velice důležité: první den začněte pouze s 10 vteřinami a každý další den dobu dívání se do slunce o 10 vteřin zvyšujte. Dodržováním těchto pravidel zachováte tuto metodu bezpečnou.

Sun gazing se také jinak nazývá fenomén HRM, díky osobnosti jménem Hita Ratan Manek, který sám sebe poskytl NASA pro vědecké testování, které mělo potvrdit, že skutečně má ‚nadlidskou schopnost‘ nejíst a přijímat energii ze slunečního svitu. Tým doktorů financovaný NASA na univerzitě v Pennsylvanii pozoroval Hiru 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, po celých 100 dní. NASA potvrdila, že byl vskutku schopen z velké většiny přežít na světle, pouze příležitostně během té doby přijímal malé množství podmáslí či vody.

Co se děje s tělem při sun gazingu?

Během prvních 3 měsíců praxe bude sluneční energie procházet přes oči a napájet hypothalamus, říkají ti, co tuto metodu studovali a praktikovali. Hypotalamický systém je cestou k zadní části sítnice, která vede do mozku. Mozek se poté za nějaký čas začne aktivovat pomocí dodávek energií přijímaných ze slunce.

Jako první budete zažívat uvolnění psychického napětí a obav, jelikož většina strachů je poháněna energií přijímanou z jídla, které jíme. Jídlo také obsahuje energii ze slunce, sluneční strava je přirozená a dostupná, navíc nepřináší problémy s trávením. Ačkoliv hlad nakonec prý mít přestanete, je vpořádku, pokud budete v počátcích pokračovat v přijímání potravy, dokud apetit zcela nevymizí.

Dalším benefitem, kterého se brzy dočkáte, je nárůst sebevědomí a schopnosti snadno vyřešit své problémy, jelikož v sobě již nemáte žádné napětí. Každý má v sobě alespoň částečně psychózu, ale během prvních pár měsíců sun gazingu je hlášeno, že tyto záležitosti odcházejí a postupně se stará osobnost plná strachů elegantně promění v konstruktivní bytost. Na konci 3. měsíce bude doba dívání se do slunce 15 minut.

Zprávy o sun gazingu říkají, že špatné vlastnosti spojené s jakoukoliv osobou postupně zmizí a zůstanou pouze ty dobré, což vysvětlují tak, že ‚špatné kvality‘ se rozmáhají pouze při nedostatku slunečního světla. Špatné kvality jako jsou zloba, strach, žárlivost a závist prý zmizí a nahradí je určitá důvěra a ‚duchovní vědění‘, díky kterému je možno nahlédnout hlouběji.

sg1

Studie ukazují, že po 3-6 měsících dívání se do slunce začnou mizet nemoci. Uvádí, že po dosažení 30 minut denně  (postupně po 10 vteřinách za den ! ) se všechny barvy světelného spektra dostanou do mozku. Terapeuti pracující s barvami připisují svoji léčebnou metodu nasycením těla a mozku zvláštní barvou, která pacientovi chybí, v závislosti na tom, která nemoc jej tíží.
Například při jaterní nemoci je nedostatek zelené barvy. Ledviny potřebují červenou barvu a srdce žlutou. Všechny orgány a systémy v těle odpovídají jiné barvě duhy, to je také důvod, proč je doporučováno jíst jídlo různých barev. Je doporučováno během 3-4 měsíční doby, kdy provádíte autosugesci, představovat si své tělo již vyléčené ze všech slabostí či nemocí. Tento akt vám usnadní proces návratu k celistvosti.

Pokud budete v procesu dívání se do slunce pokračovat i nadále, uvádí se, že po 6 měsících již nebude energie ze slunce nutně využívána k opravě těla a mysli, ale bude poté podporovat znovuzískání schopností, které byly pro člověka přirozené. To se bude dít přirozeně opravou šišinky mozkové a odblokováním mozku.

přeložila: raja
zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

10
Komentujte

avatar
6 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
BelakarushalPetr HavlíkAlueV.A.M. Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Otto
Host
Otto

Skoda ze u nas je pul roku tma a pul roku chemy, takze slunicko blikne parkrat do roka a to jeste prez poledne…

jirik
Host
jirik

Jedině změnit destinaci…..

V.A.M.
Host
V.A.M.

To mate dobry napad, ale tesko proveditelny. Asi to ma neco spolecneho s tim letnim casem.

zdeněk540
Host
zdeněk540

Dívej se přes koruny stromů tak, aby ti větvičky (listy) zakrývalo slunce tak, aby ti to bylo příjemné a můžeš i přes poledne. Když to spojíš s procházkou bos v lese – co může být lepšího. 🙂
Samozřejmě, úplně ze začátku to není dobré, je potřeba být aspoň trochu zvyklý. To už je ale individuální.

dyk
Host
dyk

Áno. Sú taký, ale po stretnutí s kňazom-exorcistom prídu o svoje schopnosti 🙂

Soto
Host
Soto

Svíčka nejde ani trochu?

Alue
Host

Lol, to jste vůbec nemuseli překládat, to jste mohli vzít rovnou tady: http://karolinaloskotova.blog.cz/1611/nasa-potvrzuje-lide-mohou-mit-superschopnosti-diky-pouziti-teto-staroveke-techniky
😀

Petr Havlík
Host
Petr Havlík

Perfektní článek. Díky autorovi. Sám praktikuji sun-gazing již mnoho měsíců, vnitřní pochody se zharmonizovaly, čakrový systém se dostává do neuvěřitelného souladu. Nikdy se nedívám více než 15 cm po obzor . Pouze hodinu po východu a večer pouze hodinu – občas 1,5 h. do západu Slunce. Postupně jsem navyšoval čas tak, jak je psané v článku. Začínám lépe slyšet i cítit. Díky tomu, že praktikuji i pranajámická dýchání, účinek sun-gazingu jde mnohonásobně zesílit i spolu s chozením na boso. Všem vřele doporučuji (petr.havlik7@seznam.cz)

hal
Host

Peter a prijímaš potravu,či už netreba?

Belakarus
Host

Víme, komu NASA slouží, a pokud NASA potvrdila o tomto muži, že je možné mít nadpřirozené schopnosti, tak tu něco smrdí.

Viz tento článek, kde je popsána osobní zkušenost s tím to mužem, který si říká Hita Ratan Manek!!!!!

http://www.sungazingdangers.com/hira-ratan-manek