NASA potvrzuje: Lidé jsou schopni nadpřirozených schopností (díl 2.)

Co stojí za léčivými účinky?

Po sedmi a půl měsících dívání se do slunce, což nyní činí 35 minut, klesá touha po jídle. Podle expertů na sun gazing jídlo ve skutečnosti k udržování těla potřebné není, pouze energie – a ‚jezení světla‘ tuto energii poskytuje (toto tvrzení je poněkud odvážné a kdo ví, jak moc je pravdivé. Nicméně, je zajímavé). Někteří říkají, že po 9 měsících veškerá potřeba jíst zmizí, včetně kručení v žaludku a chutí.

Ti, kteří to dotáhnou takto daleko říkají, že zaznamenávají značnou ‚změnu‘ v tom, jak vnímají svůj mozek – jako by byl „nabitý“. Po 9 měsících sun gazingu – dosažení maxima 44 minut – je doporučeno se sun gazingem přestat a přesunout svoji pozornost k Zemi.

Po dobu 6 dní je třeba chodit v přírodě bosí 45 minut každý den. Během těchto bosých procházek se údajně aktivuje epifýza. Profesionální sun gazeři a ti, kteří se jím zabývají, říkají, že každý prst je spojený s určitou žlázou v těle a chozením bosky po zemině se tyto žlázy aktivují.

Palec je propojený s epifýzou, druhý prst s hypofýzou, třetí s hypothalamem, čtvrtý s thalamem a malíček s amygdalou. Chozením naboso, kdy sluneční paprsky dopadají na temeno hlavy, se okolo vašeho těla údajně vytváří něco jako magnetické pole, které dobíjí vás i váš mozek.

Očividně je chození bosky nejdůležitějším aspektem této praktiky. Jak budete v chůzi po Zemi pokračovat, začnou se dít skutečné divy. Epifýza (šišinka mozková) se touto procedurou chození aktivuje čím dál více. Zvyšuje se intelekt a spolu s ním i paměť. Šišinka je velmi důležitá z hlediska duchovního rozvoje. Když se aktivuje, zprostředkovává různé psychické schopnosti, jako je telepatie nebo schopnost létat. Uvažovali jste někdy nad tím, že byste chtěli být na dvou místech najednou? Sun gazing je prý klíčem ke všem takovým schopnostem.

Pokud máte možnost chodit bosí každý den 45 minut po celý rok, je to naprosto ideální. V tomto bodu již můžete v chození pokračovat pouze 3-4 dny v týdnu pro udržování.

 

Existují zde nějaká nebezpečí?

Doktoři a oční specialisté před přímým zíráním do slunce varují. Tvrdí, že to poškozuje sítnici. Nicméně, pokud to budete provádět správně a dívat se do slunce v předepsaný čas, v takovém případě žádné nebezpečí poškození zraku nehrozí. Ti, kteří to praktikují mnoho let si nechali své oči zkontrolovat, aby ukázali, že nejsou poškozené, ačkoli je doporučováno nechat si oči zkontrolovat již v prvních týdnech praxe, aby jste si to pro sebe ověřili.

 

Shrnutí

Pamatujte si, první den 10 vteřin při východu či západu slunce. Každý další den 10 vteřin přidat. Po 90 dnech bude doba dívání se do slunce činit 44 minut, sun gazing přerušíte a začnete s chozením naboso 45 minut denně po 6 dní. V tomto okamžiku jste se dostali již tak daleko, že hodina chození naboso denně po jeden rok pro udržení toho všeho se mi jeví jako přijatelná cena. Budete si to muset vyzkoušet a uvidíte sami.

Pokud máte skutečně zájem o získání nadlidských schopností, jejichž existenci potvrdily uznávané organizace jako je NASA, sun gazing se zdá být přímou cestou k osvícení!

přeložila: raja

zdroj: 1

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

8
Komentujte

avatar
4 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
Angelo Angelopulosáťa 77jirikrajaCZK Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jozo
Host
jozo

No to je vyborne tak to reknete bezdakum a ti co maji hlad a pripadne zenam s detma. At nezebraj jodlo maji nad hlavou a muzou bastit jak potrebujou. Po precteni tohoto clanku uz buh neni. Prave si ho odvezl chocholousek. 😀

Angelo Angelopulos
Host
Angelo Angelopulos

Jozo, já se Vám divím. Proč tady vůbec ztrácíte svůj drahocený čas? Vždyť Vás je tu věčná škoda 😉 Servery http://www.tn.cz, http://www.blesk.cz a pořady Výměna manželek a Ordinace v růžové zahradě po Vás teskní 🙁

áťa 77
Host

Dobrý den, je nutné dobu dívání do slunce dodržovat tak striktně?
Ráno je mým očím slunce tak příjemné, že jsem se do něj díval třeba i půl hodiny hned po 3-4 prvních sungazinzích.

tomáš marný
Admin

Milá áťo,
vše dělej podle vlastní intuice a je to nejlepší řešení nejen pro tebe. Striktně to rozhodně dodržovat nemusíš. Dívej se co nejdéle, tak jak ti to vyhovuje. Po těch mnoha letech se dívám i v pravé poledne klidně 1-2 hodiny. Ale netrénovanému zraku a začátečníkům to rozhodně nedoporučuji…..
tm

áťa 77
Host
áťa 77

děkuji :)))))

CZK
Host
CZK

Dobrý den! Podotýkám, že nezpochybňuji ani koukání, ani uzemnění. Už za socíku ty info ke mně dorazily. Tyto to jenom opět potvrzuji. Ovšem jak stará je tato studie? Jde totiž o to, že za mého mládí bylo Slunce zlatožluté. Od té doby se něco změnilo a dnes je Slunce modro-bílé. Tedy vyzařuje v jiném spektru, nežli když indiánský stařešina mého mládí „posiloval zrak“ koukáním do zapadajícího Slunce. Jinak řečeno – obávám se, že se zářením současného slunečního spektra nemá současné lidstvo žádnou zkušenost. Vždyť se vše za pochodu obrovskou rychlostí mění. Ale ono už stejně mnoho času nezbývá, tak to… Číst vice »

jirik
Host
jirik

V prehistorické epoše, a dokonce ještě i v historicky starých kulturách neexistovala přesná hranice mezi magií a náboženstvím. Ve vědomí našich starodávných předků světu vládli světlí a temní duchové (božstva). Aby si získali jejich přízeň, nebo aby se ochránili před jejich hněvem, vědoucí lidé vykonávali magické obřady a rituály. O magii se říkalo, že existuje ve třech podobách: černé, bílé a šedé. Černá je schopna člověku uškodit, bílá jej chrání před zlými silami a šedá je směsicí černé a bílé. Mimochodem v čisté podobě se různé formy magie vyskytují mimořádně vzácně. Každý prvobytný kmen měl svého „interního“ šamana, který jenom… Číst vice »