NASA potvrzuje, že je v kontaktu s mimozemskými rasami a pouze se o tom „zapomněla“ zmínit

Podle posledních zpráv, Trish Chamberson, oficiální mluvčí z NASA, potvrdila existenci mimozemského života a tvrdí, že mimozemské rasy navštěvují planetu Zemi po tisíce let.

Mluvčí NASA potvrzuje existenci mimozemšťanů. Během dvouhodinového briefingu Chamberson potvrdila, že početné teorie, které byly před nedávnem zavrhovány jako nepodložené spekulace okrajových nadšenců, se vlastně zakládají na realitě. Chamberson v průběhu interview uvedla hned několik senzačních tvrzení včetně toho, že mimozemšťané, známí jako šediváci, navštěvují Zemi již tisíce let a že možná sehráli jistou roli v konstrukci některých monumentálních staveb jako jsou pyramidy v Gíze a různých dalších staveb rozesetých po celém světě.

Kontakt s mimozemšťany? Je o nich tolik filmů, dokumentů a televizních programů, že jsme si mysleli, že nyní již o tom všichni vědí.

Chamberson dále pokračovala potvrzením mnoha teorií o mimozemských těžebných pracích na objektech sluneční soustavy. Zmínila, že jedna z těchto těžeb se uskutečňuje na odvrácené straně Měsíce a že různé planety sluneční soustavy jsou pro ně hodnotné z hlediska minerálních zdrojů. Nakonec dodala, že mimozemšťané započali těžbu na Jupiteru, což vysvětluje proč kolem něj můžeme náhle spatřit množství nových prstenců.

Omluvte nás. Tak nějak jsme předpokládali, že o tom již všichni věděli.

Chamberson se také zmínila o tom, že NASA je v pravidelném kontaktu s nejméně čtyřmi různými a zcela oddělenými mimozemskými rasami z rozličných míst v galaxii. Tvrdí, že veškerý kontakt s mimozemskými druhy je přátelského charakteru. Ačkoliv si mimozemšťané s lidstem nevypěstovali žádný konflikt, Chamberson dodává, že vyjádřili znepokojení ohledně výroby a testování nukleárních zbraní, které by mohli být příčinou nedozírných následků ne pouze pro život na Zemi, ale také pro různé rasy a národy v celé galaxii.

Mimozemšťané jsou vlastně neškodní a jejich zájem se soustředí pouze na přírodní zdroje planety.

Nicméně Chamberson se zdržela promluvit o tom, že mimozemštané jsou odpovědní za únosy lidských bytostí. Řekla, že mimozemšťané jsou naprosto neškodní a jejich jediným zájmem na Zemi jsou její přírodní zdroje.

Byli jsme tak zaneprázdněni sestrojováním jejich technologií, že jsme na to jednoduše zapomněli. Mají dokonce i základnu na odvrácené straně Měsíce a právě probíhá jejich těžba na několika planetách sluneční soustavy. Právě s tím začali i na Jupiteru, jak můžete také usoudit podle jeho nových prstenců. I přesto je to vše v pořádku, je to dobrá parta. Moc toho nenamluví, ale vždy si stěžují na naše atomové zbraně. Trdí, že pokaždé když jsou spuštěny, ovlivňují paralelní vesmíry.

 

přeložila: raja

zdroj: 1

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

10
Komentujte

avatar
7 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
PerLenkaLadajirikmulder Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Info
Host
Info

WTF?

Lada
Host
Lada

Obávám se, že právě „šediváci“ nejsou právě ten nejlepší národ. Také si nemusíme nechat vydrancovat planetu. Je naše. Kromě toho bych neřekla, že jsou v kontaktu pouze s NASA. Existují též pokusy na lidských bytostech a v tom případě zároveň dávají svolení na pokusy na sobě. Jenže to by se jim asi nelíbilo….

Jana
Host
Jana

Attention: Satire

Květoslava Krausová
Host
Květoslava Krausová

Já bych jim moc nevěřila, že jsou neškodní. Spíš do nich nelze vidět. Abychom se později moc nedivili.

asfasf
Host
asfasf

proc ztrapnujete tento web tim ze naschval zamlcite, ze v originalu v AJ je napsano: „pozor satira“ ????

tomáš marný
Admin

Pro asfasf,
no když neumíte napsat nějaké rozumné jméno je to smutné.
Znám weby v zahraničí, kteří napíší pravdu a nakonec dodají, že je to satira, nebo že se jim to asi zdálo. Pokud neumíte vyvrátit nebo potvrdit pravdu, tak je Váš koment zbytečný…..
tm

mulder
Host
mulder

mulder dobry večer rikal jsem vam celou dobu že existuji mimozemske civilizace a technologie ktere jsme ziskali už dlouho je taliř nebo mimozemska lod ktera je ukryta nazemi je schovana už brzy vam ukažeme videa a fotky jak funguje jakou technologii jsme převzali od mimozemskych přatel

jirik
Host
jirik

Video je digitální podvrh. Obsah je autentický bez ohledu na vytvořené video – nikterak to nesnižuje význam sdělení, která skrze bytost přichází. Q: Odkud přicházíš? E: Země. Q: Dobře. Včera jsi řekl, že jsi cestoval (cituji) tisíce světelných let, abys byl tady. E: Ano. Q: Řekni nám pravdu… E: Je to pravda. Jsem ze Země. Jsem z budoucnosti. Cestování v čase je totéž jako cestování v prostoru s prostorovou odchylkou. Q: Takže to mám chápat tak, že mimozemšťané v budoucnosti ovládli naši planetu? E: Ne. Q: Takže jsi člověk (humanoid)? E: Jsme evoluční potomci. Q: Vy jste se vyvinuli z… Číst vice »

Lenka
Host
Lenka

A zkusili jste najít skutečný záznam dvouhodinového briefingu, nebo se o něm píše jenom tady?

Per
Host
Per

Attention: Satire